ελληνική μουσική
    811 online   ·  210.850 μέλη

    Βραδυνύ Τύπυ LIVE στο ΒΑΤ CITY 8/2/08

    rivera
    09.02.2008, 14:36
    Αν και ηρθα στο διαλειμα,και ολοι με ρωταγαν λες και ηταν συννενοημενοι,"μα, καλα! τωρα ηρθες;" ,ακουσα τα παιδια, που εχουν δυναμωσει πολυ το ρεπερτοριο τους και την "παρουσια τους" ,μου εκανε εντυπωση ο πολυς κοσμος που υπηρχε και απο το musicheaven και απο τους φιλους των παιδιων (εγω θεωρουμε "εχθρος"),το κλιμα ηταν πολυ καλο.Το επομενο σχολιο ειναι για τον antrea_dr που εκτος απο τα λεφτα που χρωσταει και δεν τα εδωσε!!, επαιζε με την ηλεκτρονικη ντραμς που ειχε ομολογουμενως ειχε πολυ καλο ηχο (μου αρεσε Αντρεα πολυ χτες το play σου) αλλα επρεπε να σε βαλουμε στην μπριζα και εσενα Αντρεα για κανενα σολακι.... ολο λουφα μου εισαι.....
    ολο αυτο παιζεις...Καπ' καπ' απ' κατ, κατ' καν' γκαπ γκαπ...

    http://www.myspace.com/rivera55

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : rivera στις 09-02-2008 14:38 ]


    antreas_dr
    09.02.2008, 20:13
    Μα καλά... Τώρα 'ηρθες?

    Ευχαριστούμε κύριε Πέτρο μας που ήρθατε καθυστερημένος και χάσατε όλες τις ποζεριές...
    Ευχαριστούμε επίσης για τα καλά σας λόγια!

    Τα ηλεκτρονικά τύμπανα είναι αλήθεια πως δε με βολέψανε αλλά με πέτυχες σε καλή μέρα... (φαντάσου να είχα τα τυμπανάκια μου...)

    όσο για τα λεφτά... Παλιοκαρμίρη εγω δεν ξέρω τίποτα! Ακους εκεί Μωβ....

    MagicaDeSpell
    09.02.2008, 21:23
    Παράθεση:

    Το μέλος antreas_dr στις 09-02-2008 στις 20:13 έγραψε...

    Μα καλά... Τώρα 'ηρθες?

    Ευχαριστούμε κύριε Πέτρο μας που ήρθατε καθυστερημένος και χάσατε όλες τις ποζεριές...
    Ευχαριστούμε επίσης για τα καλά σας λόγια!

    Τα ηλεκτρονικά τύμπανα είναι αλήθεια πως δε με βολέψανε αλλά με πέτυχες σε καλή μέρα... (φαντάσου να είχα τα τυμπανάκια μου...)

    όσο για τα λεφτά... Παλιοκαρμίρη εγω δεν ξέρω τίποτα! Ακους εκεί Μωβ....



    Το μωβ ειναι δικο μου ο rivera περιμενει πολυ λιγοτερα... εχω την εντυπωση οτι ειναι μπλε το δικο του

    Παντως περασαμε ομορφα χτες ελπιζω κι εσεις

    ageras
    11.02.2008, 10:59
    Ήταν μια πολύ όμορφη βραδιά!!
    Ευχαριστούμε τους φίλους και όλο τον κόσμο που μας τίμησε με την παρουσία του!!!
    Εις το επανιδείν!!

    Hastaroth
    12.02.2008, 00:14
    Πολύ ωραία βραδυά,άν και το πρώτο δεκάλεπτο οι Τύπυ ήταν λιγάκι μουδυασμένυ :),αλλά μετά τά έδωσαν όλα.

    Βέβαια τά ηλεκτρονικά τύμπανα τό ψιλοέκαναν τό θαύμα τους καί το bass drum πότε-πότε απεργούσε (άλλη φορά κύριε συνάδελφε να φέρνης δικό σου,φυσικό σετάκι,κατάλαβες τώρα τί είχα τραβήξει εγώ όταν έπαιξα σ'αυτά τά τύμπανα πέρυσι).

    Ο πρόεδρος Capone πανταχού παρών καί γελαστός ώς συνήθως,αλλά δέν τον είδα να τρώη τίποτε.Μόνο εγώ έφαγα ένα πιατάκι μουστάρδα μέ τσίπς και τριγωνικά πατατάκια...

    ΥΓ.Κύριε ταρίφα Rivera,άλλη φορά θά σάς βάλω απουσία άν αργήσετε πάνω από 10 δευτερόλεπτα.....