ελληνική μουσική
    450 online   ·  210.833 μέλη

    Έχετε δει το νέο fiat 500;;;;;;

    Mitsaki
    20.02.2008, 12:02
    Καλημέρα σε όλους!Μέλη ή μη μέλη!
    Έχετε δει το νέο fiat 500;;Λέω να το αγοράσω!
    Μου αρέσει πολυ!Βέβαια δεν το έχω οδηγήσει ακόμα αλλα στα site της Fiat φαίνεται κουκλί!!!
    Κανείς που να το έχει οδηγήσει??
    Περιμένω γνώμες!
    φιλιά!!!



    επισυναπτόμενα: fiat500_08.jpg 
    Hastaroth
    20.02.2008, 12:37
    Κατ'αρχήν,καλώς ήρθες στο site μας!

    Δέν ξέρω γιά το Fiat 500,eγώ έχω δεί το νέο Boeing 787 Dreamliner καί είναι φανταστικό

    Πέρα από την πλάκα,φαντάζομαι οτι άν πάς σέ μιά αντιπροσωπεία τής Fiat,θά σού δώσουν όσες πληροφορίες χρειάζεσαι γιά το συγκεκριμένο όχημα (που όμως υποψιάζομαι οτι δέν έχει κυκλοφορήσει ακόμα στην Ελλάδα,αλλιώς όλο και κάποιο θα βλέπαμε στους δρόμους).


    Mitsaki
    21.02.2008, 08:30
    Hastaroth κατ' αρχήν σ' ευχαριστώ πολυ για την απάντηση σου!
    το αυτοκινητάκι ήδη κυκλοφορεί και διατίθεται και για test drive. Όμως σε όσους λέω για το αυτοκινητάκι που θέλω να αγοράσω μου λένε οτι η fiat δεν είναι αξιόπιστη και μου τη σπάνε! Αμάν!


    αυτά...Περιμένω κ άλλες γνώμες!!
    mitskinis
    21.02.2008, 13:29
    Το ΄χω δει στην αντιπροσωπεία εδώ της FIAT εδώ στην Φλώρινα και στην Θεσσαλονίκη και είναι πολύ ωραίο. Πάντως ρώτα στην αντιπροσωπεία της περιοχής σου ,διότι και θα το δεις από πολύ κοντά αλλά και να μάθεις περισσότερα από τον πωλητή,για τις τιμές του,τους κινητήρες και τον εξοπλισμό του.Επίσης αφού υπάρχει σε test drive , οδήγησέ το και τότε θα πας επί τόπου μετά την οδήγηση να το παραγγείλεις.
    marakiasteraki
    24.02.2008, 10:54
    Αν σου αρεσει εσενα, η γνωμη των υπολοιπων ειναι περιττη!
    Ευχομαι ολοψυχα να το παρεις και να κανεις πολλεεεεεεεες διαδρομες με αυτο!
    Την καλημερα μου και τα φιλια μου!