ελληνική μουσική
    786 online   ·  210.833 μέλη
    catherine91
    25.02.2008, 21:25
    Καιρό τώρα έλεγα να ανοίξω αυτό το topic, μα δίσταζα!!!
    Τελικά, το έκανα!!!!

    Το forum στο MusicHeaven μου θυμίζει πολύ τα λευκώματα, στα οποία γράφουμε... Με πολλές ερωτήσεις, στις οποίες απαντάμε...
    Ειδικά, εμείς στην εφηβεία!!!!

    Δε συμφωνείτε;;;

    Και κάτι άλλο.... Εσείς γράφετε σε λευκώματα;;;
    Stroumfita456
    25.02.2008, 21:32
    δεν εχεις και αδικο Κατερινακι!!!!!Πολυ καλή η παρατηρηση σου!!!
    Επειδη ρωτας οχι εχω σταματησει εδω και καιρο να γραφω!
    kithara-woman
    25.02.2008, 23:16
    Αν και έχω περάσει την εφηβεία εδώ και πάρα πολλά χρόνια,πρόσφατα έγραψα σε λεύκωμα,το είχε φέρει μια φίλη,σε μια μουσική παράσταση,έπαιζε ένα γκρουπ φίλων μας,και γράψανε όλοι,έπιανε έναν-έναν στο μαγαζί,γνωστούς και αγνώστους, για να γράψουν,τη γνώμη τους για την συναυλία και ο,τι άλλο θέλανε.Πόσα χρόνια πίσω με γύρισε...Συμφωνώ με αυτό που λες,και το ίδιο το site εν μέρει θυμίζει λεύκωμα.
    kamelia8
    28.02.2008, 23:36
    Ναι... στο σχολείο πιο παλιά!
    Έχω σταματήσει εδώ και καιρό βέβαια!
    Ήταν ωραία πάντως, εμένα μου άρεζαν πολύ!
    argyropana
    29.02.2008, 01:39
    πραγματικα δεν θυμαμαι ποτε ηταν η τελευταια φορα που εγραψα σε ενα λευκωμα τις σκεψεις μου...πανε σιγουρα παρα πολλα χρονια μιας και οδευω στα 26!παντως σιγουρα αποτελει μια πολυ γλυκια αναμνηση!!!Λυπαμαι πραγματικα,που δεν καταφερα να φυλαξω το δικο μου λευκωμα οταν ημουν στο δημοτικο...δηλαδη πολυ πριν το 2000!!!το μονο που καταφερα να εχω στην κατοχη μου εως και σημερα ειναι ενα λευκο φανελακι με σκεψεις και ευχες φιλων μου απο την κατασκηνωση οταν ημουν 14 χρονων...παντως ενα ειναι σιγουρο ...καθε φορα που το βλεπω...δακρυζω...Αν δεν εχεις λευκωμα,τοτε δημιουργησε ενα και μετα απο χρονια θα το βλεπεις και θα χαιρεσαι με οσα εζησες και περασαν απο τη ζωη σου...θα συγκινεισαι και θα βουρκωνεις...θα ειναι σιγουρα ενα ευχαριστο κομματι απτο παρελθον σου εστω και εαν δεν γραφουν μονο καλα λογια για σενα!!!
    με πολυ αγαπη,ΗΡΩ!!!
    kithara-woman
    29.02.2008, 13:42
    Ακόμα και σημερα όμως γράφω ημερολογιο.Απο 13 χρονών ξεκίνησα,με αφορμη ενα ημερολογιο που μου είχαν κάνει δώρο στα γενέθλια μου.Είναι πολύ ωραίο,βλέπεις τι ειχε γίνει παλιά.Τις περισσότερες φορές γελάω που με στεναχωρούσαν μικρολεπτομέρειες.Ειναι και εκτόνωση επίσης.Πολύ ωραίο.