ελληνική μουσική
    734 online   ·  210.833 μέλη

    O Beatlus στο ... ΔΙΦΩΝΟ !

    jorge
    02.03.2008, 20:11
    Εξαιρετικό το νέο ΔΙΦΩΝΟ, το οποίο δίνει χώρο σε νέους ανθρώπους να γράψουν για τη μουσική που αγαπούν. Επίσης, μειώνοντας τον αριθμό των σελίδων ανά θέμα και αυξάνοντας τα θέματα, πιστεύω πως έχει καταλάβει τα αρνητικά της προηγούμενης περιόδου και κινείται σίγουρα θετικά.

    Και...

    ...Μετά τον spiroos, ήρθε η σειρά του Beatlus, ο οποίος υπογράφει τη στήλη "Παραδούναι και Λαβείν".

    Καλή έμπνευση φίλε
    Steppenwolf
    02.03.2008, 20:31
    κι από εμένα!!
    beatlus
    02.03.2008, 21:05
    Ευχαριστώ πολύ, Γιώργο, ευχαριστώ πολύ, Νίκη. Είμαι πολύ χαρούμενος γι' αυτή την εξέλιξη, ακριβώς γιατί μου δίνεται η ευκαιρία να "δουλέψω" με τον τρόπο μου για την αγαπημένη μου παραδοσιακή μουσική...
    Είμαι ιδιαίτερα ευγνώμων στην παρέα μας, στο musicHeaven, γιατί με έχει βοηθήσει πάρα πολύ να προχωρήσω αυτή ακριβώς την δραστηριότητα, τα τελευταία χρόνια...
    Εδώ θα είμαστε να τα λέμε, να δημιουργούμε όμορφες καταστάσεις και να ψάχνουμε όσα μας συγκινούν. Μουσικά και μη...
    darbukaboy
    03.03.2008, 00:29
    Δινεται η ευκαιρια σε ενα πολυ αξιολογο ατομο να προωθησει και να υποστηριξει με τον τροπο του ενα ειδος μουσικης το οποιο τα τελευταια χρονια εχει παραγκωνιστει.Φιλε Σωτηρη ελπιζω με αρχη το υπεροχο live της περασμενης Δευτερας να αρχισει μια προσπαθεια στηριξης ενος μουσικου χωρου ο οποιος μονο ποιοτικα στοιχεια εχει να προσφερει σ'αυτον εδω τον τοπο.Καλη σταδιοδρομια!!!
    vouliakis
    03.03.2008, 00:44
    @Δίφωνο: καλορίζικος ο Beatlus

    @Beatlus: μια κι από εμένα! Καλή συνέχεια!



    movflower
    03.03.2008, 00:51
    Μπράβο Σωτηράκο μας!!!!!!!

    Χρυσές Εμπνεύσεις!!!!

    kithara-woman
    03.03.2008, 01:08
    Είμαι σίγουρη Σωτήρη ότι θα τα πας μια χαρά!
    Καλή συνέχεια!
    ilio
    03.03.2008, 10:12
    Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!
    Σωτήρη καλό ταξίδι στον δρόμο που βγήκες
    και καλές "πένες"!!
    krios80
    03.03.2008, 11:30
    καλή επιτυχία και εις ανώτερα Σωτήρη!
    Aiolos_m
    03.03.2008, 13:19
    Είμαι διπλά χαρούμενος!

    Από τη μία το επιζήσαν από τις διάφορες κακουχίες της εποχής και της αγοράς Δίφωνο ανοίγει τους ορίζοντές του δίνοντας το βήμα σε νέους ανθρώπους που αγαπάνε αυτό που κάνουν κι έχουν τα προσόντα, από την άλλη ο Σωτήρης, αγαπητό μέλος του MusicHeaven καταφέρνει και γράφει για αυτό που κυλάει στο αίμα του, την ελληνικά παράδοση.

    Επίσης, για την ίδια την μουσική μας κοινότητα, δεν είναι λίγο πράγμα δύο από τους συντονιστές μας να διατηρούν στήλες σε μεγάλης κυκλοφορίας έντυπο για τη μουσική και τον πολιτισμό.

    Και εις ανώτερα!




    pastella
    03.03.2008, 13:35
    για το Σωτήρη!

    Τα συγχαρητήρια μου για αυτήν την εξέλιξη στην πορεία σου στο χώρο της μουσικής!

    Καλά γραψίματα!
    marylin
    03.03.2008, 14:42
    Πολύ ευχάριστα νέα!!!!!!!!!!!!!

    Χίλια μπράβο κι από μένα!!!!!!!!
    --Elena--
    03.03.2008, 15:55
    Συγχαρητήρια,congratulations,fιlicitations,congratulazioni,tebrikler,Glόckwunsch,поздравление .......OYΦ!!!Δεν ξέρω άλλες γλώσσες!!!!
    spiroos
    03.03.2008, 16:59
    Ακριβέ μου (πάνω από όλα) φίλε καλή αρχή να έχεις και καλή σταδιοδρομία.

    Κυρίως όμως ευτυχία και επιτυχία στην προσωπική σου ζωή.


    gate
    03.03.2008, 17:04
    Ένα ακόμη βήμα, μέσα στα τόσα που έχεις κάνει όλ' αυτά τα χρόνια... Μια πορεία μόνο μπροστά. Για εμάς τους φίλους σου, το να είσαι σήμερα ΚΑΙ στο Δίφωνο, είναι σημαντικό μεν και το χαιρόμαστε αλλά δεν μας ξαφνιάζει... Είναι ένα από τα πολλά όμορφα πράγματα που έχουμε να δούμε από ΄σένα... Το βέβαιο είναι ότι θα "ξαφνιάσει" το ίδιο το Δίφωνο η παρουσία σου εκεί, μιας και μπορεί να φαίνεσαι εκ πρώτης όψεως ήσυχος και πράος, αλλά η δύναμή σου και το ταλέντο σου -που προτιμούν να μην "κραυγάζουν"- μπορεί να αφήσουν με ανοιχτό το στόμα τους συνεργάτες σου...
    Εν ολίγοις, Σωτηράκη μου χαίρομαι απ' την καρδιά μου για 'σένα και χαίρομαι που σε "κατάλαβαν" και στο Δίφωνο και σε "τσίμπησαν"... Έτσι έπρεπε! Να είναι βέβαιοι πως έχουν κερδίσει ήδη μ' αυτήν την επιλογή
    MagicaDeSpell
    03.03.2008, 17:06
    Καλη επτυχια σου ευχομαι και σιδεροκεφαλος brake a leg κ.λ.π
    οτι καλυτερο
    kwstasagas
    03.03.2008, 17:28
    Toν κ. Beatlus δεν τον ξέρω προσωπικά. Επίσης, επειδή είμαι σχετικά καινούριος στο φόρουμ, έχουν υποπέσει στην αντίληψή μου λίγα post του. Όμως, ΘΑ ΤΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΟΛΟΨΥΧΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ "ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ" ΣΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΔΙΦΩΝΟ !!!! Του εύχομαι επίσης ... να "ριζώσει" εκεί πέρα ... Καλή του σταδιοδρομία............


    [πάντα χαίρομαι όταν βλέπω ότι στους συνανθρώπους μου - ακόμη και σε αυτούς που δεν γνωρίζω προσωπικά - πραγματοποιούνται κάποτε τα όνειρά τους .....................} ...


    despinakontogianni
    03.03.2008, 20:15
    Μπράβο! Καλή πορεία!
    mellia
    03.03.2008, 20:17
    Καλή επιτυχία και από εμένα!
    Astron
    03.03.2008, 20:38
    Υπέροχο το νέο, Σωτήρη συγχαρητήρια!!
    Χαιρομαι πολύ που το δίφωνο ανακάλυψε αυτήν την ατέλειωτη αγάπη που έχεις για την παραδοσιακή μουσική.
    Πάντα τέτοια φίλε μου, και όπως είπαν και τα παιδιά παραπάνω, καλή αρχή και καλή έμπνευση!