ελληνική μουσική
    847 online   ·  210.833 μέλη
    GiannisKitharistas
    03.03.2008, 23:28
    Έφυγα την Παρασκευή το πρωί το πρωί για 4ήμερη... την Πέμπτη δούλευε κανονικά... σήμερα το βράδυ που γύρισα και προσπάθησα να μπω δεν έμπαινε... ξέρετε τι έγινε? Μου βγάζει αυτό http://longmont.hostforweb.net/suspended.page/
    rWmS
    04.03.2008, 00:03
    Ουτε εγω μπορω να το ανοιξω
    Μπορει να επεσε ο σερβερ. Αν αντιμετωπίζουν τεχνικο προβλημα πιθανων να επισρτεψουν συντομα.
    Μπορει ακομα να εκλεισαν την εταιρεια αλλα χλωμο το βλεπω γιατι μαλλον θα δημοσιευαν κατι πριν το κανουν.
    Το σεναριο της αναβαθμισης επισης μαλον απιθανο για τον ιδιο λογο
    Τελικα ή βλαβη ειναι ή ο παροχεας τους τους εβγαλε εκτος δικτυου
    Συγνωμη που δεν βοηθησα αλλα και εγω στο σκοταδι ειμαι
    Μακαρι να επιστρεψουν. Ειναι ΠΟΛΥ χρησιμο site


    despinakontogianni
    04.03.2008, 19:18
    Κι εγώ το είδα σήμερα το απόγευμα!

    Ας κάνουν κάτι σύντομα!
    rWmS
    04.03.2008, 23:21
    Τωρα το site λειτουργει ....
    δοκιμαστε το
    despinakontogianni
    05.03.2008, 00:44
    Το είδα...
    Αλήθεια τι έγινε?
    Δε βρήκα κάτι το διαφορετικό.
    rWmS
    05.03.2008, 21:19
    Ποιος ξερει ?
    Μαλον βλαβη θα ηταν
    despinakontogianni
    05.03.2008, 23:43
    Ό,τι κι αν ήταν σημασία έχει πως δε μας ταλαιπώρησε για πάρα πολλή ώρα!
    GiannisKitharistas
    06.03.2008, 21:36
    Το φτιάξανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
    Deos
    12.10.2012, 23:05

    Σαν να μου φαίνεται ότι έκλεισε...
    Σας βάζει ρε παιδιά? Με πετάει σε μια περίεργη σελίδα.


    jorge
    12.10.2012, 23:50
    Λέτε η ΑΕΠΙ να έφτασε μέχρι τα νησιά Vanuatu (.vu);
    adamiz
    13.10.2012, 02:32
    Ναι κάτι έγινε παιδιά. Βοηθήστε!
    axilleas23
    13.10.2012, 03:35
    Πράγματι. Και εγώ σήμερα είπα να μπω αλλά μάλλον θα έπεσε το server. Εκτός αν δεν το ξανά ανεβάσουν λόγο κρίσης!!!!!!
    geotsad
    13.10.2012, 11:52
    re paidia megali apogoiteysh as elpisoume pos tha 3ananevei
    AlfaWolf
    13.10.2012, 13:26

    Το έγραψα και στο άλλο ‘’ομότιτλο πόστ’’

    Στο Google αν κάνεις αναζήτηση για κάποιο άσμα Πχ ( Μικρός Τιτανικός kithara ) θα σας βγάλει σίγουρα λύμα,

    αν κάνεις κλικ στο Προσωρινά αποθηκευμένη θα δεις την σελίδα κανονικά,

    μιας και τα google-bot έχουν κάνει δουλειά ;)

    ελπίζω να βοήθησα :)


    ventourious
    13.10.2012, 19:23

    Καλησπερα παιδια απο οτι καταλαβαινω το site πρεπει να το κλεισαν. Παρακαλω πολυ οσοι φιλοι εχουν παρτιτουρες απο ελληνικα τραγουδια ποικιλης υλης επικοινωνιστε μαζι μου και να κανουμε καποιο ιδος ανταλαγης εγω εχω να σας δωσω 45 mb υλικο. παρα πολλα δηλαδη! Λυπαμε μονο που δεν προλαβα να κατεβασω μερικα ακομα  

    ventouris2004@gmail.com


    noizreduction
    13.10.2012, 19:50

    Ventourious και λοιποι: Εχετε καποια αποδειξη πως το site εχει κλεισει?! Υπαρχει καποια επισημη ανακοινωση, εστω κι underground? {#emotions_dlg.eek}


    Μην σπερνουμε τον πανικο! Ενδεχομενως να υπαρχει προβλημα με τον server που το φιλοξενουσε ( ξερετε, μηχανηματα ειναι αυτα, οχι ο Θεος ), ενδεχομενως να γινεται μεταφορα σε αλλον παροχο, ενδεχομενως να ψαχνουν τα backup.

    Τα περι κλεισιματος ομως ειναι ακραιο σεναριο και κανεις δεν ξερει πριν περασει αρκετος χρονος!


    ventourious
    13.10.2012, 20:19

    Παράθεση:

    Το μέλος noizreduction στις 13-10-2012 στις 19:50 έγραψε...

    Ventourious και λοιποι: Εχετε καποια αποδειξη πως το site εχει κλεισει?! Υπαρχει καποια επισημη ανακοινωση, εστω κι underground? {#emotions_dlg.eek}


    Μην σπερνουμε τον πανικο! Ενδεχομενως να υπαρχει προβλημα με τον server που το φιλοξενουσε ( ξερετε, μηχανηματα ειναι αυτα, οχι ο Θεος ), ενδεχομενως να γινεται μεταφορα σε αλλον παροχο, ενδεχομενως να ψαχνουν τα backup.

    Τα περι κλεισιματος ομως ειναι ακραιο σεναριο και κανεις δεν ξερει πριν περασει αρκετος χρονος!



    Δεν προσπαθω να σπερω τον πανικο απλα με βαση τη λογικη αν σε περιπτωση ειχε προβλημα ο server απλα θα εβγαζε καποιο error το Google ή απλα δεν θα μπορουσε να συνδεθει... Τωρα το να μπαινεις σε μια σελιδα που εχει διαμορφωμενο περιβαλλον και διαφημισεις παει ο νους στο κακο...


    noizreduction
    13.10.2012, 20:22

    Μπορει να υπαρχει το ενδεχομενο να εληξε η περιοδος παροχης στο συγκεκριμενο server ;).

    Παντως, για να καταλαβετε τι σημαινει φιμωμενο απο το νομο, παρτε παραδειγμα το megaupload!


    ventourious
    13.10.2012, 20:34
    Απο τον Αμερικανικο νομο... :) Μακαρι να εχεις δικιο...
    noizreduction
    13.10.2012, 20:52

    Η ΑΕΠΙ δεν εχει καμια επιδραση στο Βανουατου παντως, οποτε δεν θα μπορουσε να το κλεισει αυτη, αρα μαλλον μονο ενας αμερικανικος δακτυλος θα το εκανε ( και θα οδηγουσε σε κατι τετοιο βεβαια ).