ελληνική μουσική
    494 online   ·  210.833 μέλη

    Drums Premier Cabria PK. Είναι καλή επιλογή;

    ilias91
    06.03.2008, 15:27
    θελω ν αγορασω drums κ εχω επιλεξει τν Premier Cabria PK ειναι καλη επιλογη? φετος ξεκινησα αλλα θελω ν ει αξιοπιστα δηλαδη ν μν σπανε ολη την ωρα αν κ παιζω καπως δυνατα κ ν βγαζουν καλο ηχο.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ilias91 στις 06-03-2008 15:28 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 15-04-2008 22:55 ]


    fuego
    06.03.2008, 17:01
    ειναι καλη επιλογη τα cabria αλλα οχι τα pk αλλα τα xpk
    δηλαδη τα...
    PREMIER CABRIA XPK ROCK
    κοστιζουν 450 ευρο πιο ακριβα αλλα αξιζουν χιλιες φορες παραπανω...

    εγω παντως σου προτεινω ανεπιφυλακτα αυτα αν θες να παρεις premier... αν θες κατι αλλο το συζηταμε αλλα ειναι πολυ κλη επιλογη και φοβερος ηχος σε σχεση με την τιμη...

    δες τα εδω
    http://www.thomann.de/gr/premier_cabria_exclusiv_standard_22_bc.htm

    αν ειναι να αγορασεις premier τα xpk φυσικα πηγαινε απο το doremi ιπποκρατουσ 23 α8ηνα..
    ilias91
    06.03.2008, 21:09
    ξερω οτι ειναι πολλη καλα αλλα τ θεμα ειναι οτι δν εχω τοσα λεφτα κ δν βαζουν οι γονεις μου οποτε η μονη επιλογη ειναι αυτη που αναφερα αλλα θ ηθελα ν μου πειτε κατι γ αυτα τ ντραμς που λεω
    fuego
    09.03.2008, 01:22
    ta premier cabria pk ta exw akousei den me en8ousiazoun poly na sou pw thn alh8eia... kalytera an den pareis ta xpk pare ta apk... pantws h kalyterh cabria me diafora einai h xpk kai h alh8eia einai oti meta apo kapoio kairo pou 8a paizeis den 8a 8es na alla3eis drum set.... pantws san an8ektikothta h premier genikotera einai kalh....

    an exeis hdh ena drum set mazepse lefta na pareis kati kalytero apo ta pk... an den exeis drums kai 8es... psa3e gia kati metaxeirhsmeno kai as mhn einai premier... yparxoun polla a3iologa mono pou an pas gia kati metaxeirhsmeno phgaine na to deis me kapoion pou 3erei kala...

    apo piatinia eisai kalhmenos??
    ilias91
    09.03.2008, 02:17
    μιλησα μ τν δασκαλο μου για τ θεμα κ μου ειπε ν παρω απο νετ κ εχει ενα φιλο κ τουλαχιστον τ πιατινια τ εχω βρει αλλα τ θεμα ειναι τ ντραμς,δν εχω παρει ακομη αλλα μετα τ πκ μου φαινονται αρκετα τ λεφτα
    fuego
    09.03.2008, 02:28
    τοτε καλο θα ηταν να κοιταξεις κατιμεταχειρησμενο.... που με τα ιδια λεφτα που διαθετεισ φυσικα θα παρεις κατι πολυ καλυτερο..... σιγουρα και οτι ειναι πεσ να πασ μαζι με τον δασκαλο σου να τα δειτε...
    fuego
    09.03.2008, 02:41
    παντοσ υπαρχει ακομα στις αγγελιεσ μια πρεμιερ που την δινουν 400ευρο... κατι που σημαινει οτι για να την δινει 400ευρο δεν ειναι η pk σιγουρα... γιατι δεν το κοιτας? εκτος αν το εχει πουλησει ηδη αλλα δεν εχεις να χασεις τιποτα...

    επειδη αυριο ληγει η αγγελια μιας και το ειδα το τηλεφωνο του ειναι
    6939695337 μιχαλης


    καλο θα ειναι να δεις αν την εχει ακομα και ποιο μοντελο ειναι...και αν την εχει να πας να την δεις..
    Skyliner
    15.04.2008, 22:47
    exw thn premier cabria lite kai thn pira 660 euro kainourgia. gia ta lefta ths einai poli kali kai eidika sthn antoxh(exei poly kales vaseis). o hxos kai autos poli kalos kai genikotera einai mpasa tympana