ελληνική μουσική
    527 online   ·  210.830 μέλη

    Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη (29 Μαρτίου)

    pastella
    09.03.2008, 15:36
    Ο λαός το απαιτεί...

    Οι ταβέρνες συνωστίζονται για το ποια θα μας φιλοξενήσει και τρέχουν να προλάβουν να εφοδιαστούν με τόνους κρασιού για να τους φτάσει...

    Τα μέλη έχουν τρελαθεί από την αγωνία τους για το γεγονός...

    Η επόμενη συνάντηση του MusicHeaven με έδρα τη Θεσσαλονίκη πλησιάζει!!!

    Οκ πάμε σε πιο σοβαρά τώρα.

    Μετά από συζητήσεις και ΠΜ, μαζί με την συνδιοργανώτρια -Sadahzinia- σας παρουσιάζουμε το multi-dirla competition ..... εεεεε.... συναντηση ήθελα να πω...

    Τι αλλάζει σε αυτήν την συνάντηση;;; Ο προγραμματισμός ώστε όλοι να φύγουμε το πρωί για κάπου αφού φάμε και μπουγάτσα.... Δηλαδή:

    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ


    -->6μμ : συνάντηση για καφεδάκι στην Καμάρα (για να έχουμε κουράγιο για τη συνέχεια)
    -->8μμ : στην ταβέρνα "Κιβωτός των γεύσεων" για φαγητό, ποτό, μετά μουσικής μέχρι να αντέξουμε
    -->όταν κλείσουμε την ταβέρνα : για αφτερ - η οργανωτική επιτροπή προτείνει το bar ΤΑΞΕΙΔΙ
    -->χαράματα : σε όποιο μπουγατσατζίδικο/πατσατζίδικο βρεθεί στο διάβα μας για να γιάνει το στομάχι

    ΠΟΤΕ?


    Στις 29 Μαρτίου!!!!


    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ: Όσοι βρίσκετε χιούμορ στις παραπάνω αράδες, απλά καταγράφουν την αλήθεια των εδώ συναντήσεων. Το "απογευματινό πρόγραμμα" για χάριν των μελών που δεν προλαβαίνουν να πιουν σε μεσημεριανή συνάντηση και χτυπιούνται γιατί χάνουν το άφτερ, καθώς και για όσους θέλουν να ξυπνήσουν αργά το μεσημέρι του σαββάτου.

    Αυτά από το ΒΚ, για να δούμε πόσοι θέλουν να παρευρεθούν σε συναντήσεις όπως η προηγούμενη για παράδειγμα... Όλο ότι ζηλεύετε λέτε, για να σας δούμε...








    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 14-03-2008 01:31 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 14-03-2008 08:48 ]


    sea_like_eyes
    09.03.2008, 16:10
    εγω λεω για 29 Μαρτιου . . . αντε να μαζευομαστε seaγα seaγα να γινει . . . πα-νι-κος !
    matthias16
    09.03.2008, 16:57
    Μεσα και εγω για οποτε σας κανει κεφι (αν και θα προτιμουσα 22 )

    Κeep διοργανων-ing
    Brokenchord
    09.03.2008, 20:34
    Παιδιά σας ανακοινώνω με λύπη οτι δεν θα παρεβερεθώ! Μπας και διαβάσω μια και οι πανελλαδικές πλησιάζουν! Θα είμαι στο beach παρτυ όμως 100%!!! Το καλοκαίρι ! Τέρμα οι βαρβάτες έξοδοι για εμένα πλέον!

    Στέλλα έχω σκυλοβαρεθεί να σε βλέπω στον ρόλο τις διοργανώτριας! but keep διοργανό-ning
    Καλά ρε ρεμάλια προτοβουλία μηδέν! παντα απο την Στέλλα περιμένετε!
    Απαπαπα κάτι πράματα!
    Αυτό που μου αρέσει σε εμένα είναι οτι είμαι καθοριστικός θα έρθω-δεν θα έρθω και τελίωσε είμαι σαφής! Όχι σαν κάποιους κάποιους που λένε α θα έρθω,θα έρθω και την τελευτέα στιγμή λένε ααααα δεν μπόρεσα (Με τσαντίζει αφάνταστα! αυτό το πράμα ) πόσο μάλλον τους διοργανωτές! Για αυτό ρεμάλια κοιτάξτε να είστε καθοριστικοί και να μην σπάτε τα νευρα των ανθρώπων με ερωτιματικά και αηδίες ! (Πλάκα κάνω αλλά το νοημα το πιάσατε!)
    Προβλέπετε να περάσετε ..........

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Brokenchord στις 09-03-2008 20:48 ]











    επισυναπτόμενα: drunk.gif drink.gif drink.gif 
    -Sadahzinia-
    10.03.2008, 00:49
    Η λίστα δηλαδή ξεκίνησε!!!! I'm soooo happy!!

    -Pastella
    -Sadahzinia
    -Sea_like_eyes


    Άντε να μαζευόμαστε!!!! Μία πρόταση για after είναι το εναλλαξ..


    -Sadahzinia-
    10.03.2008, 00:54
    και matthias16 SORRY Χρήστο μόλις γύρισα από Ξάνθη και είμαι σε κατάσταση.....αστα να πανε
    Termite
    10.03.2008, 12:16
    Όντως κάποιοι απο ΝΚ, μπαίνουν σε σκέψεις....αυτά μας κάνετε!
    pastella
    10.03.2008, 13:29
    Πολύ καλά σας κάνουμε Βασίλη

    Για να προσθέσουμε τα μέλη της λίστας...

    Λίστα:
    -matthias16
    -Pastella
    -Sadahzinia
    -Sea_like_eyes

    Tι μανία έχετε να με βάζετε πάντα πρώτη στη λίστα... ουφ...
    -Sadahzinia-
    10.03.2008, 13:46
    Mια άλλη ιδέα για after είναι το Chris, στο ίδιο στυλ με το εναλλάξ (live έντεχνη μουσική) αλλά σε αυτά πρέπει να κλείσουμε εγκαίρως αν είναι..
    Ααντεε να πέφτουν προτάσεις και συμμετοχές!!
    pastella
    10.03.2008, 13:49
    μην ξεχνάμε το παραδοσιακό μέρος (λευτεράκης )

    και την στοά που έχουμε επίσης κλείσει

    Έχουμε μια τάση να κλείνουμε τα μαγαζιά...

    Λευκη, μολις αποφασισουμε ημερομηνια κλεινουμε και το αφτερ

    Η νέα πρόταση που ήρθε απο μελη είναι να την αράξουμε στην παραλία με κιθαρες (αλλα μονο καιρου επιτρεποντος), ομως αυτο δεν μπορουμε να το ξερουμε απο τωρα.
    -Sadahzinia-
    10.03.2008, 16:33
    Επομένως καλό θα ήταν να μας λέτε εκτός από προτάσεις για after και την ημερομηνία που θέλετε ώστε να δούμε όσο το δυνατόν πιο σύντομα τι θέλει η πλειοψηφία....

    ΥΓ: Η συνάντηση προβλέπεται πιο τρεληηη από την προηγούμενη γι'αυτό μην το σκέφτεστε καν...!!!
    Fler
    10.03.2008, 22:52
    Οπότε επισήμως να δηλώσω κι εγώ συμμετοχή κι από εδώ
    Προσωπικά κι οι δυο ημερομηνίες με βολεύουνε, άρα καλύτερα να αποφασίσουνε όσοι έχουνε κάποια σημαντικά προβληματάκια..

    Στοά και Λευτεράκης πράγματι είναι τα standar άφτερ.
    Η πρόταση με τις κιθάρες δεν είναι άσχημη. Τώρα όσο για chris και εναλλάξ νομίζω υπάρχουν πιο ενδιαφέροντα (ανάλογα) μέρη για να πάμε. Αλλά ό,τι θέλει το κοινό..

    Πάμε πάλι:

    Λίστα:
    - matthias16
    - Pastella
    - Sadahzinia
    - Sea_like_eyes
    - fler
    -Sadahzinia-
    10.03.2008, 23:00
    Και έλεγα πότε θα σκάσει μύτη η Fler... Εννοείται ότι θα πάμε όπου θέλει η πλειοψηφία..εγώ απλά μια πρόταση εκανα... Σιγά σιγά μαζευόμαστε...
    pastella
    10.03.2008, 23:05
    Σεβασμός στα αποτελέσματα έρευνας της συνδιοργανώτριας -sadahzinia- !!!

    Αμα δεν έρθει και η Φλέρυ το κλείσαμε το μαγαζί
    Oceanborn
    11.03.2008, 03:35
    Και γω μέσα είμαι!! Με την ημερομηνία όποτε θέλετε αν και θα προτιμούσα στις 29



    No will to wake for this morn_
    To see another black rose born_
    Deathbed is slowly covered with snow.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Oceanborn στις 11-03-2008 03:56 ]


    Termite
    11.03.2008, 08:52
    Όχι 29 ρε παιδιά...25ή μαρτίου με μία μέρα άδεια (24 Δευτέρα) ειναι ενα ωραιότατο τετραημεράκι! (αν και εφόσον μας το δώσει η δουλίτσα!)



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Termite στις 11-03-2008 11:48 ]


    -Sadahzinia-
    11.03.2008, 10:36
    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 10-03-2008 στις 23:05 έγραψε...

    Σεβασμός στα αποτελέσματα έρευνας της συνδιοργανώτριας -sadahzinia- !!!

    Αμα δεν έρθει και η Φλέρυ το κλείσαμε το μαγαζί



    Thnx Pastella αν και είμαι έτοιμη να δεχτώ την αμφισβήτηση και το λιντσάρισμα των άλλων μελών
    Όσον αφορά στην ημερομηνία..επειδή δεν ΄βλέπω να βγάζουμε άκρη...καλύτερα να αναφέρεται αν έχετε κάποιο σοβαρό πρόβλημα με την ημερομηνία... (αν και τον λόγο του Βασίλη τον θεωρώ αρκετά σοβαρό ) Εγώ πάντως μπορώ όποτε θέλετε

    Λίστα
    - matthias16
    - Pastella
    - Sadahzinia
    - Sea_like_eyes
    - fler
    -Oceanborn
    -Termite


    εχεις τα πινελα εχεις και τα χρωματα...φτιαξε τον παραδεισο και μπες μεσα...Νικος Καζαντζακης

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : -Sadahzinia- στις 11-03-2008 10:37 ]


    pastella
    11.03.2008, 12:03
    Μέχρι στιγμής έχουμε 2 προτιμήσεις για 22... και 1 για 29 (Θεσσαλονικιου που μας αφηνει βασικα... αδιαφορες η γνωμη του γιατι ξερει οτι πρεπει να ερθει ) Έχει πάντως απόλυτο δίκιο η Λευκη, όσοι έχετε σοβαρό πρόβλημα (πχ δουλειά, άδεια κλπ) πείτε το!

    Πειτε τη γνωμη σας μεχρι αυριο για κλείσουμε ημ/νια!

    Την Πέμπτη θα έχετε ποστ με πληροφορίες αναλυτικες (ωρες χαρτες κλπ) καθώς και τους όρους συμμετοχης του διαγωνισμού multi-dirla competition! (Τι νομιζατε, πλακα σας κάναμε;;;) Μιας και βλέπω αρκετούς ορεξάτους να τα πιουνε άγρια...

    Αυτά...
    sea_like_eyes
    11.03.2008, 16:12
    Sea_like_ocean . . . στις 29 . . . 2-2 ειμαστε λεμεεεε !
    εμεις του . . . νερου λεμε για 29 του μηνος !
    -Sadahzinia-
    11.03.2008, 18:20
    Γιώργο να αναφέρω τον...."σοβαρό" σου λόγο????? Ασε καλύτερα...... Τέσπα η ΄πλειοψηφία ας αποφασίσει....(μέχρι αύριο...)