ελληνική μουσική
    710 online   ·  210.832 μέλη

    Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη (29 Μαρτίου)

    sea_like_eyes
    11.03.2008, 20:14
    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 11-03-2008 στις 18:20 έγραψε...

    Γιώργο να αναφέρω τον...."σοβαρό" σου λόγο????? Ασε καλύτερα...... Τέσπα η ΄πλειοψηφία ας αποφασίσει....(μέχρι αύριο...)



    τι θα πει σοβαρος λογος...ο καθενας εχει τους λογους του,κατα ποσο σημαντικοι ειναι,αλλο θεμα...εχω κανονισει με μεγαλη παρεα να δω LIVE τον James Holden στο Decadence . . . στις 12 πρεπει να ειμαι εκει.απο την στιγμη που μπορει να γινει στις 29,δεν με βρισκω παραλογο!Aς βγαλουμε μια τελικη ημερομηνια αμα ειναι χαλαραααα. . .

    Υ.Γ απο την στιγμη ξαναλεω που μας εχετε δυο ημερομηνιες . . . η επιλογη ειναι , κατι αναμενομενο . . . ωστόσο δεν είμαι απροσάρμοστος.Οτι πείτε εσεις . . . μαζί σας ειμαι . . . αρκεί να δούμε μια τελικη ημερομηνία !
    Υ.Γ λιγα ατομα βλεπω . . . τιιιιιι θαααα γινειιιιιιιιι λεμεεεεεεεεε . . . the Party Is Hereeeeee !!!
    pastella
    11.03.2008, 20:31
    Αν υποσχεθείς ότι θα έρθεις οι Άγγελοι του Τσάρλυ θα το κανονίσουν για 29...

    ΥΓ: Οι άγγελοι του τσαρλυ ειναι η κωδικη ονομασια για την οργανωτικη επιτροπη του ΒΚ που προσφατα επεκταθηκε.
    -Sadahzinia-
    11.03.2008, 22:10
    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 11-03-2008 στις 20:14 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 11-03-2008 στις 18:20 έγραψε...

    Γιώργο να αναφέρω τον...."σοβαρό" σου λόγο????? Ασε καλύτερα...... Τέσπα η ΄πλειοψηφία ας αποφασίσει....(μέχρι αύριο...)



    τι θα πει σοβαρος λογος...ο καθενας εχει τους λογους του,κατα ποσο σημαντικοι ειναι,αλλο θεμα...εχω κανονισει με μεγαλη παρεα να δω LIVE τον James Holden στο Decadence . . . στις 12 πρεπει να ειμαι εκει.απο την στιγμη που μπορει να γινει στις 29,δεν με βρισκω παραλογο!Aς βγαλουμε μια τελικη ημερομηνια αμα ειναι χαλαραααα. . .

    Υ.Γ απο την στιγμη ξαναλεω που μας εχετε δυο ημερομηνιες . . . η επιλογη ειναι , κατι αναμενομενο . . . ωστόσο δεν είμαι απροσάρμοστος.Οτι πείτε εσεις . . . μαζί σας ειμαι . . . αρκεί να δούμε μια τελικη ημερομηνία !
    Υ.Γ λιγα ατομα βλεπω . . . τιιιιιι θαααα γινειιιιιιιιι λεμεεεεεεεεε . . . the Party Is Hereeeeee !!!



    Oυφ...οκ μη βαρας....

    sea_like_eyes
    11.03.2008, 23:21
    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 11-03-2008 στις 22:10 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 11-03-2008 στις 20:14 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 11-03-2008 στις 18:20 έγραψε...

    Γιώργο να αναφέρω τον...."σοβαρό" σου λόγο????? Ασε καλύτερα...... Τέσπα η ΄πλειοψηφία ας αποφασίσει....(μέχρι αύριο...)



    τι θα πει σοβαρος λογος...ο καθενας εχει τους λογους του,κατα ποσο σημαντικοι ειναι,αλλο θεμα...εχω κανονισει με μεγαλη παρεα να δω LIVE τον James Holden στο Decadence . . . στις 12 πρεπει να ειμαι εκει.απο την στιγμη που μπορει να γινει στις 29,δεν με βρισκω παραλογο!Aς βγαλουμε μια τελικη ημερομηνια αμα ειναι χαλαραααα. . .

    Υ.Γ απο την στιγμη ξαναλεω που μας εχετε δυο ημερομηνιες . . . η επιλογη ειναι , κατι αναμενομενο . . . ωστόσο δεν είμαι απροσάρμοστος.Οτι πείτε εσεις . . . μαζί σας ειμαι . . . αρκεί να δούμε μια τελικη ημερομηνία !
    Υ.Γ λιγα ατομα βλεπω . . . τιιιιιι θαααα γινειιιιιιιιι λεμεεεεεεεεε . . . the Party Is Hereeeeee !!!



    Oυφ...οκ μη βαρας....




    θες να μαλωσουμε...οχι πες μου θες...εεε...θες . . .
    Ελα να βλεπω χαρουμενα προσωπα . . . ορεξη . . . κι ολα θα ειναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!
    sagra
    12.03.2008, 01:24
    Γεια σας παιδια!

    Λοιπόν, εγώ μόνο για 29 ψήνομαι. Έχω κάτι δουλειές κάτω από τ' "αυλάκι" και μάλλον στις 22 θα είμαι εκτός Θεσ/νίκης. Βέβαια αν κανονιστεί για 22 τελικά, οι δουλειές θα περιμένουν

    χε χε, περιμένω πως και πως την επόμενη συνάντηση
    sea_like_eyes
    12.03.2008, 01:36
    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 11-03-2008 στις 20:31 έγραψε...

    Αν υποσχεθείς ότι θα έρθεις οι Άγγελοι του Τσάρλυ θα το κανονίσουν για 29...

    ΥΓ: Οι άγγελοι του τσαρλυ ειναι η κωδικη ονομασια για την οργανωτικη επιτροπη του ΒΚ που προσφατα επεκταθηκε.




    pastella
    12.03.2008, 18:45
    Μιας και δεν βλεπω πολλές γνωμες για την ημερομηνια, μαλλον θα το κλεισουμε για 29. Θα το αφησουμε φλου για άλλη μια μερα.
    -Sadahzinia-
    12.03.2008, 20:32
    ~ Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη 22/3 ή 29/3 : ~


    Λίστα

    - matthias16
    - Pastella
    - Sadahzinia(+1)
    - Sea_like_eyes
    - fler
    -Oceanborn
    -Termite
    - sagra




    εχεις τα πινελα εχεις και τα χρωματα...φτιαξε τον παραδεισο και μπες μεσα...Νικος Καζαντζακης

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : -Sadahzinia- στις 12-03-2008 20:40 ]


    sea_like_eyes
    13.03.2008, 22:53
    . . . σε οποιον-οια πει να σκασει μυτη!!!!!!!
    pastella
    14.03.2008, 01:26

    Σάββατο 29 Μαρτίου 2008- Συνάντηση
    (α) προπαρασκευαστικός καφές- 18.00 μμ στην Καμάρα
    (β) φαγητό και ποτό μετά μουσικής- 20.00 μμ στην ταβέρνα
    "Κιβωτός των γεύσεων"

    (Πατρ.Ιωακείμ 26 στην Περιοχή της Ροτόντας)
    ΧΑΡΤΗΣ για Κιβωτό
    (γ) After για σφηνάκια και άλλα στο bar 'Ταξείδι'




    Λίστα
    - matthias16
    - Pastella
    - Sadahzinia(+1)
    - Sea_like_eyes
    - fler
    -Oceanborn
    -Termite
    - sagra

    Ιστορίες για αγρίους



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 14-03-2008 01:27 ]


    επισυναπτόμενα: kivotos.gif 
    pastella
    14.03.2008, 01:43
    Να σημειώσουμε κάποια πράγματα:

    1) Αν θελετε να οριστεί καποιο μαγαζι για τον καφε, μπορει να γινει πολυ ευχαριστως, αρκει να ξερουμε ενα που σιγουρα θα βρουμε τραπεζι εκεινη την ωρα. Προτεινω να το αποφασισουμε 2-3 μερες πριν την συναντηση ή το αφήνουμε έτσι, όπως σας βολεύει.

    2)Για την ταβερνα θα κλεισουμε τραπέζι. Το αφτεράδικο είναι απλά μια πρόταση μετά από εκτενή συζήτηση μεταξύ των μελών της οργανωτικής επιτροπής. Από κει και πέρα, εάν η διάθεση μας μετά την ταβέρνα απαιτεί κάτι άλλο, το βλέπουμε.

    Όσοι επιθυμείτε να συμμετέχετε στην επιτροπή που θα αναδείξει τους νικητές του multi- dirla competition, επικοινωνείστε μαζί μου

    Οι συμμετοχές στο διαγωνισμό θα ανακοινώνονται επί τόπου στην συνάντηση. Οι Άγγελοι του Charlie του ΒΚ ως οργανωτική επιτροπή φροντίζουν για την ομαλή διεξαγωγή του διαγωνισμού... καταγράφοντας τα πάντα

    ΥΓ: Μην νομίζει κανείς πως ενθαρρύνουμε τον αλκοολισμό, όλοι λένε πότε θα ξαναβρεθούμε να τα πιούμε και πόσο ήπιαμε στις προηγούμενες συναντήσεις. Κι όπως λέει και μια γνωστή φυσιογνωμία εδώ μέσα, "εμείς στο χωριό μας δεν πίνουμε νερό" Κυκλοφορούν και αποδεικτικά φωτογραφικά ντοκουμέντα! Ρωτήστε και το Λευτεράκη...
    Termite
    14.03.2008, 09:49
    Λόγω της ημερομηνίας, αδυνατώ να παρεβρεθώ! Θα στείλω όμως τη σκέψη μου...
    matthias16
    14.03.2008, 14:09
    Επισης τα μελη matthias16 Και sea like eyes με ερωτηματικο καθως παιζει να ειμαστε για live εκεινη τη μερα...

    Λίστα
    - matthias16 (?)
    - Pastella
    - Sadahzinia(+1)
    - Sea_like_eyes (?)
    - fler
    -Oceanborn
    - sagra
    -Sadahzinia-
    14.03.2008, 17:17
    Παράθεση:

    Το μέλος matthias16 στις 14-03-2008 στις 14:09 έγραψε...

    Επισης τα μελη matthias16 Και sea like eyes με ερωτηματικο καθως παιζει να ειμαστε για live εκεινη τη μερα...

    Λίστα
    - matthias16 (?)
    - Pastella
    - Sadahzinia(+1)
    - Sea_like_eyes (?)
    - fler
    -Oceanborn
    - sagra




    Πάνω από το πτώμα μου!!!
    pastella
    14.03.2008, 17:37
    Ποστάρουμε για να τραβήξουμε και την προσοχή τρίτων τώρα...

    Τς τς τς
    ge01415
    14.03.2008, 19:35

    Σάββατο 29 Μαρτίου 2008- Συνάντηση
    (α) προπαρασκευαστικός καφές- 18.00 μμ στην Καμάρα
    (β) φαγητό και ποτό μετά μουσικής- 20.00 μμ στην ταβέρνα
    "Κιβωτός των γεύσεων"

    (Πατρ.Ιωακείμ 26 στην Περιοχή της Ροτόντας)
    ΧΑΡΤΗΣ για Κιβωτό
    (γ) After για σφηνάκια και άλλα στο bar 'Ταξείδι'




    Λίστα

    - matthias16(?)
    - Pastella
    - Sadahzinia(+1)
    - Sea_like_eyes(?)
    - fler
    - Oceanborn
    - sagra
    - ge01415

    Σύμφωνα με την υπ' αριθμόν 32-1/08 απόφαση της Κ.Ε. του Δ.Σ. του ΒΔ.Κ του ΜΗ (του γιου, του Γκέκα), αποστέλλεται αντιπροσωπεία για να παρακολουθήσει νέες τεχνικές στην τέχνη της οινοποσίας καθώς και να παρακολουθήσει επιμορφωτικά σεμινάρια μετά πρακτικής ασκήσεως. Ανακοινώνεται επίσης πως θα αποτεθεί φόρος τιμής εις τον Λευτεράκη (χωρίς φωτογραφικά ντοκουμέντα )! Ο ακριβής αριθμός των μελών της αντιπροσωπείας δεν δύναται να διευκρινιστεί άμεσα!


    Με τιμή
    η Κ.Ε.
    του Δ.Σ.
    του ΒΔ.Κ
    του ΜΗ






    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ge01415 στις 14-03-2008 19:36 ]


    matthias16
    14.03.2008, 22:47
    Παράθεση:


    Το μέλος -Sadahzinia- στις 14-03-2008 στις 17:17 έγραψε (ιστορία)...

    Πάνω από το πτώμα μου!!!



    Ορκιζεσαι?

    -Sadahzinia-
    15.03.2008, 11:11
    Παράθεση:

    Το μέλος matthias16 στις 14-03-2008 στις 22:47 έγραψε...

    Παράθεση:


    Το μέλος -Sadahzinia- στις 14-03-2008 στις 17:17 έγραψε (ιστορία)...

    Πάνω από το πτώμα μου!!!



    Ορκιζεσαι?




    Ώρες ώρες με τρομάζεις.......
    godysseas
    15.03.2008, 17:35
    Παιδιά και εγώ μέσα είμαι.
    (Πρώτα ο θεός και αν δεν τύχει τίποτα άλλο επείγον)
    Αν και είμαι καινούριο μέλος στο forum, δεν ξέρω αν θα με παίζεται εμένα.
    Πάντως θα φέρω μαζί μου καλή διάθεση και πολύ όρεξη.

    Τα λέμε...
    F_ANGEL
    15.03.2008, 20:16
    Παίζει να είμαι πάνω εκείνο το Σαββατοκύριακο..Αν είμαι παίζει να περάσω για ένα γεια