ελληνική μουσική
    613 online   ·  210.851 μέλη
    im2
    20.03.2008, 16:43
    Χαιρετώ ολο το φορουμ...!

    Ειμαι κάτοχος ενός πικαπ ΜΚ2, το κλασσικο της Technics, αλλά πριν καποιο καιρο ειχε ξεκινησει να κανει περιεργα πραγματα. Το plate αντι να γυριζει κανονικα με την φορα που επρεπε, αρχισε να κανει κινησεις μπρος πισω... σαν να κανει scratch μονο του! Εκτοτε..το κανει συνεχεια καθε φορα που το θετω σε λειτουργια. Εψαξα για σερβισ της εταριας αλλα δεν βρηκα κατι ισχυρο. Δεν ξερω και πολλα πραγματα απο τον χωρο, μηπως ξερει κανεισ που μπορω να βρω αξιοπιστο σερωισ του SL1200 MK2 ? Εστω και καποιο μαγαζακι μικρο με επαγγελματια με μερακι να μου το φτιαξει

    Ευχαριστω πολυ

    PARATERISTAS
    20.03.2008, 22:15
    Επισημη αντιπροσωπεια intertech -panasonic τηλ.210 9692300..αν σε παραπεμψουν στην ΑSTRA service μην το πας καν...ρωτα στην στοα φεξη στα μαγαζια εκει...πατησιων κ γλαδστωνος κοντα στην πλ.κανιγγος πχ.καταστημα λημναιος
    im2
    21.03.2008, 00:56
    ευχαριστω φιλε μου ...αλλα στην αστρα με πανε!! Εκει στα αλλα μαγιαζια θα βρω τιποτα? Εχεις κατι υποψι σου?
    Crocodile
    21.03.2008, 17:01
    Υπάρχουν εξουσιοδοτημένα συνεργεία της ΒΙΑΝΕ Α.Ε, αποκλειστικού αντιπροσώπου για μηχανήματα Panasonic και Technics, σε όλη την Ελλάδα. Αν επικοινωνήσεις με τη συγκεκριμένη αντιπροσωπεία θα σου δώσουν τη διεύθυνση του πλησιέστερου σ' εσένα συνεργείου.