ελληνική μουσική
    470 online   ·  210.848 μέλη

    Πενθημερη εκδρομη...

    hara16
    22.03.2008, 21:41
    Εχετε παει 5νθημερη εκδρομη??
    Αν ναι,πειτε μου πως περασατε...
    Εγω θα παω στις 28/3 στην Ροδο!!!!!!!!!!!!!
    LoL!!!
    deathminor88
    22.03.2008, 21:43
    Τέλεια. Από τις καλύτερες φάσεις στη ζωή μου.
    kithara-woman
    22.03.2008, 21:55
    Κι εγώ Ρόδο είχα πάει με το σχολείο 5μερη.
    Μάλλον όμως πρέπει να είμαι το μοναδικό άτομο που δεν πέρασε καλά...Σε γενικές γραμμές όμορφα ήταν,πανέμορφη η Ρόδος,το ξενοδοχείο τέλειο,αλλά αυτό που με χάλασε ήταν που δεν είχαν έρθει οι φίλες μου επειδή διάβαζαν στην Αθήνα,και έμεινα στο δωμάτιο με δυο άλλες κοπέλες που έκανα μεν παρέα,αλλά όχι κολλητή παρέα,ήταν και από το διπλανό τμήμα,όχι το δικό μου.Επίσης ανέβασα 40 πυρετό σε σημείο να μπαίνουν τα κορίτσια στο δωμάτιο και να μην ακούω ότι μπήκαν...
    Αλλά,αυτά ΔΕΝ ήταν τα χειρότερα που μου έτυχαν...
    Το χειρότερο ήταν που μου έπεσε η φωτογραφική μηχανή στο κάστρο στη Λίνδο και δεν έχω φωτογραφίες!!!!!Αυτό με εξόντωσε!!
    loussi
    23.03.2008, 13:59
    Αν εχεις καλη παρεα θα περασεις καλα συγουρα!!Αντε σας περιμενουμε στη Ροδο!!
    kithara2
    26.03.2008, 22:34
    εγώ πήγα την προηγούμενη βδομάδα 4μερή Θεσσαλονίκη Ηταν πολύ ωραία....νομίζω πως η παρέα εχει σημασία..αν έχεις καλή παρέα θα περάσεις καλά ότι και να κάνετε....α όσο κ για τον πυρετό που είδα που κάποιος τον ανέφερε , να προσέχεις γιατί κ σε μας ένα παιδί ανέβασε πυρετό κ το ένα βράδυ έμεινα μέσα..αυτά
    Καλά να περάσεις!!!!!
    --Elena--
    26.03.2008, 23:22
    Εγώ το άλλο Παρασκευοσαββατοκύριακο πάω Πάτρα 4ημερη!!!!Πιστεύω ότι θα περάσω ΤΕΛΕΙΑ!!!!Πάνω απ' όλα να έχεις καλή παρέα!!!Κι επειδή ξέρω ότι από αυτήν έχω..τότε όλα είναι οκ!!!
    santourman
    26.03.2008, 23:49
    Παράθεση:

    Το μέλος --Elena-- στις 26-03-2008 στις 23:22 έγραψε...

    Εγώ το άλλο Παρασκευοσαββατοκύριακο πάω Πάτρα 4ημερη!!!!Πιστεύω ότι θα περάσω ΤΕΛΕΙΑ!!!!Πάνω απ' όλα να έχεις καλή παρέα!!!Κι επειδή ξέρω ότι από αυτήν έχω..τότε όλα είναι οκ!!!



    χμμμ δηλ θα μας κάνεις καμιά έκπληξη και θα εμφανιστείς στη συνάντησή μας;;;
    rory166
    27.03.2008, 00:29
    Eιχαμε παει Κερκυρα και μπορω να πω οτι ηταν εμπερια ζωης!
    Αν και ξεκινησε καπως ασχημα καταφερα να..ανακαμψω
    Και περασα πολυ ομορφα!
    Γενικα πιστευω πως τετοια μερη,μαζεμενα και γραφικα και ομορφα ειναι οτι πρεπει για τετοιες εκδρομες
    Καλα να περασεις!Και προσπαθησε να βγαλεις οσες πιο πολλες φωτο μπορεις
    movflower
    27.03.2008, 04:24
    Αθήνα-Σκιάθο-Θεσσαλονίκη

    Περάσαμε τέλεια!
    Μεγάλη, ωραία παρέα αλλά γνωριστήκαμε καλύτερα και με άλλους συμμαθητές, δημιουργήθηκαν αρκετές καινούριες φιλίες.

    Την πρώτη νύχτα στην Αθήνα, είδαμε ένα μαγαζί, που ακόμα θυμάμαι το όνομα του και πεθαίνω στα γέλια... "Τρία γουρουνάκια" "Κακός Λύκος"
    ή ήτανε δύο μαγαζιά το ένα δίπλα στο άλλο; Ένα καλό παιδάκι από Αθήνα να μας διαφωτίσει!

    Ήταν καταπληκτική εμπειρία και ακόμα μιλάμε για αυτή, με πολύ πολύ κέφι και γέλιο! ήταν κάτι σαν τέρμινους πόιντ. Πριν το ταξίδι στην Ελλάδα και μετά το ταξίδι στην Ελλάδα. Έτσι αναφερόμαστε πια στα τελευταία χρόνια του σχολείου και σε διάφορες φάσεις του τότε.

    Καλά να περάσετε!!!!
    Η Ρόδος είναι πανέμορφη!!!
    hara16
    27.03.2008, 14:36
    Ευχαριστω πολυ παιδια...Κ εγω αυτο πιστευω,οτι θα περασω τελεια..
    Οσο για τον Γιωργο..Εννοειται πως θα παρω φωτ. μηχανη..Ειναι το πρωτο πραγμα που θα μπει στην βαλιτσα μου!!!
    Επιτελους..Αυριο φευγουμε...Περιμενω πως κ πως να περασει η σημερινη μερα...
    Λοιπον θα τα πουμε μολις γυρισω..Να σας πω κ πως περασα..ΦΙΛΑΚΙΑ!!