ελληνική μουσική
    581 online   ·  210.833 μέλη

    Πρόβλημα στην ενότητα VideoClips & Live TV

    revekka
    22.07.2004, 20:32
    μπήκα να δω μεξικάνικα κανάλια, μου άνοιξε το teleritmo αλλά όχι τα άλλα δυο. μου βγήκε ένα παραθυράκι που έλεγε πως ο internet explorer δεν μπορεί να ανοίξει το site. μετα όταν επέστρεφα στην σελίδα του musicheaven η οθόνη ήταν άσπρη και έλεγε, sorry this file does not exist ή κάτι τέτοιο.


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: revekka on 22-07-2004 20:33 ]
    jorge
    23.07.2004, 11:20
    Ρεβέκκα, το Multimedios TV και το D99 τα βλέπω κανονικά αυτή τη στιγμή.

    Αυτό το μήνυμα που λες"sorry this file does not exist" σε ποιό παράθυρο στο έβγαλε και μετά από ποιές ενέργειες;

    Όταν επιλέγεις κάποιο κανάλι, αυτο ανοίγει σε νέο παράθυρο. Πως επέστρεψες στο MusicHeaven; Από το μικρό παράθυρο; Βοήθησέ με να λύσουμε το πρόβλημα, γιατί ίσως το αντιμετωπίζουν και άλλα μέλη.
    revekka
    23.07.2004, 12:54
    το παραθυρο του music heaven δεν το έκλεισα, άνοιξε το παράθυρο των μουσικών καναλιών και μου έβγαλε το μην που σου είπα, οτι ο explorer δεν μπορει να ανοίξει το site. μετα έκλεισα το μικρό παράθυρο (με το χ που έχει πάνω αριστερά) οπότε λογικά έπρεπε να είμαι στη σελίδα του MH αλλά η σελίδα ήταν άσπρη με το μην sorry, this file does not exist. αφου τα βλεπεις εσυ θα ξαναδοκιμάσω τωρα να δω αν γίνεται το ίδιο.
    revekka
    23.07.2004, 13:05
    ξαναδοκίμασα D99, την πρώτη φορά μου έκλεισε όλα τα παράθυρα ταυτόχρονα και πήγε desktop, τη δεύτερη έβγαλε το μην οτι ο explorer δεν μπορει να ανοίξει το site αλλα το άνοιξε(!), η σελίδα του MH τα ίδια, άσπρη και sorry... το Multimedios τα ίδια με το προηγούμενο μην.
    revekka
    23.07.2004, 13:13
    α, και τώρα όταν έκλεισα όλα τα παράθυρα μου έβγαλε ένα άλλο παραθυράκι, κάτι error, pure virtual function call. αυτό νομίζω έχει να κάνει με τον υπολογιστή μου και όχι με το site αλλα δεν είμαι και σίγουρη.
    jorge
    23.07.2004, 14:40
    Εχει κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα;
    Ρεβέκκα έχεις και σε άλλες ενότητες του ΜΗ ή άλλα sites τέτοια συμπτώματα;

    Someone dreams of doing great things, someone stays awaken and does it...


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: jorge on 23-07-2004 14:41 ]
    Haroulinda
    23.07.2004, 15:22
    ...έλεγξα τα μεξικάνικα και ανοίγουν όλα χωρίς κανένα πρόβλημα!
    Sofia
    23.07.2004, 16:29
    Kai se emena anoigoun kanonika. No problem!
    revekka
    23.07.2004, 22:18
    δεν μου το έκανε σε άλλα sites αλλα δεν άνοιξα windows media player online αλλού. ρώτησα τα παιδιά εδώ και μου είπαν πως αυτές τις μέρες έχει πρόβλημα το intranet εδώ του πανεπιστημίου, οπότε μάλλον αυτό θα είναι.
    απολογούμαι για την ταλαιπωρία

    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: revekka on 23-07-2004 22:43 ]