ελληνική μουσική
    820 online   ·  210.851 μέλη
    revekka
    23.07.2004, 06:47
    θυμάστε το παλλικάρι που πήγε και καρφώθηκε στα δίκτυα της εθνικής Ελλάδος στον τελικό με την Πορτογαλλία; λοιπον, λέγεται jimmy jump και έχει δική του σελίδα στο διαδύκτιο, και πολύ ωραία μάλιστα. εγω το λεγα στη μάνα μου πως τα πιο έξυπνα παιδιά ειναι οι αναρχικοί αλλα ποιος με ακούει εμένα ... !!!

    www.jimmyjump.com
    jorge
    23.07.2004, 09:02
    Ο τύπος έχει ιστορία στις "εισβολές"!
    Αν πάτε στη σελίδα του, μην ξεχάσετε να δείτε το βίντεο με την εισβολή του σε επίδειξη μόδας !
    mariapeny
    23.07.2004, 10:41
    Ποιος να το φανταζόταν ότι αυτός ο άνθρωπος είχε προϊστορία στις "εισβολές"
    Πάντως έχει πολύ γέλιο ο τύπος. Πλάκα πλάκα όμως ωραίο το μπλουζάκι του.
    Sofia
    23.07.2004, 11:57
    Wraios o tupos!
    Haroulinda
    23.07.2004, 12:46
    Πολύ καλό σάιτ... Τελικά είχες δίκαιο φαίνετε, τα πιο έξυπνα παιδιά ειναι οι αναρχικοί...


    ocean_soul
    23.07.2004, 18:39
    to pio wraio einai oti o jimmy jump eixe dilwsei se tileoptiko stathmo tis Katalwnias 2 meres prin ton teliko tou Euro 2004 oti tha "mpoukarei" sto gipedo tin wra tou telikou gia na exeutelisei ton Figo, gia na parei ekdikisi pou paratise tin Barcelona gia na paei sti Real!!....me tetoio "parelthon" anarwtiemai giati kaneis den ton pire sta sovara!
    revekka
    23.07.2004, 22:49
    καλά δεν ονομάζεται jump, αυτοαποκαλείται jump διότι 'πηδάει' πάνω στις σκηνές κατα τη διάρκεια διάσημων show και κάνει το δικό του 'show', λέει... επίσης ξεπετάγεται μπροστά απο διασημότητες για να βγάλει φωτογραφίες μαζί τους και το όνειρό του είναι να γίνει διάσημος και να κερδίσει ένα όσκαρ... ε ρε τι έχουμε πάθει... !!!