ελληνική μουσική
    595 online   ·  210.844 μέλη

    Ποδοσφαιρικη Συναντηση Μελων στην Θεσ/νικη

    sitzoune81
    19.06.2008, 09:45

    Παράθεση:

    Το μέλος Brokenchord στις 18-06-2008 στις 12:56 έγραψε...

    Να ξέρετε όμως ότι κατά πάσα πιθανότητα η ποδοσφαιροσυνάντηση θα είναι το πρωί
    10 με 12 το μεσημέρι το αργότερο ! Αν θέλετε να είναι τις προκοπής και ειδικά αν μιλάμε για 5χ5!

    Εσείς τι προτείνετε;



    Ωπ ! Τωρα το ειδα, καλα ειμαστε σοβαροι?!?!? ΠΡΩΙ ΜΠΑΛΑ?! Ουγκ! τελοσπαντων, καλυτερα βραδι (ή 8 ή 9 ή 10), αλλα αν κωλυεστε τοτε ΟΚ, τι να κανω, πρωι it is.........


    thaliey
    19.06.2008, 10:15

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 18-06-2008 στις 17:51 έγραψε...

    εδω το καλο το κλαδευτηριιιιιιι!!!!! δεξι μπακ εξτρεμ λεμε!!!! χαχαχα

    put me on the list!



    ααα ρε μπειμπ ταλεντο εισαιιιιιιιιιιιι{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.oops}


    sitzoune81
    19.06.2008, 14:46

    το θεμα ειναι οτι παρεμεινα αιωνιο ταλεντο, χωρις εξελιξη !!!!!! χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχ


    sea_like_eyes
    19.06.2008, 14:56

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 19-06-2008 στις 14:46 έγραψε...

    το θεμα ειναι οτι παρεμεινα αιωνιο ταλεντο, χωρις εξελιξη !!!!!! χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχ



    γι'αυτο θα σκασουμε μυτη για μπυρονια να κανουμε κι ενα brake απο τις προπο-goal-εγω-εσυ-σε αγονο-νη-seas . . .

    Y.Γ εχουμε και τις γυναικες . . . ποια λυτρα , ποια Bob-μαστρο-κωστα . . . εμεις εχουμε ΓΥΝΑΙΚΕΣ !


    sitzoune81
    19.06.2008, 16:02

    ρε sea.............. τωρα, θα παιξουμε ή θα κλανουμε?!?!?! χοοχοχοχχοχοχοχχο{#emotions_dlg.lol}

    να ξερω............ να φερω κανα κιβωτιο Duvel κοκκινες αν ειναι! Innocent


    F_ANGEL
    19.06.2008, 16:22

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 19-06-2008 στις 16:02 έγραψε...

    ρε sea.............. τωρα, θα παιξουμε ή θα κλανουμε?!?!?! χοοχοχοχχοχοχοχχο{#emotions_dlg.lol}

    να ξερω............ να φερω κανα κιβωτιο Duvel κοκκινες αν ειναι! Innocent



    Νομίζω να παίξετε καλύτερα..Άποψη μου φυσικά..Πότε είναι να ανέβουμε κι εμείς στο συγγενολόι μας????Στάθη και Νίκο αν έρθω(για κερκίδα μιλάμε)..Μην σας δω να φτύνετε εεεεεεεεεεε..


    -----------------
    Ο Παράδεισος δεν φτιάχτηκε για μας..

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : F_ANGEL στις 19-06-2008 16:41 ]


    nowaveband
    19.06.2008, 16:29

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 19-06-2008 στις 16:22 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 19-06-2008 στις 16:02 έγραψε...

    ρε sea.............. τωρα, θα παιξουμε ή θα κλανουμε?!?!?! χοοχοχοχχοχοχοχχο{#emotions_dlg.lol}

    να ξερω............ να φερω κανα κιβωτιο Duvel κοκκινες αν ειναι! Innocent



    Νομίζω να παίξετε καλύτερα..Άποψη μου φυσικά..Πότε είναι να ανέβουμε κι εμείς στο συγγενολόι μας????Νίκο και Στάθη αν έρθω(για κερκίδα μιλάμε)..Μην σας δω να φτύνετε εεεεεεεεεεε..

     

    e pws tha vgoun ta tsigara andri mou?




    F_ANGEL
    19.06.2008, 16:32

    Να μην καπνίζετε..το κάπνισμα σκοτώνει..


    sitzoune81
    19.06.2008, 16:36

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 19-06-2008 στις 16:22 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 19-06-2008 στις 16:02 έγραψε...

    ρε sea.............. τωρα, θα παιξουμε ή θα κλανουμε?!?!?! χοοχοχοχχοχοχοχχο{#emotions_dlg.lol}

    να ξερω............ να φερω κανα κιβωτιο Duvel κοκκινες αν ειναι! Innocent



    Νομίζω να παίξετε καλύτερα..Άποψη μου φυσικά..Πότε είναι να ανέβουμε κι εμείς στο συγγενολόι μας????Νίκο και Στάθη αν έρθω(για κερκίδα μιλάμε)..Μην σας δω να φτύνετε εεεεεεεεεεε..



    Βρε ελα εσυ............ κι εχει να φυγουν κατι ροχαλες.....πσσσσσσσσσσ, αλλο να στο λεω κι αλλο να τις βλεπεις! ειδικα κι αν εχουμε φαει πριν σοκολατα, να κολανε και πανω στα συρματοπλεγματα!!!! χαχαχα ΝΑ με το συμπαθειο, τάλιρα !!!!!!!


    -----------------
    Dubstep , ή αλλιώς , bass meditation.......... πυροβολούμε με τον ήχο !

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sitzoune81 στις 19-06-2008 16:40 ]


    F_ANGEL
    19.06.2008, 16:43

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 19-06-2008 στις 16:36 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 19-06-2008 στις 16:22 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 19-06-2008 στις 16:02 έγραψε...

    ρε sea.............. τωρα, θα παιξουμε ή θα κλανουμε?!?!?! χοοχοχοχχοχοχοχχο{#emotions_dlg.lol}

    να ξερω............ να φερω κανα κιβωτιο Duvel κοκκινες αν ειναι! Innocent



    Νομίζω να παίξετε καλύτερα..Άποψη μου φυσικά..Πότε είναι να ανέβουμε κι εμείς στο συγγενολόι μας????Νίκο και Στάθη αν έρθω(για κερκίδα μιλάμε)..Μην σας δω να φτύνετε εεεεεεεεεεε..



    Βρε ελα εσυ............ κι εχει να φυγουν κατι ροχαλες.....πσσσσσσσσσσ, αλλο να στο λεω κι αλλο να τις βλεπεις! ειδικα κι αν εχουμε φαει πριν σοκολατα, να κολανε και πανω στα συρματοπλεγματα!!!! χαχαχα ΝΑ με το συμπαθειο, τάλιρα !!!!!!!


    -----------------
    Dubstep , ή αλλιώς , bass meditation.......... πυροβολούμε με τον ήχο !

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sitzoune81 στις 19-06-2008 16:40 ]



    ιουυυυυυυυυυυυυυυ..αηδίααααααααααααα


    nowaveband
    19.06.2008, 16:46

    an pioume mpires exei na fygei kai repsimo e?etsi na sas anoiksw tin oreksi


    pastella
    19.06.2008, 16:50

    Κατάλαβα.

    Τρελό θέαμα στο 5Χ5 του ΒΚ...

    Κι εμείς που λέγαμε με τη Λευκή να έρθουμε να θαυμάσουμε αντρικό κλώτσιμα της μπάλας, μάλλον θα φτάσουμε στο σημείο να σας πάρουμε την μπάλα και να παίξουμε εμείς και να σας αφήσουμε κερκίδα με τις μπύρες. Κι όχι, δεν φοβόμαστε να σπάσουμε το νύχι. When we mean business, we do mean business.

    Λευκή, έχω βρει που πουλάνε τα ημερολόγια με τους ποδοσφαιριστές της Ιταλίας με μαγιό (και χωρίς). Με τον γνήσιο Materazzi και την λοιπή προικισμένη παρέα. Ψήνεσαι;

    ΥΓ: Ήμαρτον ρε παιδιά με τις παραθέσεις... Αφού απαντάτε στο προηγούμενο ποστ, τι κάνετε παράθεση; Ή τουλάχιστον σβήστε και τίποτα στο ενδιάμεσο, 2 page down πατάμε για να δούμε τις απαντήσεις.


    -----------------
    BEACH PARTY ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 19-06-2008 16:52 ]


    sea_like_eyes
    19.06.2008, 16:53

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 19-06-2008 στις 16:46 έγραψε...

    an pioume mpires exei na fygei kai repsimo e?etsi na sas anoiksw tin oreksi



    Κερναω σαν του ιτς τριπλο σουβλακι με μπαχα-χα-χα-ρια σαλτσες χολιστε-ρολη-ρινη all the money flowers

    Υ.Γ μαλλον για βολτα μας κοβω παιδες . . . ολοι μαζι . . . για μπαλα . . . χμμμμ . . . ναι . . . ισως !


    pastella
    19.06.2008, 17:04

    Για βόλτα;;;

    Καλά, είστε ανίκανοι να κανονίσετε ένα ραντεβού για να ταλαιπ.. να κλωτ-sea-σετε μια μπάλα; {#emotions_dlg.whistling}


    seras
    19.06.2008, 17:08

    Μην ξεφευγουμε απο το θέμα ρε παιδια :p

    Έναν ακόμα θέλουμε και έκλεισε το θέμα..(μήπως να μπει κάποια κοπέλα απο την κερκίδα μέσα?)


    Angelofdeath1990
    19.06.2008, 17:15

    και εγω ειμαι μεσα για την μπαλα θα κανω το ball boy....


    seras
    19.06.2008, 17:18

    Άντε κλείσαμε 10!!!!Να κανονίσουμε μέρα και μέρος τώρα.. Smile


    sitzoune81
    19.06.2008, 18:54

    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 19-06-2008 στις 16:50 έγραψε...

    Κι εμείς που λέγαμε με τη Λευκή να έρθουμε να θαυμάσουμε αντρικό κλώτσιμα της μπάλας, μάλλον θα φτάσουμε στο σημείο να σας πάρουμε την μπάλα και να παίξουμε εμείς και να σας αφήσουμε κερκίδα με τις μπύρες. Κι όχι, δεν φοβόμαστε να σπάσουμε το νύχι. When we mean business, we do mean business.

    Θα παιξετε μπαλα εσεις??!?!! ουχ! χαχαχα, δηλαδη....... θα δουμε κοντρολ της μπαλας με το στηθος κι ετσι??!??!?!? χαχαχαχαχαχαχα, και γκολ με τακουνακι......8ποντο?!?!? χοχοχοοχχοχο

    ΠΑΙΔΙΑ, ακυρο, θα κατσουμε στην κερκιδα, τετοιο θεαμα δεν χανεται!!!!!........ ακους εκει κοντρολ με το στηθος! χαχαχαχαχαχαχαχα


    pastella
    19.06.2008, 19:00

    8ποντο;

    τι δουλεια εχει το 8ποντο στο γκαζον; {#emotions_dlg.confused1}

    Αυτα ειναι για τις κυριες των παικτων της εθνικης. Αυτα βλεπαν (τα 8ποντα και τα κοντρολ με τα στηθη) και δεν μπορούσαν να πάρουν τα πόδια τους στο Euro.

    Τς τς τς, δεν μας ξέρεις καλα.

    Εγώ πάντως θα υποστηρίζω την ομάδα στην οποία θα παίζει ο seras. Είναι ο μόνος που ασχολείται επι της ουσίας με την συναντηση.


    ariadni0909
    19.06.2008, 19:28

    Εγώ στοιχηματίζω πως θα μαζευτείτε και δε θα χει φέρει κανείς σας μπάλα{#emotions_dlg.scared}.

     

    Κερκίδα εγώ .για την ομάδα του Sea όμως για να μη βαράει η Λευκή{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.tt2}

     

    (κάνω επίσης ΚΑΙ για μπάλαCool)