ελληνική μουσική
    748 online   ·  210.833 μέλη
    NIKOSPI
    11.04.2008, 22:21
    Όχι μόνο την πρώτη παράγραφο δεν κατάλαβες, τίποτα από όσα είπα, όλα με διαφορετικιές έννοιες. Εγώ πιστεύω ότι κάνεις ότι δεν κατάλαβες αλλά τέλος πάντων.


    Ναι αυτό λέω και εγώ πρέπει να συμμορφωθώ όπως:
    ειρωνία στο foroum
    ομιλία περί θεού και πολυτεκνίας όπως και okanenas me ton douli33
    και πολλά άλλα.

    Για την fler δεν μου είπες, αφου δεν postarei σωστά γιατί δεν την προειδοποιείς μήπως και ποστάρει σωστά??? Αλλά τι κάνω τώρα??? Πέφτω σε επίπεδα που δεν μου ταιριάζουν....έλεος.

    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NIKOSPI στις 11-04-2008 22:22 ]


    pastella
    11.04.2008, 22:33
    Το σημείο 1. στο προηγούμενο ποστ μου δεν είναι ειρωνικό. Ειλικρινά δεν κατάλαβα τι γράφεις γιατί η παράγραφός σου δεν έχει ροή. Αν ήταν να σε ειρωνεύομαι θα το είχα κάνει στο μπλογκ σου, σε άλλα ποστ, κλπ. Άλλη δουλειά δεν έχω νομίζεις;

    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 11-04-2008 στις 15:49 έγραψε...

    Και παρακαλώ πολύ να μην ξεφεύγει η κουβέντα σε άλλου είδους διαπληκτισμούς. Γράψτε κάτι που να προσφέρει στο θέμα με τίτλο Πολύτεκνοι.



    Όπως βλέπεις στο ποστ μου χρησιμοποιώ πληθυντικό αριθμό, πράγμα που σημαίνει ότι δεν απευθύνομαι μόνο σε σένα, αλλά και σε άλλο μέλος, δηλαδή στη fler. Δεν φτάνει που δεν συμμορφώνεσαι σε όσα σου απευθύνουν οι συντονιστές, κάνεις και υποδείξεις άστοχες.

    Αν θες να πεις κάτι σε μένα στείλε μου ΠΜ, μην ξαναγράψεις σε αυτό το κατακαημένο τόπικ. Αν το επόμενο ποστ σου είναι πάλι για να πεις κάτι σε μένα ή για να πετάξεις καμιά κατηγορία/υπόδειξη/ειρωνεία, θα διαγραφεί αυτόματα. Ό, τι έχεις μαζί μου και με όποιο άλλο μέλος σε προσωπικό επίπεδο στείλε ΠΜ, όχι στο φόρουμ.

    Και όποιος άλλος έχει κάποια διαφωνία ή θέλει να πει κάτι σχετικά με τα προηγούμενα ας στείλει ΠΜ, μην γράφετε μήνυμα αν δεν αφορά το θέμα μας.
    NIKOSPI
    11.04.2008, 22:56
    Οτι είχα να πώ το είπα.
    jorge
    12.04.2008, 00:57
    Απαράδεκτος τρόπος (και εδώ) απέναντι σε συντονιστές που προσπαθούν να οργανώσουν τις συζητήσεις μας. Μια του κλέφτη, δυο του κλέφτη, ε ας πρόσεχες στην τελική...
    -Sadahzinia-
    12.04.2008, 01:03
    Παει ο Νικολακης......να ναι καλα να τον θυμόμαστε....

    okanenas
    12.04.2008, 23:49
    Ένας σύλλογος που βοηθά και στηρίζει τις πολύτεκνες οικογένειες είναι
    ο μη Κυβερνητικός Οργανισμός Κοινωνικής Φροντίδας «Θεόφιλος»
    οποίος θέλει να βοηθήσει και συμπαρασταθεί σε πολύτεκνες οικογένειες
    που έχουν ανάγκη επισκεφτείτε το σάιτ του συλλόγου ΕΔΩ
    εκεί υπάρχουν πολύ τρόποι να βοηθήσει κάποιος