ελληνική μουσική
    500 online   ·  210.844 μέλη

    25 Ιουνίου όλοι στους Linkin Park!

    DeNouKo
    06.04.2008, 17:28
    θα παω στην συναυλια των linkin park και θέλω να κλείσω εισητήρια μέσω ιντερνετ... την δευτέρα θα βγουν και θέλω αν μπορείτε να μου πείτε πόσο περίπου κοστίζουν και αν θα ήταν καλήτερα να κλείσω στισ εξέδρες ή κατω, μπροστά ορθια...
    θα βλέπω τπτ αμα είμαι κάτω (επειδή ειμαι και κοντή) ή θα με πλακώσουν οι μεταλλαδεσ και μπορεί να είναι επικυνδινο? στισ εξεδρεσ παλι δεν θα νοιωσω την ζωντανια της ροκ!! τι προτείνετε εσεις?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vouliakis στις 06-04-2008 18:08 ]


    Bgre
    06.04.2008, 18:39
    πρωτη θεση με ξυλοποδαρα...
    sitzoune81
    06.04.2008, 19:08
    Δεν θα βρεις πολλους μεταλλαδες εκει...... μην ανησυχεις!!!!!! Ευτυχως δηλαδη......
    .....Το ξυλο ομως δεν το γλιτωνει κανεις!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχααχα!!!!
    Νομιζω κοστιζουν 50 Εουρος !!!


    Sweet Revenge! Το πρωταθλημα μας ανηκει!
    Fernando, ασε τους κομπλεξικους Γαλλους και γυρνα πισω!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sitzoune81 στις 06-04-2008 19:09 ]


    rompa
    07.04.2008, 11:39
    Για αρχή κοστίζουν 45 ευρώ . Τώρα αν τα κλείσεις μέσω ίντερνετ μάλλον θα σου κοστίσουν 50 ευρουλάκια ! Θα τα πούμε εκεί . Όπου και να είσαι θα είναι μία χαρά
    sea_like_eyes
    07.04.2008, 13:13
    στους Linkin Dark . . . εεε . . . Fart . . . χμμμ . . . κατσε . . . Park (το πετυχα!) θα πας , οχι στους Kreator !!!Xαλαρωσε !!!

    Υ.Γ αμα πεsea wood . . . wood να γινω . . .
    sitzoune81
    07.04.2008, 13:46
    Ευτυχως που θα απουσιαζουν οι διαφοροι τυχαρπαστοι μεταλλοπατερες του κερατα, για να μπορουμε να απολαυσουμε με την ησυχια μας ενα κορυφαιο (ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΜΠΟΡΙΚΑ!) συγκροτημα!
    Δε με χαλαει καθολου!
    Το αντιθετο μαλιστα!
    deathminor88
    07.04.2008, 14:54
    Σιγά που μας χαλάνε κι όλας. Απ' το να δω για τριακοστή δέκατη τρίτη φορά τους Maiden καλύτερα οι Linkin!!
    piou-piou
    07.04.2008, 15:19
    ειναι γεγονος πως εχουν χαλασει οι linkin park αλλα το λεω αλλη μια φορα .κατα τη ταπεινη μου γνωμη το τελευταιο τους cd ειναι ενα τιποτα μπροστα στο meteora και στο hybrid theory . να παω να δω το minutes to midnight (νομιζω ετσι λεγεται) δεν λεει παντως οσοι πατε have fun !!

    ding dong the witch is dead

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : piou-piou στις 07-04-2008 15:20 ]


    sea_like_eyes
    07.04.2008, 15:37
    Παράθεση:

    Το μέλος piou-piou στις 07-04-2008 στις 15:19 έγραψε...

    ειναι γεγονος πως εχουν χαλασει οι linkin park αλλα το λεω αλλη μια φορα .κατα τη ταπεινη μου γνωμη το τελευταιο τους cd ειναι ενα τιποτα μπροστα στο meteora και στο hybrid theory . να παω να δω το minutes to midnight (νομιζω ετσι λεγεται) δεν λεει παντως οσοι πατε have fun !!

    ding dong the witch is dead

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : piou-piou στις 07-04-2008 15:20 ]





    piou-piou λίσεν(Απο το fe-male group Vixen) του μι . . . ΝΟΜΙΖΕΙΣ πως λεγεται ''to Minutes to Midnight'' . . . λοιπον . . . ουτε ετσι λεγεται . . . αλλα ουτε και ''Living after Midnight'' ουτε ''Fires at Midnight'' . . . λεγεται ''2 Minutes To Midnight ''(παρα 5 εβλεπες εεε?Καμια σχεση . . . )!
    Ντο μι α φέηβορ . . . ψαξε λιγο(αν θες)για τις ριζες,τις βασεις τις μουσικης που ακους!Θεωρω καπως να γνωριζεις τα Albums των Fart . . . εεε sorry . . . των (la luna)Park και να μην ξερεις ΒΑΣΙΚΑ τραγουδια της Rock-Metal σκηνης . . . !
    VoodooChild
    07.04.2008, 15:41
    Παράθεση:

    Το μέλος DeNouKo στις 06-04-2008 στις 17:28 έγραψε...

    στισ εξεδρεσ παλι δεν θα νοιωσω την ζωντανια της ροκ!! τι προτείνετε εσεις?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vouliakis στις 06-04-2008 18:08 ]





    Φίλη DeNouKo sorry κιολας, αλλα κ διπλα στους ενισχυτες να κατσεις τη ζωντανια της rock δεν θα τη νιωσεις...

    Φιλικα παντα...
    sea_like_eyes
    07.04.2008, 15:41
    φιλικά παντα ετσι Piou ?

    Υ.Γ Συμφωνω απολυτα με τις αποψεις του Ninja και του Death . . . (Once again)
    seras
    07.04.2008, 15:44
    αυτή η καραμέλα με τους maiden έχει καταντήσει μλκια..
    Το playlist θα είναι αρκετά διαφορετικό..
    Οσο για το "να ακούσω τα ιδια και τα ίδια" το οποίο το λένε αρκετοί..πραγματικα απορώ αν αυτοί που το λένε τους έχουνε δει έστω και μια φορά live..
    deathminor88
    07.04.2008, 16:07
    Τους έχω δει 2 φορές. Ήταν απλά απίστευτοι! Και τις 2! Αλλά οι ίδιοι έχουν έρθει άπειρες φορές στην Ελλάδα! Καλά κάνουν και ξανάρχονται, αλλά αν είχα λεφτά για μια μόνο συναυλία δεν υπάρχει περίπτωση με τόσα ονόματα που έρχονται να ξαναέβλεπα τους Maiden! Υπάρχουν μπαντάρες και μπαντάρες που έρχονται, ίσως ανακοινωθούν και άλλοι κλπ. Μπορεί οι Park να απογήτευσαν με τον τελευταίο δίσκο, αλλά έχουν τεράστια άλμπουμς από πιο παλιά και προτειμώ αυτά παρά maiden πάλι! Αν το σκεφτείς έτσι ίσως είναι πιο εύκολο να καταλάβεις την άποψή μου!
    seras
    07.04.2008, 16:17
    Δεν το είπα συγκεκριμένα για σένα φυσικά(αλλά να είσαι σίγουρος οτι πολλοί που κρίνουν τα λάιβ των maiden δεν τους έχουν δει καν..)..πραγματικά έρχονται καλά ονόματα φέτος αν και πάλι οι τιμές είναι άστα να πάνε..εγώ πρόκειται να δώσω ευρό μόνο για μια συναυλία φέτος, και θα είναι maiden για 3η φορά..σίγουρα θα μπορούσα να ακούσω κάτι άλλο λάιβ που μέχρι τώρα δεν έχω ακούσει, αλλά αυτό είναι το κόλλημα μου..απλά έχει καταντήσει βλακεία πραγματικά αυτή η καραμέλα με τους maiden..αν πάντως παω και σε άλλη συναυλία φέτος, ή θα είναι offspring, ή judas κλπ..επίσης καλή φάση είναι οι Metallica στην Βουλγαρία μόνο με 30ευρο...
    sitzoune81
    07.04.2008, 17:59
    Παράθεση:

    Το μέλος piou-piou στις 07-04-2008 στις 15:19 έγραψε...

    ειναι γεγονος πως εχουν χαλασει οι linkin park αλλα το λεω αλλη μια φορα .κατα τη ταπεινη μου γνωμη το τελευταιο τους cd ειναι ενα τιποτα μπροστα στο meteora και στο hybrid theory .


    Ενα αδυναμο αλμπυμ βγαλανε κι αυτοι....πως κανεις ετσι?!
    το δικαιουνται αλλωστε μετα το Meteora!!!
    Παρασυρθηκαν κι αυτοι απο τη μοδα που λεγεται Rick Rubin!
    Δε λεω, πολυ καλος ο Rick, αλλα δεν ειναι για ΟΛΕΣ τις μπαντες και τους καλλιτεχνες του κοσμου...... ημαρτον!
    DeNouKo
    09.04.2008, 17:49
    thnx nick αλλα μου αρέσει που λετε τη γνώμη σασ... οι linkin park ειναι το καλητερο συγκροτημα και ο καινουργιοσ τουσ δισκος μπορεί να είναι λιγο πιο κατω από τουσ αλλους αλλά δεν παυει να εχει ωραια και δυνατα κομματια οπωσ το "NO MORE SORROW"...
    οσο για τουσ maiden, οσο και να μου αρεσυν δεν θα πηγαινα ποτε σε συναυλία τουσ γτ πέφτει πολυ ξυλο και είναι πολλα πρεζονια (χωρισ παρεξηγηση).

    Α! sea like eyes, λεγονται linkin park για να ξερεισ....
    seras
    09.04.2008, 17:56
    Παράθεση:

    Το μέλος DeNouKo στις 09-04-2008 στις 17:49 έγραψε...

    thnx nick αλλα μου αρέσει που λετε τη γνώμη σασ... οι linkin park ειναι το καλητερο συγκροτημα και ο καινουργιοσ τουσ δισκος μπορεί να είναι λιγο πιο κατω από τουσ αλλους αλλά δεν παυει να εχει ωραια και δυνατα κομματια οπωσ το "NO MORE SORROW"...
    οσο για τουσ maiden, οσο και να μου αρεσυν δεν θα πηγαινα ποτε σε συναυλία τουσ γτ πέφτει πολυ ξυλο και είναι πολλα πρεζονια (χωρισ παρεξηγηση).

    Α! sea like eyes, λεγονται linkin park για να ξερεισ....


    Εεεεε??????
    Μμμ...μισό...και 3,2,1 πάμε....
    οοοο...παοκάρα...έχω τρέλα...μες το μυαλό...όπου και να παίζεις πάντα θα σ' ακολουθώ...(και πάει λέγοντας..)
    Υ.Γ.sea_like_eyes μάθε επιτέλους πως λέγονται..άσχετε..
    Υ.Γ.Αχ Θεέ μου..
    piou-piou
    11.04.2008, 16:06
    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 07-04-2008 στις 15:37 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος piou-piou στις 07-04-2008 στις 15:19 έγραψε...

    ειναι γεγονος πως εχουν χαλασει οι linkin park αλλα το λεω αλλη μια φορα .κατα τη ταπεινη μου γνωμη το τελευταιο τους cd ειναι ενα τιποτα μπροστα στο meteora και στο hybrid theory . να παω να δω το minutes to midnight (νομιζω ετσι λεγεται) δεν λεει παντως οσοι πατε have fun !!

    ding dong the witch is dead

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : piou-piou στις 07-04-2008 15:20 ]





    piou-piou λίσεν(Απο το fe-male group Vixen) του μι . . . ΝΟΜΙΖΕΙΣ πως λεγεται ''to Minutes to Midnight'' . . . λοιπον . . . ουτε ετσι λεγεται . . . αλλα ουτε και ''Living after Midnight'' ουτε ''Fires at Midnight'' . . . λεγεται ''2 Minutes To Midnight ''(παρα 5 εβλεπες εεε?Καμια σχεση . . . )!
    Ντο μι α φέηβορ . . . ψαξε λιγο(αν θες)για τις ριζες,τις βασεις τις μουσικης που ακους!Θεωρω καπως να γνωριζεις τα Albums των Fart . . . εεε sorry . . . των (la luna)Park και να μην ξερεις ΒΑΣΙΚΑ τραγουδια της Rock-Metal σκηνης . . . !


    φιλε sea με μπερδεψες , λοιπον για να ξεμπερδευτουμε δεν ειμαι fan των linkin park (πλεον) και σε παρακαλω χελπ μι και πες μου τι εννοεις με τα βασικα τραγουδια της rock-metal σκηνης ?? και εννοειται παντα φιλικα ... δεν παρεξηγιεμαι !!!
    SouLRocK
    11.04.2008, 17:17
    Παράθεση:

    Το μέλος DeNouKo στις 06-04-2008 στις 17:28 έγραψε...

    θα παω στην συναυλια των linkin park και θέλω να κλείσω εισητήρια μέσω ιντερνετ... την δευτέρα θα βγουν και θέλω αν μπορείτε να μου πείτε πόσο περίπου κοστίζουν και αν θα ήταν καλήτερα να κλείσω στισ εξέδρες ή κατω, μπροστά ορθια...
    θα βλέπω τπτ αμα είμαι κάτω (επειδή ειμαι και κοντή) ή θα με πλακώσουν οι μεταλλαδεσ και μπορεί να είναι επικυνδινο? στισ εξεδρεσ παλι δεν θα νοιωσω την ζωντανια της ροκ!! τι προτείνετε εσεις?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vouliakis στις 06-04-2008 18:08 ]





    χμμ...στο TerraVibe είναι? Αν είναι όπως πέρυσι και πας κάτω αν είσαι κοντή δε θα βλέπεις(εκτος αν σε σηκώσει κανείς)οπότε ή θα πας πολύ μπροστά ή εξέδρες(που θα είναι λίγο μακριά μάλλον).Νομίζω γύρω στα 45-55 ευρώ πρέπει να έχουν.Κοίτα στο tickethouse... Α και...
    μεταλλάδες στους L.Park δε νομίζω να είναι...αλλά και να είναι στο terravibe δε παίζει πρόβλημα με ξύλο γιατί υπάρχει πολύ χώρος!(Δεν υπήρχε πρόβλημα πέρυσι με Metallica που ήταν 25000 κόσμος, δε πιστεύω να υπαρχει στους Linkin Park)
    RoCkLiViN2
    11.04.2008, 18:44
    Diladi ELEOS re paidia...ti allo tha akousw pia s'autin tin erimi ti zwi...?? Sorry re kopelia, alla entaksi gia ksulo de lew peftei arketo stous Maiden, alla kai prezonia ??? tis 3 fores pou exw paei, den eida kati tetoio. An dld stous Maiden pane prezonia kai paizoun ksulo, tote stous se tpt thrash,death,black, ti pane ? Mafiozoi prezemporoi kai bgazoun opla ??? Gia na sobareutoume ligo... Tespa. osoi pate kala na perasete kai na min enimerwsete tous metalades gia to pws itan i sunaulia... (An mazeutoun 5000 kosmou,kala tha nai)

    Desperate Hearts, το νεο μας συγροτημα...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : RoCkLiViN2 στις 11-04-2008 18:45 ]