ελληνική μουσική
    821 online   ·  210.851 μέλη

    Πήγε κανείς να δει το Νίκο Βέρτη στο ORAMA Live;

    sven
    17.03.2011, 15:47

    Παράθεση:

    Το μέλος Mousikaras στις 17-03-2011 στις 15:29 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος lvicky στις 17-03-2011 στις 14:54 έγραψε...

    Με αυτή τη συγκεκριμένη σειρά??? 1) Φραγκούλης 2) Χατζηδάκης 3) Βέρτης ??? Η άλλάζει κατα περίπτωση???

    Καταρχας κοπελια ειναι "Χατζιδάκις" και όχι "Χατζηδάκης". αντε μπραβο

     

    κατα 2ον η σειρα ειναι 1)Χατζιδάκης 2)Φραγκουλης 3)Βερτης



    Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ο ορθογραφικός σου οίστρος άντεξε μόνο μία σειρά!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    το "Χατζιδάκης" είπες στη Βίκυ πως γράφεται "Χατζιδάκις", αλλά στην επόμενη σειρά φαίνεται πως το ξέχασες!!!! Μην ανησυχείς, όμως, δεν νομίζω πως είναι Αλτζχάϊμερ, αλλά απλή αγραμματοσύνη....:)))))

     Να μην αναφερθούμε στα υπόλοιπα ορθογραφικά μαργαριτάρια σου ως τώρα.....:)))))


    antwnispatra
    17.03.2011, 15:48
    Έχει το ταλέντο στη μουσική,χαχα,κανείς δεν είναι τέλειος...
    ixthis
    17.03.2011, 15:50

    Aντε να το πάρω αλλιώς γιατί στεναχώρεσα το φίλο μουσικάρα . Δεν εξετάζω αν εχει φωνή ή οχι ένας καλλιτέχνης μόνο, αλλα  εξετάζουμε και το τί λέει. Ο Βέρτης και ο κάθε Βέρτης αποφάσισε να γίνει σκυλάς τραγουδιστής πίστας.

    Δέν θα πώ έκανε καλά οχι ποτέ δε θατο  πωαυτό θα πω όμως δικαιωμά του.

    Το ίδιο δικαίωμα έχουν και αυτοί που τον ακούν .

    Μή τα μπερδεύουμε όμως και εκθειάζουμε ασματα και καλλιτέχνες φαστ φουντ.

    Να ξέρουμε τι είναι αυτό που ακούμε και να πέρνουμε και την ευθύνη αυτού που ακούμε.

    Γιατί έχουμε και οι ακροατές ευθύνη μουσικάρα.

    (Το χιούμορ που έκανα με το βέρντη και τον βέρτη δεν αφορούσε το προσωπό σου

    εσύ το χρεώθηκες εγω δεν σου απευθυνθήκα προσωπικα.)


    -----------------
    κατά βάθος όλοι ξέρουμε..........

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ixthis στις 17-03-2011 15:52 ]


    lvicky
    17.03.2011, 15:52
    Ξεφύγαμε απο το θέμα παιδια!!!! Αλήθεια!!!! Πήγε κανείς να δει το Νίκο Βέρτη στο ORAMA Live;;;;;
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    mi3s
    18.03.2011, 20:16
    Παιδιά δεν μπορώ να καταλαβω το κόμπλεξ που βγάζετε μερικοί.Για τον άνθρωπο είναι μέσα στους 3 καλύτερους κακό είναι?Για εμένα μπορεί να είναι ο Μελάς πχ.Πρέπει να με κατηογρήσετε?Προσωπικά γούστα είναι αυτά.Άλλα ακούσματα έχει ο κάθε άνθρωπος.Εμένα πχ δεν με εμπνέουν τα έντεχνα καθόλου και μπορώ να τα χαρακτηρίσω πχ ως φθηνή απομίμηση ξένης ροκ.Τον χαρακτηρισμό όμως τον κρατάω για εμένα,εκτός αν κάποιος ζητήσει την άποψη μου.Δεν κατακρίνω όποιον ακούει και παίζει έντεχνα. Οπότε γιατί κατακρίνετε τον άνθρωπο? Τέλος να πω ότι αν και είμαι του λαικού έντεχνου σκυλάδικου καμοιά φορά ρεπερτορίου δεν μου αρέσει προσωπικά ο Βέρτης,αλλά όπωε είπαμε αυτά είναι ΓΟΥΣΤΑ.
    ixthis
    19.03.2011, 06:03

    Σώπα καλέ τωρα ,,,  κόμπλέξ   βγαζουμε γιατι είπαμε για το βέρτη οτι ειναι απλώς ενας τραγουδιστής πίστας .

    Κατακρίναμε ???????? ήμαρτον τι βαρύγδουπες εκφράσεις το σοβαρεύεις νομίζω και δε του αξίζει και τόσο ως θέμα.

    Τώρα όσο για τό γούστο καλά κάνει ο καθένας να έχει τα γούστα του . Αλλά όπως θα έχεις καταλάβει χαρακτηριζόμαστε απο τις επιλογές μας.

    Πχ ψηφίζω παπαρήγα θεωρούμε αριστερή ενώ αν ψηφίσω σαμαρά  θα έιμαι δεξιά

    Ε αυτό συμβαίνει αιώνες τώρα δε θα αλλάξουμε για το βέρτη.

    Α ρε Βέρτη τι τραβάμε για να είσα ομορφόπαιδο ...... αστείο με την καλή ένοια


    sven
    19.03.2011, 07:42

    Παράθεση:

    Το μέλος mi3s στις 18-03-2011 στις 20:16 έγραψε...

    Παιδιά δεν μπορώ να καταλαβω το κόμπλεξ που βγάζετε μερικοί.Για τον άνθρωπο είναι μέσα στους 3 καλύτερους κακό είναι?Για εμένα μπορεί να είναι ο Μελάς πχ.Πρέπει να με κατηογρήσετε?Προσωπικά γούστα είναι αυτά.Άλλα ακούσματα έχει ο κάθε άνθρωπος.Εμένα πχ δεν με εμπνέουν τα έντεχνα καθόλου και μπορώ να τα χαρακτηρίσω πχ ως φθηνή απομίμηση ξένης ροκ.Τον χαρακτηρισμό όμως τον κρατάω για εμένα,εκτός αν κάποιος ζητήσει την άποψη μου.Δεν κατακρίνω όποιον ακούει και παίζει έντεχνα. Οπότε γιατί κατακρίνετε τον άνθρωπο? Τέλος να πω ότι αν και είμαι του λαικού έντεχνου σκυλάδικου καμοιά φορά ρεπερτορίου δεν μου αρέσει προσωπικά ο Βέρτης,αλλά όπωε είπαμε αυτά είναι ΓΟΥΣΤΑ.

    Αν πρόσεξες, το θέμα εντάσσεται στην ενότητα "ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ" και όχι σε κάποια ενότητα  "ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΜΟΝΟΛΟΓΩΝ". Αυτό σημαίνει και δυνατότητα αντιπαράθεσης, διαφωνίας, πειράγματος κ.τ.λ. όχι όμως και αμφισβήτησης του δικαιώματος κάποιου να του αρέσει Ο,ΤΙ και ΟΠΟΙΟΣ θέλει. Όταν, όμως, κάποιος κάνει σκανδαλώδεις αξιολογήσεις, συγκρίνοντας και εξομοιώνοντας διαμάντια με "φω μπιζού", τότε δεν είναι κόμπλεξ οι όποιες ακόμα και "ηχηρές" αντιρρήσεις, αλλά ΧΡΕΟΣ και ΔΙΚΑΙΩΜΑ.

    Δεν είπε κανείς στον ΕΝΑΝ και ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ "ΜΗ λες αυτό που λες", αλλά "ΓΙΑΤΙ το λες"...

    Θα πρέπει να γνωρίζεις πως και ο κρίνων κρίνεται.....


    aviectus
    20.03.2011, 03:33

    ειδε κανεις οτι το πρωτο ποστ εγινε το 2008?!

    απο τοτε μεχρι σημερα θυματε κανεις το βερτη???

    ουτε στη Μπεκατορου δεν τον καλουν...να το αστερι μας...εσβησε κιολας!!

     


    mi3s
    20.03.2011, 20:50

    Η αλήθεια είναι πως δεν το πρόσεξα ότι ήταν τόσο παλιό αλλά με μια γρήγορη αναζήτηση δες τη βρήκα

    http://www.facebook.com/vertis.fanclub#!/photo.php?fbid=10150096927702135&set=a.424076977134.222634.118981367134&theater


    aviectus
    20.03.2011, 22:34

    Αυστραλια? αντε να το παρει και πανω του...Νεος Νταλαραας μα βρηκε....

    αυτη η Ελευθεριου πια ειναι αληθεια?


    lvicky
    21.03.2011, 17:19

    Παράθεση:

    Το μέλος Mousikaras στις 21-03-2011 στις 13:00 έγραψε...

    μπραβο ΝΙΚΟ ΒΕΡΤΗ για τη διεθνη σου καριερα!!! νουμερο 1) Χατζιδακης νουμερο 2) ΝΙΚΟΣ ΒΕΡΤΗΣ (NICK VERTIS) νουμερο 3) Μαριος Φραγκουλης ανεβηκε στα ματια μου ο καψερος.

     

    Με "ι" ο Χατζιδάκις αγαπητέ.... τίποτα δεν έμαθες πια....


    Mad4U
    22.03.2011, 04:03
    Εγω φιλε τον νικο τον βερτη δεν πηγα να τον δω, δεν ξερω για τους αλλους.
    skordalis21
    22.03.2011, 10:58
    Κανενα απ αυτα. ΑL VERTIS
    vert
    26.03.2011, 17:37

    Παράθεση:

    Το μέλος Mousikaras στις 22-03-2011 στις 10:51 έγραψε...

    πιστευετε οτι ο Νικος πρεπει να συνεχισει την διεθνη του καρριερα με ποιο ονομα;

     

    • 1)Nick Vertis
    • 2)Nick Vertes
    • 3)Nickos Vertis
    • 4)Nickolaos Vertis
    • 5)Vert-man

     

    δικαιολογηστε την απαντηση σας



    σημ.: οποιαδήποτε ομοιότητα με το nickname μου, είναι εντελώς τυχαία και συμπτωματική και ουδεμία σχέση έχω με τον συγκεκριμμένο καλιτέχνη...Cool


    ApostolisArmagos
    28.03.2011, 23:45
    βοηθεια
    giorikas200
    03.11.2011, 14:54
    Nikos vertis telos
    dimilask
    30.06.2013, 14:12

    Ναι τα έσπαγε παιδιά , όλες του οι εμφανίσεις ήταν το κάτι άλλο. δείτε έδω έχει και εικόνες kano kratisi gr


    kraken
    01.07.2013, 10:54

    Δεν τον έχω δει ποτέ ζωντανά, όσοι έχουν πάει πέρασαν πολύ καλά και μου είπαν ότι είναι καλός σε αυτό που κάνει, την επόμενη φορά...


    -----------------

    ΕΡΩΣ, ΘΕΡΟΣ, ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ

    [ τροποποιήθηκε από τον/την kraken, 01-07-2013 11:54 ]

    [ τροποποιήθηκε από τον/την kraken, 01-07-2013 11:56 ]