ελληνική μουσική
    316 online   ·  210.844 μέλη

    Τρίτος παγκόσμιος πόλεμος το 2013

    mnk
    15.05.2008, 01:41

    Αμα γίνει πόλεμος Νίκο, ούτε εσύ ούτε ο Άστρον θα έχετε χρόνο και όρεξή ν΄ασχοληθείτε με ποστ.
    Μόνη μου θα παραμιλώ, εδώ μέσα.
    Αν δεν πέσει και το δίκτυο..... Δεν ξέρω, σε εμπόλεμες περιοχές έχουν δίκτυο;

    Πλάκα-πλάκα, μια κατηγορία για θρησκευτικά θέματα δεν είναι κακή ιδέα.  Τόσα που έχουν μαζευτεί, ένα γκέτο ειδικά γι΄αυτά θα απάλλασσε τους άλλους απ' τη ζαλάδα και θ΄άφηνε τους εμμένοντες να νιαουρίζουν μοναχοί και να σκυλοτρώγονται με την ησυχία τους.


    Fanatiko
    15.05.2008, 09:32

    Παράθεση:

    Το μέλος mnk στις 15-05-2008 στις 01:41 έγραψε...

    Αμα γίνει πόλεμος Νίκο, ούτε εσύ ούτε ο Άστρον θα έχετε χρόνο και όρεξή ν΄ασχοληθείτε με ποστ.
    Μόνη μου θα παραμιλώ, εδώ μέσα.
    Αν δεν πέσει και το δίκτυο..... Δεν ξέρω, σε εμπόλεμες περιοχές έχουν δίκτυο;

    Πλάκα-πλάκα, μια κατηγορία για θρησκευτικά θέματα δεν είναι κακή ιδέα. Τόσα που έχουν μαζευτεί, ένα γκέτο ειδικά γι΄αυτά θα απάλλασσε τους άλλους απ' τη ζαλάδα και θ΄άφηνε τους εμμένοντες να νιαουρίζουν μοναχοί και να σκυλοτρώγονται με την ησυχία τους.



    Αυτό είναι ο,τι πιο σωστό έχει ειπωθεί....Συμφωνώ μαζί σου mnk {#emotions_dlg.beer}


    -----------------
    Μεταμορφώνομαι αργα,γίνομαι ο,τι εγω φοβόμουν...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Fanatiko στις 15-05-2008 09:33 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Fanatiko στις 15-05-2008 09:34 ]


    NIKOSPI
    15.05.2008, 09:36

    Μάλλον το Αstron του κακοφαίνετε γιατί άρχισαν τόσα μέλη να μιλάνε για θεό αλλά ακόμα δεν είδε τίποτα, έτσι πείτε του{άποψη μου (μας)}!!!


    thaliey
    15.05.2008, 10:05

    Παράθεση:

    Το μέλος Fanatiko στις 15-05-2008 στις 09:32 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος mnk στις 15-05-2008 στις 01:41 έγραψε...

    Αμα γίνει πόλεμος Νίκο, ούτε εσύ ούτε ο Άστρον θα έχετε χρόνο και όρεξή ν΄ασχοληθείτε με ποστ.
    Μόνη μου θα παραμιλώ, εδώ μέσα.
    Αν δεν πέσει και το δίκτυο..... Δεν ξέρω, σε εμπόλεμες περιοχές έχουν δίκτυο;

    Πλάκα-πλάκα, μια κατηγορία για θρησκευτικά θέματα δεν είναι κακή ιδέα. Τόσα που έχουν μαζευτεί, ένα γκέτο ειδικά γι΄αυτά θα απάλλασσε τους άλλους απ' τη ζαλάδα και θ΄άφηνε τους εμμένοντες να νιαουρίζουν μοναχοί και να σκυλοτρώγονται με την ησυχία τους.



    Αυτό είναι ο,τι πιο σωστό έχει ειπωθεί....Συμφωνώ μαζί σου mnk {#emotions_dlg.beer}


    -----------------
    Μεταμορφώνομαι αργα,γίνομαι ο,τι εγω φοβόμουν...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Fanatiko στις 15-05-2008 09:33 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Fanatiko στις 15-05-2008 09:34 ]



    {#emotions_dlg.rockon}


    vouliakis
    15.05.2008, 12:55

    Παράθεση:

    Το μέλος mnk στις 15-05-2008 στις 01:41 έγραψε...

    Αμα γίνει πόλεμος Νίκο, ούτε εσύ ούτε ο Άστρον θα έχετε χρόνο και όρεξή ν΄ασχοληθείτε με ποστ.
    Μόνη μου θα παραμιλώ, εδώ μέσα.
    Αν δεν πέσει και το δίκτυο..... Δεν ξέρω, σε εμπόλεμες περιοχές έχουν δίκτυο;

    Πλάκα-πλάκα, μια κατηγορία για θρησκευτικά θέματα δεν είναι κακή ιδέα.  Τόσα που έχουν μαζευτεί, ένα γκέτο ειδικά γι΄αυτά θα απάλλασσε τους άλλους απ' τη ζαλάδα και θ΄άφηνε τους εμμένοντες να νιαουρίζουν μοναχοί και να σκυλοτρώγονται με την ησυχία τους.



    Σοβαρά, mnk? Και ο πατριωτισμός σου πού είναι? Δεν θα πλέκεις τη φανέλα του στρατιώτη?
    Cool


    okanenas
    15.05.2008, 13:12

    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 14-05-2008 στις 21:24 έγραψε...

    Ε καλά ποιος άλλος θα το άνοιγε το τόπικ...είπα και εγώ υπάρχουν πολλοί??? Innocent\

    Λευτερία στο ΜΗ από τους φασιστοθρησκοχαζοληπτους.... ΌΧΙ ΆΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!



    Οι συντονιστές αυτό προφανώς δεν το είδανε {#emotions_dlg.sleep1}

    α! ξέχασα με αυτά που συμφωνούμε δεν μας ενοχλούν Cool

     


    mnk
    15.05.2008, 14:53

    Παράθεση:

    Το μέλος vouliakis στις 15-05-2008 στις 12:55 έγραψε...

    Σοβαρά, mnk? Και ο πατριωτισμός σου πού είναι? Δεν θα πλέκεις τη φανέλα του στρατιώτη?

    Cool

    Φτου!!!  Μου διέφυγε !!  
    Εχεις δίκιο, ήμαρτον.{#emotions_dlg.crying}
    Ομως, για κανένα κασκόλ κάτι γίνεται, για φανέλες τώρα, δύσκολα τα πράματα.
    Πρέπει ν΄αρχίσω επιγόντως μαθήματα πλεκτικής.  Τρέχω....    {#emotions_dlg.yes}


    NIKOSPI
    15.05.2008, 15:22

    Παράθεση:

    Το μέλος okanenas στις 15-05-2008 στις 13:12 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 14-05-2008 στις 21:24 έγραψε...

    Ε καλά ποιος άλλος θα το άνοιγε το τόπικ...είπα και εγώ υπάρχουν πολλοί??? Innocent\

    Λευτερία στο ΜΗ από τους φασιστοθρησκοχαζοληπτους.... ΌΧΙ ΆΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!



    Οι συντονιστές αυτό προφανώς δεν το είδανε {#emotions_dlg.sleep1}

    α! ξέχασα με αυτά που συμφωνούμε δεν μας ενοχλούν Cool

     





    Όχι , δεν είναι ειρωνία αυτό, για να μην το είδανε και συντονιστές, μόνο για εμένα υπάρχει η ειρωνία και το Ban οι άλλοι που ειρωνεύονται είναι τα μέλη που πρέπει να σεβομαι την άποψη τους ας είναι και ειρωνία.Ναι ρε Nikopi όταν σε ειρωνεύονται βούλονετο......MOUGA.....


    -----------------
    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NIKOSPI στις 15-05-2008 15:23 ]


    StavmanR
    15.05.2008, 15:58

    Νίκο αν θέλεις διάβασε προσεκτικά αυτά που θα γράψω και στη συνέχεια αναθεμάτισέ με.

    Προσφέρεις "κακές" υπηρεσίες στη θρησκεία σου και τον ίδιο το Θεό σου με αυτή τη στάση στα φόρουμς. Το να γεμίζεις όλα τα θέματα με κυρήγματα των Αγίων και των Αποστόλων, καθώς και με Προφητείες και Θαύματα, δημιουργεί αντίδραση ακόμα και στους ίδιους τους πιστούς. Δεν είναι τα κείμενα καθεαυτά που προκαλούν αντίδραση, αλλά ο ΖΗΛΟΣ σου να Τον μαρτυρήσεις. Δεν θέλει ζήλο θέλει Αγάπη. Μία σπίθα φτάνει για τον άνθρωπο που θέλει να ακολουθήσει τη θρησκεία. Εσύ έχεις βάλει ολόκληρη πυρκαγιά και κινδυνεύεις να γίνουμε Πυρανάλωμα που προσφέρει υπηρεσίες σε άλλον...

    Σύμφωνα με τον Κύριό σου δεν χρειάζονται Πεπεισμένοι Χριστιανοί, αλλά ΒΙΩΣΑΝΤΕΣ Χριστιανοί. Με άλλα λόγια, μην προσπαθείς να αποδείξεις σε κάποιον γιατί πρέπει να είναι Χριστιανός, αντίθετα, δείξε του το γιατί...

    Αυτή είναι η πρώτη και τελευταία φορά που σου απευθύνω το λόγο στο φόρουμ. Καλό απόγευμα.


    okanenas
    15.05.2008, 17:07

    και κατά το χριστιανικότερον διάκριση  Wink


    pastella
    15.05.2008, 17:26

    Εγώ λέω να μετακινήσω το θέμα στα ανάλαφρα. Όταν έρθει ο πόλεμος θα κάνουμε καινούριο. Τι λέτε;

    Αν θέλετε να συνεχίσετε εδώ όμως παρακαλώ όχι ειρωνείες. Αν κάποιοι θέλουν να το συζητήσουν, ας το κάνουν. Αν είναι να γράφουμε στο θέμα μόνο για να την πούμε σε κάποιον, ας μην το κάνουμε.

    Και για να ξεκαθαρίσουμε κάτι: η παρατήρηση αν είναι να γίνει, θα γίνει. Ακόμη και λίγες ώρες μετά. Μην ξεχνάτε ότι και οι συντονιστές είναι άνθρωποι με δουλειές στην καθημερινότητά τους...


    mnk
    21.12.2008, 05:03

    Χο-χο-χο!  Τι βρήκα!

    Κι άλλοι "παλαβοί" μιλούσαν για Γ΄Παγκόσμιο, αλλά και πολύ παλαβοί λέμε:

    http://www.defencenet.gr/forum/index.php?topic=6319.0

    Που είσαι Νίκο να δεις!!!


    emmanuella
    04.01.2009, 21:48

    Χα ! Μόλις έπεσα πάνω του ... Δεν το είχα ξαναακούσει αυτό ...   {#emotions_dlg.tt2}

    Συγγνώμη ... αλλά να ρωτήσω κάτι ???

    4/01/09 Σήμερα ... Πόλεμος έγινε τελικά ???

    {#emotions_dlg.lol}


    mnk
    05.01.2009, 07:58

    Οσονούπω!