ελληνική μουσική
    544 online   ·  210.845 μέλη

    Γουστάρετε ακόμα το MusicHeaven όσο το γουστάρετε πριν από 2 χρόνια ή βαρεθήκατε!

    pastella
    01.08.2012, 21:34

    Παράθεση:

    Το μέλος Messerschmitt στις 01-08-2012 στις 19:45 έγραψε...

    Όπως τα λέει ο inkve είναι ακριβώς. Δεν τα γνωρίζω τα μέλη στα οποία αναφέρεται, αλλά αν όντως έγινε έτσι, τότε ....


    Αν κατάφερες να διαβάσεις ΟΛΑ τα σεντόνια που ξετυλίχτηκαν πριν μερικούς μήνες σε εκείνα τα μαζικά ΒΑΝs γιατί απλά είχαμε βαρεθεί να κάνουμε τους αστυνόμους από σήμερα που έγινες μέλος, τότε Superman καλως όρισες στο musicheaven. Τιμή μας να σε έχουμε μέλος, ανυπομονώ για τη νέα σου ταινία.

    Και μετά την πλάκα, κάθε φορά μετά από μαζικό ΒΑΝ ξεφυτρώνει ένα νέο μέλος που την έχει δει ο πιο φωνακλάς της λαικής. Καιρό είχαμε να δούμε κάτι τέτοιο, να'σαι καλά γερμανικό καταδιωκτικό.


    jorge
    01.08.2012, 21:51

    Παράθεση:

    Το μέλος Messerschmitt στις 01-08-2012 στις 18:49 έγραψε...

    Τότε να μας πείτε τι περιλάμβαναν αυτά τα ΠΜ και να μην τα επικαλείστε δήθεν μου τάχα ως επιχείρημα. Να τα δώσετε στο φως να κρίνουμε.

    Αλλιώς το επιχείρημα δεν είναι επιχείρημα αλλά κατασυκοφάντιση.

    Τρίτος δρόμος εκτός μπαν και ξεκατινιάσματος δεν υπάρχει; Ας πούμε ο διάλογος; Θα τον έχετε ακουστά φαντάζομαι... .

    Όχι αγαπητέ ανώνυμε. Κανενός website η διαχείριση δεν έχει υποχρέωση να αποδείξει για ποιό λόγο έδιωξε έναν χρήστη. Κανένα social network όταν σου διαγράψει το λογαριασμό, δεν σου στέλνει επιστολή που να σε ενημερώνει οτι το τάδε post ήταν η αιτία. Δεν έχει τέτοια υποχρέωση.

    Ούτε προφανώς βγάζει στη φόρα την πιθανή αλληλογραφία που έχει μαζί σου, γιατί αυτό μπορεί να οδηγήσει σε ποινική δίωξη του μέσου (μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση κλπ). Δεν θα πέσουμε στην παγίδα σου.

    Ανέφερα τι έγινε και όποιος θέλει το πιστεύει. Η παρουσία μου όλα αυτά τα - πολλά - χρόνια βοηθάει στην εξαγωγή συμπερασμάτων, είτε θετικών, είτε αρνητικών. Ο καθένας διαλέγει και παίρνει και προφανώς κι εγώ κρίνομαι.

    Το δικό μου σχόλιο σε όλο αυτό είναι ένα:

    Ελλαδιστάν. Φταίνε πάντα οι άλλοι. Ποτέ ο εαυτός μας.

    Ποτέ.


    jorge
    01.08.2012, 22:00
    Μπορείς να μπεις στο Προφίλ του MusicHeaven και να δεις το όνομά μου. Χρόνια τώρα. 2-0.

    Τα ΠΜ δεν τα χρησιμοποιώ ως επιχείρημα, γιατί δεν έχω να αποδείξω τίποτα, ειδικά σε έναν ανώνυμο. Αν ψάχνεις δικαίωση, στο Δικαστήριο Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων. 3-0
    NikosVy
    01.08.2012, 22:15

    emploki, to ksanagrafo

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NikosVy στις 01-08-2012 22:17 ]


    jorge
    01.08.2012, 22:31

    Παράθεση:

    Το μέλος Messerschmitt στις 01-08-2012 στις 22:02 έγραψε...

    Δεν περίμενα τίποτε καλύτερο από κάποιον που επικαλείται αποδείξεις αλλά φοβάται να τις δείξει.

    Και η Παπάντζα καλά κρατεί.... .

    Και ποιός νοιάζεται για το τι περίμενες; :)


    NikosVy
    01.08.2012, 22:36

    Ο τίτλος του θέματος είναι "Γουστάρετε ακόμα το MusicHeaven;"

    Το περιεχόμενο της συζήτησης όμως βλέπω πως έχει ένα άλλο νόημα «Κριτική δεν δεχόμαστε – όποιος δει ότι δεν του αρέσει, να σηκωθεί να φύγει!».

    Να μην ανησυχούν ορισμένοι. Εγώ τουλάχιστο θα προτιμήσω να πεθάνω παρά να ανοίξω νήμα με ουσιαστική συζήτηση για «θεωρητικά μουσικής», «ιστορία μουσικής», «μουσική και πολιτική». Ούτε χρησιμοποιώ «πράσινα» ή «κόκκινα χεράκια».

     Πλήκτρα πιάνου χρησιμοποιώ, μερικές παραθέσεις από σπουδαίες συζητήσεις θα κάνω, θα ρωτώ και κανέναν ερωτήσεις για πηγές, βιβλία, βίντεο ή ντοκουμέντα που θα με διευκολύνουν σε έρευνες (που να μην τους φέρνουν σε δύσκολη θέση τους λοιπούς συμμετέχοντες).

    Ούτε έχω το σύμπλεγμα της "ταύτισης προς τον επιτιθέμενο"(ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ). Ούτε θα αποδείξω την αξία μου πείθοντας κάποιον να διαγράψει άλλους για να αισθανθώ ωραία. Γιατί τελευταία μόνο αυτό το συναίσθημα οσφραίνομαι. Και όσοι «συλλέκτες» έχετε δει μια παλιά ταινία επιστημονικής φαντασίας
    «The">Link

    Forbidden Planet» "(ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ), από ένα τέτοιο συναίσθημα που επικράτησε, αφανίστηκε ολόκληρος ο πληθυσμός ενός πλανήτη.


    pastella
    01.08.2012, 22:38

    Παράθεση:

    Το μέλος Messerschmitt στις 01-08-2012 στις 21:54 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 01-08-2012 στις 21:34 έγραψε...

    Αν κατάφερες να διαβάσεις ΟΛΑ τα σεντόνια που ξετυλίχτηκαν πριν μερικούς μήνες σε εκείνα τα μαζικά ΒΑΝs γιατί απλά είχαμε βαρεθεί να κάνουμε τους αστυνόμους από σήμερα που έγινες μέλος, τότε Superman καλως όρισες στο musicheaven. Τιμή μας να σε έχουμε μέλος, ανυπομονώ για τη νέα σου ταινία.

    Και μετά την πλάκα, κάθε φορά μετά από μαζικό ΒΑΝ ξεφυτρώνει ένα νέο μέλος που την έχει δει ο πιο φωνακλάς της λαικής. Καιρό είχαμε να δούμε κάτι τέτοιο, να'σαι καλά γερμανικό καταδιωκτικό.



     αλλά κυρίως και τα ΠΜ που έχουν σχέση με αυτά;

    Αλλιώς δεν βλέπω το λόγο να μην σε κατατάξω κι εσένα στην κατηγορία της Παπάντζας... .



    1) Δεν αναφέρθηκα σε ΠΜ

    2) Για τα ΠΜ σου απάντησε ο Admin

    3) Ιδρωσε το αυτάκι μου για το πού με κατατάσεις.

    Τελικά ούτε εσύ άντεξες μακρυά μας, επανήλθες 


    mary_omikron
    01.08.2012, 22:46

    Παράθεση:

    Ξέρω, ξέρω. Η φατμέ στο γενί τζαμί και τα σχετικά.



    Και η φοράδα στο αλώνι συνήθιζε να λέει ο φίλος μας ο Σπόιλερ.... καλή του ώρα 


    pastella
    01.08.2012, 22:47
    Οι συγκινήσεις στο musicheaven δεν τελειωνουν ποτέ. Πως να το βαρεθείς;
    sven
    01.08.2012, 22:55

    ...εμένα, πάλι, μου μάθανε πως, από μια ορισμένη ηλικία και μετά, η.....πρεσβυωπία και όχι η μυωπία έχει το λόγο..Innocent

    Λες να προχώρησε τόσο γρήγορα η επιστήμη κι εμείς οι κοινοί θνητοί να μην την προλαβαίνουμε...;;;


    pastella
    01.08.2012, 23:02


    sven
    01.08.2012, 23:02

    Welcome home again, son...{#emotions_dlg.biggrin}


    NikosVy
    01.08.2012, 23:10

    Το νήμα αυτό μου θύμισε που η διαχειρίστρια μου τόνιζε συνεχώς ότι έκανα "παραθέσεις άσχετες με το θέμα του νήματος".

    Παράθεση:
    Γ. Μπαμπινιώτη Λεξικό της Νέας Ελληνικής Γλώσσας.

    Καυγάς για το πάπλωμα: Για σύγκρουση στην οποία προβάλλονται επιφανειακά αίτια και αποκρύπτεται η πραγματική αιτία, που είναι το συμφέρον.

    Στο νήμα αυτό δεν υπάρχει ... πρόβλημα!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NikosVy στις 01-08-2012 23:17 ]


    sapounofouska
    01.08.2012, 23:12

    ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΘΑΨΙΜΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕΕΕΕ???? ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ!!!! ΔΕΝ Σ'ΑΡΕΣΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΣ???? ΜΗΝ ΨΩΝΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΔΩ!

    ΤΡΑΒΑ ΣΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ!!!!

    ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΙΤΕ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ??? ΑΝΤΕ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥΛΗ Κ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ!! ΤΙ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ??? ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΜΕ..! 

    ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΔΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΛΟΓΙΑ! 

    ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!! ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΕΛΙΔΟΥΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ! Κ Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΔΙΚΑΙΗ Κ ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ !!! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?? 

    ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΤΑ ΗΜΕΡΑ?? ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ Κ ΨΑΧΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ?? ΔΙΚΑΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΗΚΑΝ???ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ!ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΦΤΥΑΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΤΡΑΒΑ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΘΑΨΙΜΟ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ!

    ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ. ΟΣΟΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ. Κ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΖΕΤΕ !! ΑΠΟ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ Κ ΜΟΝΟ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΕΚΕΙ ??

    ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ??? ΝΑ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΠΩΣ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ??????????

    ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΑΣΕ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ Κ ΣΤΗΝ ΜΟΝΟΤΟΝΙΑ ΜΑΣ! 


    mary_omikron
    01.08.2012, 23:20

    Παράθεση:

    Το μέλος NikosVy στις 01-08-2012 στις 23:10 έγραψε...

    Το νήμα αυτό μου θύμισε που η διαχειρίστρια μου τόνιζε συνεχώς ότι έκανα "παραθέσεις άσχετες με το θέμα του νήματος".

    Το θέμα αυτό έγινε ανάθεμα Νίκο μου...δεν διαβάζεις? 


    NikosVy
    01.08.2012, 23:24

    Παράθεση:

    Το μέλος NikosVy στις 01-08-2012 στις 22:36 έγραψε...

    Ο τίτλος του θέματος είναι "Γουστάρετε ακόμα το MusicHeaven;"

    Το περιεχόμενο της συζήτησης όμως βλέπω πως έχει ένα άλλο νόημα «Κριτική δεν δεχόμαστε – όποιος δει ότι δεν του αρέσει, να σηκωθεί να φύγει!».

    Τώρα σε θυμήθηκα εσένα παρακάτω. Είσαι αυτή που εισηγείται συνήθως "το θέμα να κλειδωθεί, επειδή δεν υπάρχει συμφωνία και οδηγούμαστε σε επικίνδυνες ατραπούς"...

    Παράθεση:

    Το μέλος sapounofouska στις 01-08-2012 στις 23:12 έγραψε...

    ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΘΑΨΙΜΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕΕΕΕ???? ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ!!!! ΔΕΝ Σ'ΑΡΕΣΕΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΣ???? ΜΗΝ ΨΩΝΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΔΩ!

    ΤΡΑΒΑ ΣΤΑ ΚΑΡΦΟΥΡ!!!!

    ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΙΤΕ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ??? ΑΝΤΕ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥΛΗ Κ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ!! ΤΙ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ??? ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΜΕ..! 

    ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΟΔΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΛΟΓΙΑ! 

    ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!! ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΕΛΙΔΟΥΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ! Κ Η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΔΙΚΑΙΗ Κ ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ !!! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?? 

    ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΤΑ ΗΜΕΡΑ?? ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ Κ ΨΑΧΝΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ?? ΔΙΚΑΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΗΚΑΝ???ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ!ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΦΤΥΑΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΤΡΑΒΑ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΘΑΨΙΜΟ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ!

    ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ. ΟΣΟΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ. Κ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΖΕΤΕ !! ΑΠΟ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ Κ ΜΟΝΟ ΚΑΠΝΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΕΚΕΙ ??

    ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ??? ΝΑ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ΠΩΣ ΣΚΑΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ??????????

    ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΑΣΕ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΑΣ Κ ΣΤΗΝ ΜΟΝΟΤΟΝΙΑ ΜΑΣ! 


    sapounofouska
    01.08.2012, 23:25
    K ΑΦΟΔΕΥΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΟΠΡΑΣΙΝΑ ΧΕΡΑΚΙΑ!!! ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ!!!!!!
    noizreduction
    01.08.2012, 23:29

    Παράθεση:

    Το μέλος NikosVy στις 01-08-2012 στις 23:24 έγραψε...

    Τώρα σε θυμήθηκα εσένα παρακάτω. Είσαι αυτή που εισηγείται συνήθως "το θέμα να κλειδωθεί, επειδή δεν υπάρχει συμφωνία και οδηγούμαστε σε επικίνδυνες ατραπούς"...




    Εχω την εντυπωση πως αναφερεσαι στο μελος zalemitsa κι οχι στην sapounofouska. Μπορεις να δεις απο το προσωπικο της προφιλ πως το μονο post που εχει κανει αφορα ενα συγκεκριμενο θεμα στο οποιο ζηταει το κλειδωμα του ( και μαλιστα ακριβως με τα λογια που περιγραφεις ):

    Παράθεση:

    Το μέλος zalemitsa στις 29-07-2012 στις 13:57 έγραψε...

    Προτείνω –λοιπόν- το προσωρινό η’ και μόνιμο «κλείδωμα» του θέματος ως ατελέσφορου, καθώς η συνεχιζόμενη και αναπτυσσομένη αντιπαράθεση του χρήστη  noizreduction με τους δυο ετέρους συνομιλητές του -την χρήστη CARTOUNAKI  καθώς και τον χρήστη NikosVy- θα οδηγήσει την κατάσταση σε άλλες ατραπούς…

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : zalemitsa στις 29-07-2012 14:23 ]




    -----------------
    Dreamcatcher Music DreamCatcher

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : noizreduction στις 01-08-2012 23:31 ]


    sapounofouska
    01.08.2012, 23:31
    ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ Υ ΠΥΡΟΣΒΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ! ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΡΑΤΑΣ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΘΥΜΑΣΑΙ! ΕΥΓΕ ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΛΑ! ΑΥΤΗ ΕΙΜΑΙ ΝΑΙ! Σ'ΑΡΕΣΩ ?? Κ Η ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΡΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΧΟΡΧΕ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ !!! ΔΕΝ ΣΆΡΕΣΟΥΜΕ ?ΑΠΟΧΩΡΕΙΣ ! ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ!! Σ΄'ΑΡΕΣΟΥΜΕ ??ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΟΡΙΣΕΙΣ! ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ! ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΑΥΤΗ Η ΜΑ-ΠΑ-ΚΙΑ! ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ!
    NikosVy
    01.08.2012, 23:31

    Έχεις δίκιο noize reduction. Έκανα λάθος (μάλιστα η zalemitsa ήθελε να κλειδώσει κυρίως εσένα, επειδή διαφωνούσες με μένα)! Και από το λάθος μου έκανα μια άλλη και ... αφόδευσε!

    Αλλά και αυτή αρπάζεται αμέσως. Υπάρχει μια στρατιά, κυρίως γυναικών, που σε εντοπίζουν πριν καν σκεφτεί κάτι κατά της ορθότητας της κρίσης των διαχειριστών.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NikosVy στις 01-08-2012 23:39 ]