ελληνική μουσική
    488 online   ·  210.840 μέλη

    Νέα συνάντηση στην Πάτρα (11 Μαϊου)

    gioreta
    30.04.2008, 19:35

    Stroumfita......και λίγα λέω...όχι μόνο θα την κάψουμε ..αλλά και.......(δεν ξέρω..αλλά κάτι θα βρω!!!!!!)Cool


    dionysia7
    30.04.2008, 23:50

    {#emotions_dlg.tt2}

    Παράθεση:

    Το μέλος blackdragon στις 24-04-2008 στις 23:48 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος dionysia7 στις 24-04-2008 στις 23:29 έγραψε...

    Ρε παιδιααα...........Αλλοι τοτε θα χουν εξετασεις και αλλοι ισως εξεταστικηηηηη αλλαξτε ημερομηνιααα.....Μεταφερετε το λιγο πιο μετααα...........{#emotions_dlg.sad}



     

    Ναι καλά όποτε κ να το βάλουμε σιγά μην έρθεις εσύ.....ένα καράβι δρόμος κ το παίζεις δύσκολη...

    χιχιχι...{#emotions_dlg.tt2}



     

    Ρε κακιασμενε ανθρωπε.....μισανθρωπεεεεε.......ερχομαι πατρα οποτε μπορωωωω....αλλα δεν θα ρθω μεσα στις εξετασεις μας!!! ελα ελεος!! βαλε λιγο το νιονιο σου να δουλεψει και μην μου τη λες μονο!!!{#emotions_dlg.crying} εσυ απ οτι βλεπω τα κανονιζεις, (μονο βολτα και ιδεα τπτ αλλο!) οποτε, απλα αλλαξε ημερομηνια!! (αν μπορεις και οντως εσυ τα κανονισες :p)


    santourman
    01.05.2008, 15:10

    Διονυσία τις συναντήσεις τις κάνουμε όποτε μπορούμε, όποτε έχουμε διάθεση. Είπαμε να ξαναβρεθούμε και αποφασίσαμε τη συγκεκριμένη ημερομηνία, διαφορετικά θα τραβούσε πολύ. Μην ανησυχείς, όποτε μπορείς εσύ, έρχεσαι, και ξανακάνουμε νέα συνάντηση με επίτιμο προσκεκλημένο μέλος εσένα! {#emotions_dlg.thumbup}

    Κι επειδή προς το παρόν δε βλέπω πολλές συμμετοχές, ας φέρουμε φίλους και γνωστούς για να φαίνεται ότι έχουμε κόσμο! {#emotions_dlg.rolleyes}

    Δεύτερη συνάντηση στην Πάτρα
    11 Μαϊου, ώρα 7 μ.μ.

    Blackdragon
    COUSTEAU
    vero
    santourman

    venceremos ???
    Nafpaktos__ (με σκασμένη μύτη και φρύδι) ???
    Raindrop (λέμε....) ???

    Προτείνω να βρεθούμε κατά τις 7 το απόγευμα στο Θεατράκι για καφέ, μιας και έχει αρκετό χώρο για πάρκιν, και μπορούμε να κάτσουμε ακριβώς δίπλα στη θάλασσα. Και επειδή κάποιες κάποιες από την Τρίπολη παραπονιούνται.... γιατί όχι, την επόμενη συνάντηση της Πάτρας να την κάνουμε ...στην Τρίπολη! {#emotions_dlg.biggrin}Δόξα τω Θεώ αυτοκίνητα έχουμε, κι ελπίζω να μπορέσουμε να το συνδυάσουμε με μια ημερήσια εκδρομή! (Κορίτσια ελπίζω να έχει τίποτα καλό η Τρίπολη αλλιώς θα μείνετε με τη χαρά!)


    gioreta
    01.05.2008, 15:53

    Παράθεση:

    .... Και επειδή κάποιες κάποιες από την Τρίπολη παραπονιούνται.... γιατί όχι, την επόμενη συνάντηση της Πάτρας να την κάνουμε ...στην Τρίπολη! {#emotions_dlg.biggrin}Δόξα τω Θεώ αυτοκίνητα έχουμε, κι ελπίζω να μπορέσουμε να το συνδυάσουμε με μια ημερήσια εκδρομή! (Κορίτσια ελπίζω να έχει τίποτα καλό η Τρίπολη αλλιώς θα μείνετε με τη χαρά!)



    ΧΑΧΑ santourMAM(χεχε)να γελάσω ή να κλάψω??????Ε καλα....δεν θα τα βάψω και μαύρα αν δεν έρθετε....μόνο που όταν σε  βλέπω θα πηγαίνει και το δάκρυ κωρόμηλο...Έχω να πω πως η Αρκαδία είναι μια απο τους νομούς  που συνδιάζουν και βουνό και θάλασσα....η Τρίπολη σαν πόλη μπορεί να μην είναι και μεγάλη ..αλλά πίστεψε με υπάρχουν πολλα  μέρη που μπορείς να κάτσεις όχι μόνο για μια ημερίσια εκδρομή αλλα.....Πάντως αν θες να σου στειλω καμια φωτογραφιαν ετσι...να παρεις μια ιδέα...και μετα μου λες εμενα αν θα μεινω με τη χαρα {#emotions_dlg.lol}

     


    billaros
    01.05.2008, 16:36

    Λοιπόν, είμαι κι εγώ μέσα, κι ελπίζω να μην τύχει πάλι τιποτα και να έρθω!!!!!


    santourman
    01.05.2008, 16:39

    Καλώς τον!

    Δεύτερη συνάντηση στην Πάτρα
    11 Μαϊου, ώρα 7 μ.μ.

    Blackdragon
    COUSTEAU
    vero
    santourman
    billaros

    venceremos ???
    Nafpaktos__ (με σκασμένη μύτη και φρύδι) ???
    Raindrop (λέμε....) ???


    vero
    01.05.2008, 17:01

    αντε να βλεπω και αλλες συμμετοχες...

    Τριπολη θα ρθουμε καποια στιγμη γιατι ειναι πανεμορφη (εχω παει χιλιαδες φορες) ασε που εχει και ωραια αγορακια σαν τα κρυα του λουτρου...Cool


    gioreta
    01.05.2008, 18:02

    Να ερθεις vero να ερθεις....τωρα αν αλλοι ακόμα το σκεφτονται.....{#emotions_dlg.whistling}


    Stroumfita456
    02.05.2008, 20:56

    Παράθεση:

    Το μέλος vero στις 01-05-2008 στις 17:01 έγραψε...

    αντε να βλεπω και αλλες συμμετοχες...

    Τριπολη θα ρθουμε καποια στιγμη γιατι ειναι πανεμορφη (εχω παει χιλιαδες φορες) ασε που εχει και ωραια αγορακια σαν τα κρυα του λουτρου...Cool

    και ακομα δεν εχεις δει τιποτα!!!{#emotions_dlg.happycrazy}


    Stroumfita456
    02.05.2008, 20:59

    Παράθεση:

    Το μέλος santourman στις 01-05-2008 στις 15:10 έγραψε...

     

    Δεύτερη συνάντηση στην Πάτρα
    11 Μαϊου, ώρα 7 μ.μ.

     ...στην Τρίπολη! {#emotions_dlg.biggrin}Δόξα τω Θεώ αυτοκίνητα έχουμε, κι ελπίζω να μπορέσουμε να το συνδυάσουμε με μια ημερήσια εκδρομή! (Κορίτσια ελπίζω να έχει τίποτα καλό η Τρίπολη αλλιώς θα μείνετε με τη χαρά!)

    Καλά να περάσετε!!!!!!

    Αν πάντως κάνουμε την συνάντηση καλοκαίρι έχω σκεφτει κατι άλλο................!{#emotions_dlg.rockon}


    gioreta
    03.05.2008, 12:30

    Stroumfita456....καλοκαιρι να γινει καλοκαιρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αλλα τι έχεις σκεφτεί????{#emotions_dlg.confused1}


    COUSTEAU
    03.05.2008, 13:09

    ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΤΡΙΠΟΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΚΟΙΤΑΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!

    {#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.lol}


    Stroumfita456
    03.05.2008, 13:58

    Παράθεση:

    Το μέλος gioreta στις 03-05-2008 στις 12:30 έγραψε...

    Stroumfita456....καλοκαιρι να γινει καλοκαιρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αλλα τι έχεις σκεφτεί????{#emotions_dlg.confused1}



    Κάτι πιο Παραλιακο...κάτι με θάλασσα!!τωρα Καλοκαιρι θα μας φάει η ζέστη!!!Κάτι που θα ειναι κοντα στην τριπολη!!!!


    Stroumfita456
    03.05.2008, 13:59

    Παράθεση:

    Το μέλος COUSTEAU στις 03-05-2008 στις 13:09 έγραψε...

    ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΤΡΙΠΟΛΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΚΟΙΤΑΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!

    Δεν ζηλευω...δεν ζηλευω...δεν ζηλευω!!!{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.sad}{#emotions_dlg.crying}

     


    blackdragon
    03.05.2008, 18:55

    {#emotions_dlg.tt2}

    {#emotions_dlg.tt2}

    {#emotions_dlg.tt2}

    {#emotions_dlg.tt2}

    {#emotions_dlg.tt2}

    {#emotions_dlg.tt2}


    gioreta
    03.05.2008, 19:06

    Τελικα που ειναι αυτο το θεατρακι που θα συναντηθειτε????????????????{#emotions_dlg.happycrazy}


    blackdragon
    03.05.2008, 19:21

    Παράθεση:

    Το μέλος gioreta στις 03-05-2008 στις 19:06 έγραψε...

    Τελικα που ειναι αυτο το θεατρακι που θα συναντηθειτε????????????????{#emotions_dlg.happycrazy}



     

    Δεν σου λέμε για να μάθεις...{#emotions_dlg.whistling}


    gioreta
    03.05.2008, 19:25

    Παράθεση:

    Το μέλος blackdragon στις 03-05-2008 στις 19:21 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος gioreta στις 03-05-2008 στις 19:06 έγραψε...

    Τελικα που ειναι αυτο το θεατρακι που θα συναντηθειτε????????????????{#emotions_dlg.happycrazy}



     

    Δεν σου λέμε για να μάθεις...{#emotions_dlg.whistling}



    Δε μου λετε...αλλα θα μαθω!!!!{#emotions_dlg.tt2}


    Stroumfita456
    03.05.2008, 20:21

    Παράθεση:

    Το μέλος blackdragon στις 03-05-2008 στις 18:55 έγραψε...

    {#emotions_dlg.tt2}

    {#emotions_dlg.tt2}

    {#emotions_dlg.tt2}

    {#emotions_dlg.tt2}

    {#emotions_dlg.tt2}

    {#emotions_dlg.tt2}

    {#emotions_dlg.nono}{#emotions_dlg.thumbdown}{#emotions_dlg.sad}{#emotions_dlg.ohmy}{#emotions_dlg.scared}{#emotions_dlg.crying}


    dionysia7
    03.05.2008, 22:49

    Τι τι τι;;; επίτιμο προσκεκλημένο μελος εγω;;;;; ωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι ωραια που θα τανννννννννννννννν!!!! {#emotions_dlg.biggrin} {#emotions_dlg.inlove} {#emotions_dlg.lol} {#emotions_dlg.thumbup} (το ψωνιοοοοοοοοο ονειρα που κανει ε;; χαχαχαχα)

    αχ θα πατε και θεατρακι ε;;; τι ωραια............αντε μετα τις εξετασεις των σχολειων και τις εξεταστικες των πανεπιστημιων και των τει θα κανονισουμε νεα συναντηση για να συμμετασχουμε και μεις....