ελληνική μουσική
    743 online   ·  210.832 μέλη
    Konnie
    15.02.2005, 13:53
    ρε παιδια να πω κι εγω κατι?Εκτος του οτι κι εγω απαντησα το ιδιο,γιατι αυτος που απανταει το σωστο να εχει το μυαλο ενος ψυχοπαθη,και να μην εχει απλα το μυαλο ενος ψυχολογου?!
    Jasmine
    15.02.2005, 14:23
    Μπαααα εμένα το μυαλό μου δεν πάει τόσο μακριά, έδωσα μια πολύ πιο απλή απάντηση.... ότι δηλαδή, αφού ο άγνωστος εμφανίστηκε στην κηδεία της μητέρας της, μάλλον θα ήταν γνωστός κάποιου από κεί, γιατί να μην ήταν ο φίλος της αδελφής της?? Ε το ανακάλυψε και τη σκότωσε!! Καμιά σχέση με ψυχοπαθή δολοφόνο ε? Τουλάχιστον ο κοσμάκης τη γλύτωσε από μένα!
    christine85
    15.02.2005, 15:47
    Βασικά η δική μου απάντηση ήταν ότι ανακάλυψε ότι η αδερφή της τα είχε μ'αυτόν τον τύπο και τη σκότωσε για να την εκδικηθεί που τα είχε φτιάξει ε αγνοία της με τον έρωτα της ζωής της.
    Χαίρομαι πάντως που δεν πρόκειται να σκοτώσω κανέναν και που το βεβαιώνει και η επιστήμη!!
    Nadinoula
    15.02.2005, 16:24
    Κι εγώ σωστά απάντησα...μήπως πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ?

    Quote:
    ρε παιδια να πω κι εγω κατι?Εκτος του οτι κι εγω απαντησα το ιδιο,γιατι αυτος που απανταει το σωστο να εχει το μυαλο ενος ψυχοπαθη,και να μην εχει απλα το μυαλο ενος ψυχολογου?!


    Μπα,δεν ανησυχώ,θα συμφωνήσω με την Konnie.Μάλλον θα πρέπει να αλλάξω τότε τον επαγγελματικό μου προσανατολισμό!Τόσο καλή ψυχολόγος να μην πάει χαμένη...
    Soulessome
    15.02.2005, 18:35
    Quote:

    Το μέλος christine85 στις 15-02-2005 στις 15:47 έγραψε:

    Βασικά η δική μου απάντηση ήταν ότι ανακάλυψε ότι η αδερφή της τα είχε μ'αυτόν τον τύπο και τη σκότωσε για να την εκδικηθεί που τα είχε φτιάξει ε αγνοία της με τον έρωτα της ζωής της.
    Χαίρομαι πάντως που δεν πρόκειται να σκοτώσω κανέναν και που το βεβαιώνει και η επιστήμη!!





    Κι εγώ αυτό απάντησα! Μήπως είμαστε λίγο εκδικητικές? Μήπως εμεις τελικά θέλουμε ψυχίατρο?
    MariannaP
    15.02.2005, 19:08
    Quote:

    Το μέλος elenigeladari στις 15-02-2005 στις 12:32 έγραψε:

    υ.γ. θέλω να μπω και εγώ στη τρομοκρατική οργάνωση AROXOL.. που πρέπει να κάνω αίτηση;;





    Λοιπόν, θα φέρεις μια αίτηση του νόμου 105, ένα χαρτόσημο (ότι να 'ναι) και μια φωτοτυπία της ταυτότητάς σου επικυρωμένη από την αστυνομία (ακολουθούμε νόμιμες διαδικασίες εμείς)!!!
    Η εγγραφή κοστίζει μόλις 1000 ευρώ και περιλαμβάνει τα έξοδα της βασικής εκπαίδευσης...
    to AROXOL CLUB!!!
    christine85
    16.02.2005, 15:47
    Σιγά μη θέλουμε και ψυχίατρο!!

    Ποια είναι ακριβώς η βασική εκπαίδευση του AROXOL CLUB?

    katerina
    07.08.2005, 18:07
    Ksekinontas kai diabazontas to test opos to ebale o GL akolouthontas ta porigoumena links gia to idio thema vgika edo kai na ti anakalipsa:

    Quote:

    Το μέλος revekka στις 09-08-2004 στις 11:04 έγραψε:

    δηλ μπορεί κάποιος να τους είπε πως δεν είναι έξυπνοι πριν ένα χρόνο και να υποφέρουν γι αυτό το λόγο, να κλαίνε μόνοι τους. ποτε δεν θα μιλήσουν για το τι νιώθουν σε τρίτους για τον λόγο οτι ούτε και οι ίδιοι ξέρουν, όπως δεν ξέρουν και τι πρόκειται ή τι είναι ικανοί να κάνουν πριν το κάνουν. ειδικά αν μιλάμε για ψυχωτικούς, πιστεύουν με όλο τους το είναι πως έχουν δίκαιο, πως κανένας δεν καταλαβαίνει την ευαισθησία τους, την ιδιαίτερή τους προσωπικότητα.




    Kai go ta mazeuo ola mesa mou kai den ta leo se kanena. Lete na epitetho se kanenan kamia nixta kai na min to katalavo? Na anisixiso? Na kleiso pouthena ton eauto mou? Peite mou ti na kano?


    Quote:

    Το μέλος revekka στις 09-08-2004 στις 11:04 έγραψε:

    Η διαφορά των ψυχωτικών με όλους εμάς τους νευρωτικούς είναι πως έχουμε φοβίες αλλα ξέρουμε πως δεν υπάρχει λόγος. αν π.χ. ο ψυχωτικός φοβάται τις κατσαρίδες πιστεύει οτι μπορεί να τον πνίξουν στον ύπνο του ας πούμε. και είναι τόσο σίγουρος που του φαίνεται πολύ παράλογο να του πείς οτι δεν έχουν δύναμη, είναι βιολογικά αδύνατο.




    Kala den nomizo oti tha me pniksei kamia katsarida ston upno mou, alla an kleisto mesa se ansaser nomizo oti oi toixoi erxontai kata pano mou... Ox me valate se skepseis nuxtiatika kai pos tha koimitho?
    lianameladaki
    07.08.2005, 21:40
    και εγω σωστα απαντησα.................................................................... δηλαδη ειμαι κι εγω ψυχοπαθης...........................................................
    πρεπει τωρα να πανικοβληθω?????????????????????????????????
    μπα.μαλλον θα μπω κι εγω στο AROXOL club
    W4TT4N4B3
    07.08.2005, 22:28
    Εγω χωρίς να κανω το τεστ ξερω οτι ειμαι ψυχοπαθης.
    Τα λεμε στο Δρομοκαϊτειο.
    EDdie_Pap
    28.08.2005, 16:06
    Δεν πιστευω πως αμα απαντησεις σωστα ειναι απαραιτητο να σκεφταισε σαν ψυχοπαθης!!!! Αμα κατσεις και σκεφτεις θα επικρατησει η λογικη!Δεν ξερω κατα ποσο συμφωνειτε!!!!!!null
    ageloudaki
    28.08.2005, 18:00
    Εγώ απάντησα σωστα αλλά συμφωνώ με την άποψει του μέλους EDdie_Pap πως αμα κάτσεις να το καλοσκευτείς μπορεί να υπάρχει
    εστο ενα μικρό ποσοστό λογικής

    EDdie_Pap
    28.08.2005, 19:22
    Αγγελουδακι σορρυ κιολας,ειδα το τελευταιο σου μνμ (να σε καλα που συμφωνησες με την αποψη μου μου) αλλα τα ορθογραφικα θες και τα κανεις?