ελληνική μουσική
268 online   ·  202.756 μέλη

Το θαύμα της Μεγάλης Παρασκευής

PashalinaMakia
Φθασμένος
Chat
29.04.2008, 18:30

Παράθεση:

Το μέλος mnk στις 29-04-2008 στις 17:43 έγραψε...

Το ομολογώ :

Είμαι ακραία παράλογη, αναχρονιστική, αφελής και σκοταδιστική !!!

Τι να κάνω {#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}

Εκτός απο υπομονή κι εντύπωση,προσπάθησε να πας να σε εξομολογήσει κανάς άθεος να σου βάλει μυαλό!χαχα

NIKOSPI
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
29.04.2008, 21:34

Παράθεση:

Το μέλος PashalinaMakia στις 29-04-2008 στις 18:30 έγραψε...

Παράθεση:

Το μέλος mnk στις 29-04-2008 στις 17:43 έγραψε...

Το ομολογώ :

Είμαι ακραία παράλογη, αναχρονιστική, αφελής και σκοταδιστική !!!

Τι να κάνω {#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}{#emotions_dlg.confused1}

Εκτός απο υπομονή κι εντύπωση,προσπάθησε να πας να σε εξομολογήσει κανάς άθεος να σου βάλει μυαλό!χαχα

Pasxalinamakia, Συμμορφώσου, μην κοροιδεύεις τους άθεους, χαχαχαχαχα θα πεθάνω σήμερα από το γέλιο δεν με γλύτώνουν ούτε οι προσεύχες των ανθρώπων;)
Mnk πάντως εδώ έχουμε καλούς εξομολόγους, αλλά άμα πεις ότι είσαι σκοταδίστρια μάλλον δεν θα το αντέξει και θα πάθει συγκοπή ο καμένος ο Πάτερ, πες του το με το μαλακό, ή μάλλον πάρε έναν ψυχολόγο μαζί σου στην εξομολόγηση μην έχουμε και κηδείες......χιχιχι;)

punkster
Σολίστ
Chat
30.04.2008, 23:05

Re paidia.....

Xoris na thelo na valo provlimatismous mesa sto kefali sas.....

Oi meres tis megalis evdomadas einai oi monadikes opou o kairos xalaei ksafnika, i pou vrexei, i pou exei sinefia????

Ama psaksete mesa ston xrono iparxoun paaaara polles periptoseis san kai aftes pou perigrafete, pou omos den simvainoun me kamia thriskeftiki aformi.....
Kai gi afto kai den dinoume simasia kai den to prosexoume me tropo na mas kanei entiposi, epeidi den ginontai mesa stin megali evdomada kai den eimaste prokatilimenoi oti kati tetoio tha simvei.....

An perimeneis thavmata, tha deis thavmata, ego afto pistevo.........

Kai den einai ligo........anousio na asxoloumaste me tetoia pragmata??
Diladi ti to spoudaio exei i sinefia tin megali paraskevi??
Tha me kanei na pistepso?
Tha me kanei kalitero xristiano????

-----------------
"Σε σας μιλω που πια δεν εχετε αυτια, δεν εχετε ουτε ματια, σε σας μιλω που δεν εχετε εγκεφαλο και γινεστε κομματια, τσατιζομαι και θα σας ριξω ολους πιο βαθια μες στο ψυγειο, να κρεμεστε μαζι με τα κρεατικα μες στο παντοπωλειο"

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : punkster στις 30-04-2008 23:08 ]

NIKOSPI
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
01.05.2008, 11:55

punkster

Ανούσιο για εσένα ε, τότε γιατί ασχολείσαι???
Το σπουδαίο και το παράξενο είναι ότι κάθε χρόνο τέτοια μέρα που πέφτει η Μεγάλη Παρασκεύη{κινητή εορτή,(πρόσεξε)} έχει συννεφιά ή κρύο ή και ακόμα βροχή!!!
Ίσως να σε κάνει να πιστέψεις.
Ίσως σε κάνει καλύτερη Χριστιανή. Μακάρι δλδ!!!

Spotlight_dancer
Έχεις κανένα πρόβλημα με την δυσλεξία μου???? Αν ναι σου έχω πολλές λύσεις να σου πώ μόνο σε πρωσωπικό μήνυμα;)

Astron
Πoιος είπε ότι με έβρισες να καθαρίσω εγώ;)

Heart_Break
Εσύ είσουν ο πλακατζής των εξώριστων????

RoCkLiViN2
Τα άλλα τα topic τα είδες???Αλλά άλλος πλέρωσε την Νύμφη!

Georgianoua, Thaliey, ilias-Nekt, barfly
Δεν σας πιστεύω, γιατί υπερασπίζετε έναν θρησκόληπτο!;)

Theotita,
Συγγνώμη που σε παρέσυρα!!!Άλλη φορά μην συναναστρέφεσαι με Θεoύσους;)

Marylin
Μιλούσα κάποτε για τον αντίχριστο, γιαυτό με τις καμπάνες σου λέω, είναι ο κόσμος τις ανομία που δεν χτυπάνε πια συχνά αυτές οι καμπάνες:)

Gioreta και Αναστασία οι δύο αδερφούλες πως γίνετε να είχατε συννεφιά σε διάφορα μέρη ενώ η stroumfita δεν το ανέφερε καν αυτό??? Δεν ντρέπεστε να λέτε ψέματα???ΧΑΧΑΧΑ!!!

Ρε ΝικοPi
Γιατί κάνεις όλα τα μέλη εδώ να μαλώνουν????Μπελάς είσαι από τότε που έπιασες τα Θρησκευτικά θέματα. Τέλος, δεν έχει μα και μου, mooga τώρα;)

-----------------
ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NIKOSPI στις 01-05-2008 11:56 ]

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NIKOSPI στις 01-05-2008 11:57 ]

punkster
Σολίστ
Chat
01.05.2008, 18:47

NIKOSPI, το θεωρω ανουσιο γιατι δινοντας σημασια σε τετοιες λεπτομερειες ξεφευγουμε απο το μηνυμα της αναστασης που γιορταζουμε....
Ε, δεν νομιζω το νοημα της αναστασης να ειναι οτι ο θεος μπορει να επεμβαινει στα καιρικα φαινομενα.

Τι σημασια εχει εξαλλου αν ειναι βροχερος ο καιρος ή οχι??

Τωρα, οσον αφορα την γενικη πεποιθηση για το φαινομενο, κατα την γνωμη μου για να ισχυει, θα επρεπε να ειναι καθολικο. Δηλαδη, σε ολο τον κοσμο (ή οπου υπαρχουν χριστιανοι τελος παντων), θα επρεπε εκεινη την μερα να βρεχει....
Ισχυει κατι τετοιο??
Δεν ξερω, αλλα χλωμο το βλεπω......

Και μην ξεχνατε οτι η ανασταση πεφτει παντα καπου μεσα στην ανοιξη, δηλαδη μια περιοδο που ειναι φυσιολογικο και υγειες να εχουμε βροχες...

NIKOSPI
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
01.05.2008, 18:59

Παιδιά απαντήστε τις, δεν την μπορώ...................

gioreta
Σολίστ
Chat
01.05.2008, 19:25

Eγω ενα εχω να πω....πηγε Πεμπτη και ακομα αυτο συζητατε.....το ανοιξε το θεμα ο NIKOSPI...το υποστηριξαμε(οσοι το υποστηριξαμε)και σε οποιον αρεσει

pastella
MusicHeaven Guru , Forum Moderator
Chat
01.05.2008, 19:34

Νίκο μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί βρέχει πάντα κάθε χρόνο στην έκθεση βιβλίου στη Θεσσαλονίκη; Δεν πέφτει ακριβώς και τις ίδιες ημερομηνίες... Μια βδομάδα πάνω-κάτω...

Τα Χριστούγεννα γιατί έχει πάντα χιόνι στο Όσλο και εδώ είναι ότι νά 'ναι;

Άραγε στην Αυστραλία που έχει ορθόδοξους τι καιρό κάνει το Πάσχα; Στην Αιθιοπία; Στην Ρωσία; Στους Αγίους τόπους όπου σκοτώνονται μεταξύ τους οι παπάδες για το ποιος θα πάρει το άγιο φως;

Πέρσι στο χωριό μου είχαμε έναν τρελό καιρό την Μ.Παρασκευή, υπέροχο. Φέτος ήταν ψιλοβροχερός.

Ο καιρός δεν έχει σχέση με την Μ.Παρασκευή. Ο βροχερός καιρός την άνοιξη είναι συνηθισμένο φαινόμενο και φυσικά έτσι είναι για όλο τον Απρίλιο. Είναι το κλίμα. Αν νιώθουμε τη μέρα 'βαριά' είναι λόγω του πένθους και της κατάνυξης.

NIKOSPI
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
01.05.2008, 19:45

Απο συνεφιά θα μου το πας σε λίγο σε χαλάζι, έχει σχέση η Μεγάλη Παρασκευή με τον βροχερό καιρό όσο και να βροντάτε όλοι σας!!!

-----------------
ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NIKOSPI στις 03-05-2008 09:50 ]

theotita
Σολίστ
Chat
01.05.2008, 21:39

Καταρχάς Καλό Μήνα!

Θα προσπαθήσω να το εξηγήσω όπως το βλέπω εγώ το ερωτημά σας, γιατί μπορεί να βρέχει στην χώρα μας Μ.Παρασκευή και όχι αλλού που υπάρχουν ορθόδοξοι ή οχι και στων καθολικών το πάσχα.

Σύμφωνα με ερευνητές η δύναμη της πίστης και ειδικά της προσευχής μπορούν δημιουργήσουν τα εξής: από το να βοηθήσουν κάποιον να κάνει κάτι που νόμιζε ότι δεν μπορεί μέχρι κανονικά θαύματα. Θεωρούν δηλαδή ότι ο εγκέφαλός μας (ο οποίος δεν ξέρουμε 100% πως λειτουργεί κ χρησιμοποιούμε το 10% του) μπορεί να αλλάξει δεδομένα. Θεωρούν επίσης ότι όταν συγκεντρώνονται πολλά άτομα που πιστεύουν στο ίδιο πράγμα, με την ίδια περίπου ένταση, μπορούν να πετύχουν έναν συγκεκριμένο στόχο.

Μ.Πέμπτη και Μ.Παρασκευή έχουμε τα πάθη του Χριστού, τη σταυρωσή Του και τον ενταφιασμό Του. Γνωρίζοντας το τι τράβηξε και μόνο είναι κάτι που προκαλή θλίψη σε όλους. Δεδομένου του ότι ο ελλαδικός χώρος κατοικείτε στην πλειοψηφία του από ορθοδόξους που αισθάνονται ίσως αυτή τη θλήψη, ίσως λέω ΙΣΩΣ (και είναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ερμηνεία) τελικά εμείς επηρεάζουμε τον καιρό εκείνες τις μέρες απ' την πίστη μας στην παράδωση. Εδώ βέβαια απορρίπτω την ΕΜΥ η οποία μερικές μέρες πριν λέει ότι θα χαλάσει ο καιρός (δεν είναι περίεργο ότι σχεδόν κάθε χρόνο τέτοιες μέρες - όχι σταθερές - ένας επιστημονικός φορέας ενημερώνη για άστατο ή κακό καιρό;). Σε άλλες περιοχές που υπάρχουν ορθόδοξοι δεν συμβαίνει ίσως το ίδιο γιατί είτε δεν είναι αρκετοί είτε δεν πιστεύουν αρκετά σε κάτι τέτοιο. Οι καθολικοί έχουν αρκετά διαφορετική προσέγγυση, αν έχω καταλάβει κάτι απ' τους καθολικούς της οικογένειας είναι ότι μεγαλύτερη βάση δίνουν στα Χριστούγεννα παρά στο Πάσχα.

Ίσως κ επειδή έτυχε 2-3 δέκα φορές να συμβεί αυτό και κάποιοι το συνέδεσαν, όλοι αυτό περιμένουν απ' τον καιρό με αποτέλεσμα, με τον ίδιο τρόπο πίστης, τελικά να γίνεται (το ίδιο και στην έκθεση Θεσ/κης - έγινε 1-2 φορές, ο κόσμος φοβάται μην ξαναγίνει κ τελικά γίνεται. Κάτι σαν self-fulfilling profecy για όσους ξέρουν ψυχολογία).

Τραβηγμένα; Ίσως... Μήπως τελικά δεν είναι τόσο τραβηγμένο να πιστεύουμε ότι κάποιος θεός τα προκαλεί; Άμα με ρωτήσετε θα σας πω ότι για μένα και τα δύο παίζουν ως πιθανότητες, αλλά ακόμα δεν είμαστε σε θέση να ξέρουμε με σιγουριά ποια απ' τις δύο είναι αυτή που όντως επηρεάζει.

Υ.Γ. το να μην πουν την αποψή τους άτομα που διαφωνούν δεν είναι δημοκρατικό. Να την πουν αλλά χωρίς να προσβάλουν ή να κοροϊδεύουν.

Υ.Γ.2 Παύλο (Αστρον) λυπάμαι αν αυτό που σου έγραψα έγινε αιτία να παρεξηγήσουν κάποιοι και να σε κατηγορήσουν για πράγματα που δεν έγιναν. Δεν είχα τέτοια πρόθεση.

punkster
Σολίστ
Chat
03.05.2008, 01:19

Να πω και κατι αλλο......??

Η συνδεση της βροχης με την θλιψη ειναι ανθρωπινο "εφευρημα", και οχι μια κοινως αποδεκτη αληθεια.
Γενικα στη φυση, η βροχη δεν ειναι ενα λυπητερο και μιζερο γεγονος, ισα ισα, ειναι η προυποθεση για την συνεχιση της ζωης.

{#emotions_dlg.whistling}{#emotions_dlg.wacko}

punkster
Σολίστ
Chat
03.05.2008, 01:32

Παράθεση:

Το μέλος NIKOSPI στις 01-05-2008 στις 18:59 έγραψε...

Παιδιά απαντήστε τις, δεν την μπορώ...................

{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol} ΧΑΧΑΧΑ!

Τι εγινε Νικολακη??
Με βαρεθηκες???

oulion
Σολίστ
Chat
03.05.2008, 01:38

Παράθεση:

Το μέλος punkster στις 03-05-2008 στις 01:19 έγραψε...

Να πω και κατι αλλο......??

Η συνδεση της βροχης με την θλιψη ειναι ανθρωπινο "εφευρημα", και οχι μια κοινως αποδεκτη αληθεια.
Γενικα στη φυση, η βροχη δεν ειναι ενα λυπητερο και μιζερο γεγονος, ισα ισα, ειναι η προυποθεση για την συνεχιση της ζωης.

{#emotions_dlg.whistling}{#emotions_dlg.wacko}

Συγκινήθηκα...{#emotions_dlg.crying} Σνιφ!

RoCkLiViN2
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
03.05.2008, 01:44

Παράθεση:

Το μέλος theotita στις 01-05-2008 στις 21:39 έγραψε...

Καταρχάς Καλό Μήνα!

Θα προσπαθήσω να το εξηγήσω όπως το βλέπω εγώ το ερωτημά σας, γιατί μπορεί να βρέχει στην χώρα μας Μ.Παρασκευή και όχι αλλού που υπάρχουν ορθόδοξοι ή οχι και στων καθολικών το πάσχα.

Σύμφωνα με ερευνητές η δύναμη της πίστης και ειδικά της προσευχής μπορούν δημιουργήσουν τα εξής: από το να βοηθήσουν κάποιον να κάνει κάτι που νόμιζε ότι δεν μπορεί μέχρι κανονικά θαύματα. Θεωρούν δηλαδή ότι ο εγκέφαλός μας (ο οποίος δεν ξέρουμε 100% πως λειτουργεί κ χρησιμοποιούμε το 10% του) μπορεί να αλλάξει δεδομένα. Θεωρούν επίσης ότι όταν συγκεντρώνονται πολλά άτομα που πιστεύουν στο ίδιο πράγμα, με την ίδια περίπου ένταση, μπορούν να πετύχουν έναν συγκεκριμένο στόχο.

Μ.Πέμπτη και Μ.Παρασκευή έχουμε τα πάθη του Χριστού, τη σταυρωσή Του και τον ενταφιασμό Του. Γνωρίζοντας το τι τράβηξε και μόνο είναι κάτι που προκαλή θλίψη σε όλους. Δεδομένου του ότι ο ελλαδικός χώρος κατοικείτε στην πλειοψηφία του από ορθοδόξους που αισθάνονται ίσως αυτή τη θλήψη, ίσως λέω ΙΣΩΣ (και είναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ερμηνεία) τελικά εμείς επηρεάζουμε τον καιρό εκείνες τις μέρες απ' την πίστη μας στην παράδωση. Εδώ βέβαια απορρίπτω την ΕΜΥ η οποία μερικές μέρες πριν λέει ότι θα χαλάσει ο καιρός (δεν είναι περίεργο ότι σχεδόν κάθε χρόνο τέτοιες μέρες - όχι σταθερές - ένας επιστημονικός φορέας ενημερώνη για άστατο ή κακό καιρό;). Σε άλλες περιοχές που υπάρχουν ορθόδοξοι δεν συμβαίνει ίσως το ίδιο γιατί είτε δεν είναι αρκετοί είτε δεν πιστεύουν αρκετά σε κάτι τέτοιο. Οι καθολικοί έχουν αρκετά διαφορετική προσέγγυση, αν έχω καταλάβει κάτι απ' τους καθολικούς της οικογένειας είναι ότι μεγαλύτερη βάση δίνουν στα Χριστούγεννα παρά στο Πάσχα.

Ίσως κ επειδή έτυχε 2-3 δέκα φορές να συμβεί αυτό και κάποιοι το συνέδεσαν, όλοι αυτό περιμένουν απ' τον καιρό με αποτέλεσμα, με τον ίδιο τρόπο πίστης, τελικά να γίνεται (το ίδιο και στην έκθεση Θεσ/κης - έγινε 1-2 φορές, ο κόσμος φοβάται μην ξαναγίνει κ τελικά γίνεται. Κάτι σαν self-fulfilling profecy για όσους ξέρουν ψυχολογία).

Τραβηγμένα; Ίσως... Μήπως τελικά δεν είναι τόσο τραβηγμένο να πιστεύουμε ότι κάποιος θεός τα προκαλεί; Άμα με ρωτήσετε θα σας πω ότι για μένα και τα δύο παίζουν ως πιθανότητες, αλλά ακόμα δεν είμαστε σε θέση να ξέρουμε με σιγουριά ποια απ' τις δύο είναι αυτή που όντως επηρεάζει.

Υ.Γ. το να μην πουν την αποψή τους άτομα που διαφωνούν δεν είναι δημοκρατικό. Να την πουν αλλά χωρίς να προσβάλουν ή να κοροϊδεύουν.

Υ.Γ.2 Παύλο (Αστρον) λυπάμαι αν αυτό που σου έγραψα έγινε αιτία να παρεξηγήσουν κάποιοι και να σε κατηγορήσουν για πράγματα που δεν έγιναν. Δεν είχα τέτοια πρόθεση.

Αυτο ηθελα να πω... Με προλαβες. Αν και χρησημοποιουμε μονο το 7%..

maspa
Φθασμένος
Chat
03.05.2008, 02:29

Μη ξεχνάμε ότι στη σταύρωση του Ιησού οι ουρανοί άνοιξαν και επακολούθησε καταιγίδα.........

Λογικό το βρίσκω σύμφωνα με τη θρησκευτική αντίληψη να συμβαίνει το ίδιο και τώρα με την αναβίωση των παθών τη Μεγάλη Βδομάδα.

Chitarrista
Συγχορδία Μινόρε
Chat
03.05.2008, 02:56

Ehehehe

Νταξ αυτό που έχω να πω είναι ότι είτε πιστεύειες στο Θεό είτε όχι κάτι τέτοιο δε παίζει.

Τα τελευταια 3 χρονια θυμαμαι είχε λιακαδα Μεγάλη Παρασκευή και φέτος Μ. Πέμπτη που είπαν οτι θα βρέχει την επόμεη μέρα, γυρνάω και λέω στον αδερφό μου: Aύριο ο father θα γυρισει και θα μας πει << Παιδιά κάθε μεγάλη παρασκευή βρέχει....>>

{#emotions_dlg.lol}

NIKOSPI
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
03.05.2008, 10:06

punkster
Ναι όντως βαρέθηκα να σε μαθαίνω πράγματα και εσύ να μην τα καταλαβαίνεις, το χαβά σου εσύ.

Chitarrista
Μπορεί να μην έβρεξε αυτά τα τρία χρόνια που λες αλλά σίγουρα θα είχε συννεφιά έστω και λίγο.

RoCkLiViN2 και η Οulion
Θέλουν σκώτωμα, μην τα ξανα λέμε.

Pastella
Νίκο μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί βρέχει πάντα κάθε χρόνο στην έκθεση βιβλίου στη Θεσσαλονίκη;
Κάθε χρόνο??? Η το λες έτσι για χαβαλέ, αλήθεια, πως γίνεται να θυμάσαι όλες τις εκθέσεις βιβλίων κάθε χρόνο με βροχή, γάτα είσαι.

maspa

Λογικό για εσένα που είσαι ένθεα, όμως παράξενο για τους άθεους.

-----------------
ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NIKOSPI στις 03-05-2008 10:06 ]

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NIKOSPI στις 03-05-2008 10:09 ]

Spotlight_Dancer
Σολίστ
Chat
03.05.2008, 10:30

Παράθεση:

Το μέλος NIKOSPI στις 03-05-2008 στις 10:06 έγραψε...

Θέλουν σκώτωμα

-----------------
ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NIKOSPI στις 03-05-2008 10:06 ]

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NIKOSPI στις 03-05-2008 10:09 ]

Οντως.

NIKOSPI
Συγχορδία Ματζόρε
Chat
03.05.2008, 10:51

Ναι και έτσι θα το αφήσω με το ορθογραφικό του λάθος, κανένα πρόβλημα????

Spotlight_Dancer
Σολίστ
Chat
03.05.2008, 11:13

Για να τελειωνουμε.

Προσπαθωντας να πεισεις για την υπαρξη του Θεου μεσω μεταφυσικων γεγονοτων,το μονο που πετυχαινεις ειναι να κανεις το κοσμο να αμφιβαλλει για την υπαρξη του Θεου και να υποβιβαζεις ενα τοσο σημαντικο για πολλους ανθρωπους ζητημα.Να εισαι σιγουρος οτι αν υπαρχει Θεος,εχει σοβαροτερα πραγματα να ασχοληθει απο το να συννεφιασει τον καιρο στη Μαγουλα Αττικης και οχι στου Ζωγραφου η στο Ναιρομπι(αληθεια,θα μας απαντησεις ποτε γιατι στην Κενυα και στη Τανζανια δε συννεφιασε?Μηπως ο Θεος ειναι κατα τη γνωμη σου και ρατσιστης συν τοις αλλοις?).Και για να σου λυσω πιθανες αποριες,πιστευω στο Θεο οπως κι εσυ.Πιστευω ομως οτι αυτα τα θεματα ειναι αξια μεγαλυτερου σεβασμου απο αυτον που δειχνεις εσυ,που κατα τη γνωμη μου τα εξισωνεις με κουτσομπολιστικα ρεπορταζ τυπου Λαμπιρη.

Οσο για τη δυσλεξια σου,επειδη τυγχανει η επαγγελματικη μου απασχοληση να εχει αμεση σχεση με αυτο το ζητημα,σου προτεινω αντι να προσπαθεις να προκαλεσεις τον οικτο επικαλουμενος το προβλημα σου και αντι να χανεις το χρονο σου ολη μερα στο Musicheaven,να το κοιταξεις σε καποιον εξειδικευμενο θεραπευτη διοτι οπως και να'χει το πραμα,καλυτερα να σε φοβουνται παρα να σε λυπουνται.Η επιστημη σε αυτο το θεμα εχει προχωρησει πολυ και εχει να επιδειξει εντυπωσιακα αποτελεσματα.

Υ.γ.Μη μπεις στο κοπο να μου απαντησεις με πμ οπως προανεφερες διοτι δεν απαντω ποτε σε πμ.Το πολυ πολυ δεις το πμ σου δημοσιευμενο σε καποιο τοπικ.

-----------------
Καθε Δευτερα 22.00-24.00 η on line ραδιοφωνικη εκπομπη Monday's Metal Show παρουσιαζει νεες κυκλοφοριες απο ολο το φασμα του metal καθως και αγαπημενα τραγουδια του μεταλλικου μας παρελθοντος. Συντονιστειτε : http://listen.musicheaven.gr

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Spotlight_Dancer στις 03-05-2008 11:14 ]

[ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Spotlight_Dancer στις 03-05-2008 11:14 ]