ελληνική μουσική
    537 online   ·  210.840 μέλη

    Γιατί οι άντρες προτιμούν το ποδόσφαιρο απ'τη γυναίκα τους;

    p3tr0s
    30.06.2008, 22:21

    Ασχολούμαι με την κοπέλα μου όλη μέρα..καθως και στο ημίχρονο του αγώνα..οπότε παράπονο δεν εχει..δεν θα πάθει και τιίποτα για 2 45λεπτα..αν ειναι και μάπα ο αγώνας τότε καλύτερα γιαυτην...


    oulion
    01.07.2008, 01:30

    Παράθεση:

    Το μέλος p3tr0s στις 30-06-2008 στις 22:21 έγραψε...

    Ασχολούμαι με την κοπέλα μου όλη μέρα..καθως και στο ημίχρονο του αγώνα..οπότε παράπονο δεν εχει..δεν θα πάθει και τιίποτα για 2 45λεπτα..αν ειναι και μάπα ο αγώνας τότε καλύτερα γιαυτην...



    Δε μιλάω μόνο για τη στιγμη του εκάστοτε αγώνα...

    Όπου βρεθούν 2 μαζί, από δω θα το πάνε, από 'κει θα το πάνε...θα καταλήξουν στα αθλητικά κάποια στιγμή και θα κρατήσει ώρα αυτό...

    Άντε να είναι μόνοι τους...πάει στο καλό...Αλλά να έχουν και γυναίκες...ε...καταντάει εκνευριστικό!{#emotions_dlg.thumbdown}


    SouLRocK
    01.07.2008, 01:57

    Παράθεση:

     

    Όπου βρεθούν 2 μαζί, από δω θα το πάνε, από 'κει θα το πάνε...θα καταλήξουν στα αθλητικά κάποια στιγμή και θα κρατήσει ώρα αυτό...



    ... και που να δεις όταν αρχίσουμε να μιλάμε για στοιχημα!{#emotions_dlg.lol}

     


    panosbousalis
    01.07.2008, 05:40

    Παράθεση:

    Το μέλος MagicaDeSpell στις 30-06-2008 στις 14:32 έγραψε...

    Εγω προσωπικα βλεπω ποδοσφαιρο και μπασκετ απο 8 χρονων και φυσικα και μ αρεσει...Τωρα αν δεν με ενδιαφερει ο αγωνας φυσικα και ειναι ελευθερος ο καθενας να δει δεν θα χαλασει ο κοσμος αλλωστ μπορω να παω για καφε με τις φιλες μου η αν θελω πραγματικα να τον αποσπασω υπαρχουν τροποι {#emotions_dlg.whistling}οπως ειπωθηκε πολυ σωστα...Τωρα αν ειναι ντερμπι ή τελικος champion's league ή Euro θα κατσω να το δω κι εγω οπως ειδα ολους τους αγωνες....Εκτος αν ειμαι στο γηπεδο οποτε θα το δω live {#emotions_dlg.tt2}



    Σωστή! Εύγε{#emotions_dlg.thumbup}