ελληνική μουσική
    494 online   ·  210.840 μέλη

    Ποιός/Ποιά σας έχει σπάσει κυριολεκτικά τα νεύρα?

    evelina-3692
    05.05.2008, 14:59

    οι γονεις μου εχουν αδυναμια στην αδερφη μου σαν μικροτερη που ειναι....και δν τους αντεχω καθολου...........

     


    dafnitreli
    05.05.2008, 15:37

    Η Πασχαλιναμακια με ολες τις χαζομαρες που απανταει σε ολα τα τοπικ! Της την λενε τοσοι και τοσοι αλλα αυτη εκειιιιιιιιιι εμμενει στα ιδια.....Εκτος αν καταλαβει οτι ειπε κοτσανα (σπανιο) να πει οτι το πε για πλακα, οτι δεν περιμενε απαντηση η να κανει επιθεση χωρις να χει επιχειρηματα! Ας φαω και ban για ολες τι κακιες που γραψα, αλλα το θεμα ηταν: Ποιός/Ποιά σας έχει σπάσει \κυριολεκτικά\ τα νεύρα? ε και γω απλα απαντησα! δεν το χω και κρυφο αλλωστε! το ξερω οτι η κακια μου ξεπερναει καθε οριο αυτη τη στιγμη....αλλα δεν υπαρχουν ατομα που να μην μπορειτε να αντεξετε;;; εεεε.......εγω τα πα και ξεθυμανα! ({#emotions_dlg.ban} χα! μαλλον θα φαω μπαν! )


    etsiaplakelly
    05.05.2008, 16:11

    Παράθεση:

    Το μέλος dafnitreli στις 05-05-2008 στις 15:37 έγραψε...

    Η Πασχαλιναμακια με ολες τις χαζομαρες που απανταει σε ολα τα τοπικ! Της την λενε τοσοι και τοσοι αλλα αυτη εκειιιιιιιιιι εμμενει στα ιδια.....Εκτος αν καταλαβει οτι ειπε κοτσανα (σπανιο) να πει οτι το πε για πλακα, οτι δεν περιμενε απαντηση η να κανει επιθεση χωρις να χει επιχειρηματα! Ας φαω και ban για ολες τι κακιες που γραψα, αλλα το θεμα ηταν: Ποιός/Ποιά σας έχει σπάσει \κυριολεκτικά\ τα νεύρα? ε και γω απλα απαντησα! δεν το χω και κρυφο αλλωστε! το ξερω οτι η κακια μου ξεπερναει καθε οριο αυτη τη στιγμη....αλλα δεν υπαρχουν ατομα που να μην μπορειτε να αντεξετε;;; εεεε.......εγω τα πα και ξεθυμανα! ({#emotions_dlg.ban} χα! μαλλον θα φαω μπαν! )



     

    H αληθεια ειναι οτι το σκεφτομουν να το γραψω..αλλα τωρα που εκανες την αρχη ειμαι μαζι σου!! Λοιπον και εμενα με η PashalinaMakia μου εχει σπασει κυριολεκτικα τα νευρα... φληναφηματα!! Καμια αποψη χωρις τεκμηριωση και απαντηση σχεδον σε καθε τοπικ ακομη κ αν ειναι ασχετο με το αντικειμενο της!!!Εχει τσακωθει με ολο το κοσμο και της την λεει λος ο κοσμος...Μπορει να γινομαι κακια αυτη τη στιγμη αλλα διαμαρτυρομαι για την προσβλητικη σταση της απενανατι να ατομα με τα οποια δν εχει καμια σχεση.. Την περασμενη Τριτη μετα την εκπομπη της Διονυσιας εγραψε η Marylin στα δημοσια ποστ της αρχικης σελιδας οτι η Διονυσια (dionysia7) ζωγραφιζει με τις μουσικες επιλογες της...και ακολουθει ο εξης διαλογος: (σημειοτεον η Διονυσια κανεί εκπομπες και με 17 ακροατες):

    11:18:pmPashalinaMakia: με τι ζωγραφίζει βρε Μαίρη??????Με τέμπερες,με λάδι,με σινική μελάνι με τι?
    11:25:pmetsiaplakelly: μεταφορικο ηταν!! ειναι γεγονος οτι κανει απο τις καλυτερες εκπομπες...!!Διονυσια συνεχισε ετσι!!
    11:29:pmPashalinaMakia: etsiaplakelly σε ευχαριστώ για την διευκρίνηση!Σε καμιά περίπτωση ΔΕΝ πήγε εκεί το μυαλό μου!!!!!!!!!!!Μιλάμε. ...Σε υπερευχαριστώ!!

    Συγγνωμη για την επιθετικη σταση μου αλλα η ειρωνεια και η κακια εκει που δεν χρειαζονται με ενοχλουν και με προσβαλλουν!!!!

     

    Υ.Γ. Αν φαει ban η Dafnitreli παρακαλω πολυ να φαω και εγω!!!!

     

     


    PashalinaMakia
    05.05.2008, 16:29

     

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PashalinaMakia στις 06-05-2008 13:08 ]


    gusfunn
    05.05.2008, 16:43

    Χμμμ δηλαδή από όλο τον κόσμο σας ενοχλεί η Πασχαλιναμακια ;

    Μια χαρά παιδί είναι ,και δεν την έχω για κατίνα. για ηρεμήστε λίγο και πριν προσβάλετε κάποιον να το σκέφτεστε


    dafnitreli
    05.05.2008, 16:46

    Δεν περιμενεις απο πιτσιρικια να σου πουν αν χρησιμοποιεις επιχειρηματα η οχι..αλλα να ξερεις αν δεν εχει αποψη που να στεκει σε γερα "θεμελια" τοτε απλα η αποψη σου δεν στεκει απλα!!! δεν στο χε πει ο καθηγητης που χες στην εκθεση αυτο;;

    Οριστε παλι: πλακα εκανα! (και αν καταλαβα καλα απ αυτα που διαβασα δεν σου επεφτε και λογος να μιλησεις ετσι;; )

    Εσυ τι ακριβως εχεις να προσφερεις στο σαιτ;;; για πες....!!!


    Spotlight_Dancer
    05.05.2008, 16:51

    Σφαγη.


    PashalinaMakia
    05.05.2008, 16:56

    Δεν έχω σκοπό να ασχοληθώ με κανέναν όσον αφορά αυτό το θέμα.Επομένως καμία σφαγή.


    Bruce_Dicki13
    05.05.2008, 16:59

    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 05-05-2008 στις 16:29 έγραψε...

    Λοιπόν σας ευχαριστώ που μου δίνετε τόση σημασία!

    Και η δυσφήμιση είναι η καλύτερη διαφήμιση!

    Είμαι ένα άτομο που δεν θέλει να ασχολούνται μαζί του.Η σχέση μου με τη Marylin η οποία το είχε γράψει αυτό στο post it,είναι τελείως διαφορετική με τη δική σου και κάνω πλάκα.Δεν περιμένω απο πιτσιρίκια να μου πουν εαν χρησιμοποιώ ή όχι επιχειρήματα.

    Τώρα,ποιά είναι προσωπική σας άποψη για το άτομο μου δεν με ενδιαφέρει καθόλου.Δεν είστε μέλη τα οποία υπολογίζω για την προσφορά τους το ΜΗ γιατί εκτός απο να γράφετε τέτοια σχόλια δεν μπορείτε να κάνετε κάτι άλλο ή να εκφράσετε καλλιτεχνικές απόψεις.Γιατί ας μην ξεχνάμε είμαστε μουσικό και καλλιτεχνικό site κι όχι ξεκατίνιασμα site.

    Επίσης δεν με ξέρετε για να εκφέρετε άποψη για το άτομό μου.

    Επίσης,δεν θα σας αναφέρω πουθενά για ban και τέτοια γιατί δεν είμαι κατίνα.

    Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την τζάμπα διαφήμιση,γιατί το ξαναλέω:η δυσφήμιση είναι η καλύτερη διαφήμιση!

     



     

    συγγνωμη αλλα η "διαφημιση" που οπως λες σου κανανε θα σε βοηθησει σε τιποτα?


    Moonchild92
    05.05.2008, 17:21

    Οι καθηγητές μου! Με αναγκάζουν να τους προσέχω..... {#emotions_dlg.thumbdown}


    vouliakis
    05.05.2008, 17:24

    @PashalinaMakia κλπ παιδάκια: τα προσωπικά σας μπορείτε να τα "λύσετε" με ΠΜ. Δεν αφορούν το forum.

    (To topic μετακινήθηκε στα "Ανάλαφρα". Κρατείστε το αν θέλετε στη χιουμοριστική του διάθεση. Διαφορετικά, θα κλειδωθεί.)

     

    Cool

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vouliakis στις 05-05-2008 17:26 ]


    PashalinaMakia
    05.05.2008, 17:27

    Παράθεση:

    Το μέλος vouliakis στις 05-05-2008 στις 17:24 έγραψε...

    @PashalinaMakia κλπ παιδάκια: τα προσωπικά σας μπορείτε να τα "λύσετε" με ΠΜ. Δεν αφορούν το forum.

    (To topic μετακινήθηκε στα "Ανάλαφρα". Κρατείστε το αν θέλετε στη χιουμοριστική του διάθεση. Διαφορετικά, θα κλειδωθεί.)

     

    Cool

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vouliakis στις 05-05-2008 17:26 ]



    Συγγνώμα αλλά δεν έκανα τίποτα.Απλά απάντησα και με πμ δεν θέλω να ασχοληθώ.Δεν άρχισα εγώ σε καμιά περίπτωση...


    nowaveband
    05.05.2008, 17:32

    min epititheste stin kopela.tin gnwmi tis leei


    paperino
    05.05.2008, 21:12

    Tί είναι το Μπαν; Γιατί το έχω ξανακούσει και απορώ...


    GEORB
    05.05.2008, 21:32

    ''σπασει κυριολεκτικα τα νευρα''

    ουδεν σχολιον


    Moonchild92
    05.05.2008, 21:38

    Εμένα σήμερα κανείς, αλλά πρέπει εγώ να τα έχω σπάσει στον NIKOSPI... {#emotions_dlg.whistling}


    evelina-3692
    05.05.2008, 22:18

    Παράθεση:

    Το μέλος Moonchild92 στις 05-05-2008 στις 17:21 έγραψε...

    Οι καθηγητές μου! Με αναγκάζουν να τους προσέχω..... {#emotions_dlg.thumbdown}



    καλα...μην τους προσεχεις!!!!!!!!!!!χιχιχιπλακιτσα{#emotions_dlg.biggrin}


    Sike
    05.05.2008, 23:27

    Παράθεση:

    Το μέλος -Iliana- στις 05-05-2008 στις 18:39 έγραψε...

    Για να σας τη σπάσω κι εγώ λίγο, *κυριολεκτικά* δε γίνεται να σπάσουν κανενός τα νεύρα, εκτός από ατύχημα, και πάλι ίσως. Μόνο μεταφορικά σπάνε {#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}



     

    Η καλύτερη απάντηση που έχω δει μέχρι τώρα στο κοτέτσι αυτό...

     


    pastella
    06.05.2008, 00:03

    Παράθεση:

    Το μέλος Spotlight_Dancer στις 05-05-2008 στις 16:51 έγραψε...

    Σφαγη.

    Στείλε κι εσύ ένα ΠΜ να δούμε τι γίνεται...Δεν πολυμπαίνω στα ανάλαφρα!

    Εμένα μου τα έχει σπάσει η πτυχιακή μου. Και δεν κάνω τίποτα ουσιαστικό για αυτό. Το παραδέχομαι


    kamelia8
    08.05.2008, 23:15

    Η δύσκολη κατάσταση που περνάω αυτές τις μέρες.........