ελληνική μουσική
    736 online   ·  210.833 μέλη

    Μαύρη Λίστα τραγουδιστών!

    ph
    16.06.2005, 00:28

    Τραγουδιστές και δημιουργοί που μου τη σπάνε αυτό τον καιρό ή μου την έσπαγαν ανέκαθεν είναι

    η Βανδή
    ο Ρέμος
    ο Πανταζής
    ο Μαχαιρίτσας
    ο Τσακνής
    ο Κότσιρας
    ο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου

    και άλλοι!
    antonLOrd
    16.06.2005, 13:56
    xatzhgiannhs
    dimi589
    17.06.2005, 04:02
    χατζηγιάννης
    πανταζής
    ΣΦΙΑΚΙΑΝΑΚΗΣ(ΜΠΙΑΧ)
    και πάρα μα πάρα πολύ ακόμα που
    δεν 3έρουν τι να κάνουν και 3εφτιλίζουν
    την ελληνική μουσική
    piterpiano
    17.06.2005, 04:04
    Φ Λ Ο Ρ Ι Ν Ι Ω Τ Η Σ
    ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ
    ΕΦΗ Σαρρη(...εχω περιοδο,γι' αυτο βρες αλλη διοδο..)<---ελεος!!!!!!!!!!!!!
    dimi589
    17.06.2005, 04:08
    piterpiano υπάρχει τέτοιος στίχος?
    piterpiano
    17.06.2005, 04:10
    δυστυχως ναι...αστα να πανε φιλε!!
    dimi589
    17.06.2005, 04:21
    πωπω!ΑΚΥΡΟ<ΑΙΣΧΟΣ
    Να δω τι άλλο 8α δω
    Desmar
    23.06.2005, 10:56
    Quote:

    Το μέλος piterpiano στις 17-06-2005 στις 04:04 έγραψε:

    ΕΦΗ Σαρρη(...εχω περιοδο,γι' αυτο βρες αλλη διοδο..)<---ελεος!!!!!!!!!!!!!





    ... αχαχαχαχαχαχαχα ... όλα τα λεφτά!!! ... αχαχαχαχαχα ... ...
    KIT_KAT
    23.06.2005, 11:18
    Αυτόν τον καιρό, όσο τίποτα ο Σφακιανάκης (ή αλλιώς NOTIS - ε ναι, αυτό συνάδει με τη διεθνή καριέρα του ανθρώπου...)
    Καλα είχε εξαφανιστεί...
    Τόλμησε και να ξαναπατήσει στη Σαλονίκη...
    Μπλιαξ...
    thanasena
    27.06.2005, 16:27
    κάτι τραγουδιστές του τύπου..Ζαφείρης Μελάς..Σταμάτης Γονίδης....Έφη Σαρρή..Στέλλα Μπεζεντάκου...βέβαια δεν ξέρω αν όλοι αυτοί περιλαμβάνονται στους τραγουδιστές...λέμε τώρα
    Nicole
    27.06.2005, 18:03
    ΕΦΗ ΣΑΡΡΗ...ΕΛΕΟΟΟΟΣΣΣΣ
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΚΟΤΑΣ...ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΣΤΥΛΑΚΙ ΤΟΥ
    ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ...ΜΛΙΑΧ
    ΣΤΕΛΛΑ ΜΠΕΖΕΝΤΑΚΟΥ...ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΚΑΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ...ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ
    ΛΑΜΠΗΣ ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ....ΜΠΛΙΑΧ
    ΜΑΡΙΑΝΤΑ ΠΙΕΡΙΔΗ....ΔΙΠΛΟ ΜΛΙΑΧΧΧΧΧΧ
    ΠΑΝΤΑΖΗΣ...ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΤΗΝ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΑ ΜΟΥ 'ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΟΝΟ...ΕΛΕΟΟΟΟΟΣ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ
    ΑΝΤΖΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ....ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΙΝΙΕΣ ΤΗΣ...ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ, ΤΙ ΝΥΦΙΚΟ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ....ΚΑΙ ΠΟΙΟΥΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ...ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΛΕΜΕ ΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΒΟΗΘΑΜΕ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΘΩ...ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΑΒΟΥΡΕΣ ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙΙΙΙΙ...
    ΤΡΥΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ...
    ΣΑΜΠΡΙΝΑ....ΜΛΙΑΧΧΧΧ


    ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΕΛΕΟΟΟΟΣΣΣ!!!!
    loti
    07.07.2005, 18:14
    kanenan shedon den thelw na akouw!oloi ehoun parei ton katw dromo.oi gynaikes bgazoun ton k__o tou kai twra oi antres exoun pou_tepsei gia na poulisoun parapanw.ayto ta leei ola.pou paei pia i ellada.(milaw gia ta emporika,bandi,bissi,nino ktl)
    loti
    07.07.2005, 18:20
    paidia kati asheto alla epeidi edw prepei na mpaineis polis kosmos tha ithela na kanw mia erwtisi kai an mporeite na mou steilete kai pm.iparhei tropos na valw dikia mou photo sto profil mou???giati psahnw alla den vriskw kapoio antoistiho link!eyharistw
    LithiHios
    11.07.2005, 07:31
    Quote:

    Το μέλος loti στις 07-07-2005 στις 18:14 έγραψε:

    kanenan shedon den thelw na akouw!oloi ehoun parei ton katw dromo.oi gynaikes bgazoun ton k__o tou kai twra oi antres exoun pou_tepsei gia na poulisoun parapanw.ayto ta leei ola.pou paei pia i ellada.(milaw gia ta emporika,bandi,bissi,nino ktl)




    An den vgalou eksw ton k**o tous kai ta v***a tous poios lew poios tha paei ekei pou "tragoudane" na tis dei kai na tis akousei? giati mono gia thn fwnh tous den pane ekei, oso gia tous antres exoun oloi to sundromo Rouva skizoun ta rouxa tous kai kathonete apo katw kati apelpismenes kai striglane san isterikes les kai exoun orgasmo.
    Kai anoigw kai egw TV mia mera kai vlepw Mega kai ksafnika akougete to Agriolouloudo tou Kazatzidi, stinw auti gemath xara kai otan akouw Natasa Theodoridou na prwspathei na to tragoudisei ta antera mou pira kati strofes me to ifaki ths dithen divas kai ths ftasmenhs kai ths aneths kai me ths notes pou tis ksefeugan BOITHIAAAAA

    T'astra koito kai skeutomai ax kai na pesei ena na kano euxi na min mporeis na zeis xoris emena


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: LithiHios on 11-07-2005 08:00 ]


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: LithiHios on 11-07-2005 08:02 ]


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: LithiHios on 11-07-2005 08:03 ]


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: LithiHios on 11-07-2005 08:04 ]
    malastrana
    13.07.2005, 20:48
    Τη Βανδή, το Ρέμο και τον Κότσιρα, για διαφορετικούς λόγους τον καθέναν. Όλους τους άλλους μπορώ να τους ανεχτώ...
    Leia_Organa
    14.07.2005, 10:53
    δεν είναι όμως μόνο οι μέτριοι τραγουδιστές, είναι και τα ελεεινά τραγούδια που τους γράφουν
    JaNick
    14.07.2005, 11:22
    Μου τη δίνουν όλοι οι σκυλάδες και οι λαϊκοί, και γενικά όλοι που τραγουδάν σε κέντρα, γιατι όλοι ξερουν αυτούς και κανένας δεν δίνει σημασία στους μουσικούς τους. Επίσης μου τη δίνουν όλοι οι κάφροι που καταστρέφουν την Μetal. Μου τη δίνει επίσης και ο Eminem. Γενίκοτερα μισώ όλους όσους προσαρμόζονται στη "μόδα" της εποχής για να πουλήσουν, βγάζουν ένα τραγούδι που κάνει μπαμ (βλέπε Gucci φόρεμα) και μετά απο λίγο καιρό κανείς δεν το θυμάται.

    UP THE IRONS!!!!
    rivera
    14.07.2005, 12:06
    Η μουσικη γεννηθηκε απο τα συναισθηματα που εχει ο ανθρωπος και η αναγκη να ασχοληθει η και να ακουσει μουσικη,ειναι παλι τα συναισθηματα του.Ειναι πιστευω η καλυτερη γλωσσα για να μιλισει και να τα περιγραψει μπαινοντας στην ψυχη και στην φαντασια του ακροατη.
    Τωρα οποιος καταφερνει να τραγουδαει η να παιζει κατι που εκφραζει οτιδηποτε αλλο,ξεφευγει απο την εννοια της μουσικης.
    Ε, τα σκυλαδικα και ιδιως τα κραγμενα ειναι ...... ο χαβαλες της μουσικης.
    mitsena
    14.07.2005, 14:10
    ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΕΣ........ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΦΩΝΟΙ ΕΝΤΕΛΩΣ.............

    Bithidaralas
    14.07.2005, 15:43
    Προσωπικά μισώ όλους αυτούς που βγαίνουν σε μεσημεριανές εκπομπές, όχι λόγω των εκπομπών, αλλά λόγω της ιδιότητας αυτών να προβάλλουν όλα τα μπάζα της ελληνικής μουσικής! Γενικότερα μισώ τον Χατζηγιάννη, για τους εξής τρεις λόγους
    1) Την έχει ψωνίσει όσο κανένας άλλος! Πράγμα που φαίνεται από τις δηλώσεις του και από το υφάκι του!
    2) Τα τραγούδια του μοιάζουν όλα μεταξύ τους! Το Κρυφό φιλί σαν δίσκος ήταν πολύ καλός, το Ακατάλληλη σκηνή ήταν απλά καλός, αλλά τον θεωρώ ως την κορυφή της καριέρας του! Γιατί απλά νομίζω ότι από εδώ και πέρα θα αρχίσει η πτώση....
    3) Μου τη σπάει η απαίσια άρθρωσή του (άκου πως προφέρει το 'λ' και και το 'κ')....
    Από εκεί και πέρα μου την σπάνε οι: Βοσκόπουλος, Βίσση, Δημητρίου..