ελληνική μουσική
    746 online   ·  210.851 μέλη

    Συνάντηση & Live .....στα κρυφά! (23 Μαΐου)

    panolvios
    24.05.2008, 23:58

    Χάρηκα που παραβρέθηκα. Γνώρισα καινούργια μέλη και ξαναείδα παλιά!!! Ο Orfeus ήταν φοβερός live, όπως και ο Mprizas και όλα αυτά μόνο με 5 ευρώ. ΓΟΥΣΤΑΡΩ!!! Έφερα και 2 φίλους μου, το Δημήτρη και τον Κώστα (ο 2ος έκανε μπαμ με τις χορευτικές του φιγούρες...) Πέρασα φινα. Πάντα τέτοια... Τα λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε Υ.Γ.: Αν μπεις στο Forum o cross ας πάρει τηλέφωνο στη Θάλεια 6972122710 και να ζητήσει τον Παναγιώτη, για να του πω που ειναι το παρτυ του Κώστα. Δυστυχώς μου κλέψαν το κινητό μου. Cu...


    billy2002gr
    25.05.2008, 23:14

    Πολύ ωραία βραδιά! Μακάρι να μην υπήρχε και ο μινίσκος που με τρέλαινε όλο το βράδυ...

    Αλλά πέραν τούτου η βραδιά ήταν υπέροχη με πολύ κέφι και απ'ότι βλέπω στις φωτογραφίες εξελίχθηκε ακόμα καλύτερη! Κρίμα που δεν μπόρεσα να μείνω περισσότερο.

    Όσο για το "ήρωας", δεν ισχύει, γιατί νομίζω ότι προσέφερα και εγώ από την πλευρά μου ό,τι προσέφεραν όλα τα άλλα παιδιά από τη δική τους.

    Εύχομαι να επαναληφθεί σύντομα και υπόσχομαι να είμαι πιο οργανωμένος.

    Χάρηκα για τους φίλους που γνώρισα, αν και θα ήθελα να υπήρχε η δυνατότητα να γνωρίσω περισσότερους.

    Και σε άλλα με υγεία,

    Β.Β.


    fantasma
    26.05.2008, 13:51

    ΠΩΣ?

    ΠΟΥ?

    ΠΟΤΕ

    ΕΓΙΝΕ αυτο βρε παιδια????????

     

     

    παλι το χασα......


    Hastaroth
    26.05.2008, 15:13

    Εγώ γιατί σέ είδα όμως;

    Εκτός άν ήταν το..φάντασμά σου Smile


    PHILIPPOSSM
    26.05.2008, 17:42

    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 26-05-2008 στις 15:13 έγραψε...

    Εγώ γιατί σέ είδα όμως;

    Εκτός άν ήταν το..φάντασμά σου Smile



    Μπα!!!! Ειχες ματια και για αλλους;;;;;;


    Termite
    26.05.2008, 22:10

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 26-05-2008 στις 17:42 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 26-05-2008 στις 15:13 έγραψε...

    Εγώ γιατί σέ είδα όμως;

    Εκτός άν ήταν το..φάντασμά σου Smile



    Μπα!!!! Ειχες ματια και για αλλους;;;;;;



    XAAXAXAXAXAXAXA


    Hastaroth
    26.05.2008, 23:46

    Βασικά ένα μάτι έχω (τό άλλο απεργεί εκ γενετής),αλλά τά έβλεπα όλα και όλους. Τώρα τί υπονοάτε εσείς οι δύο δέν γνωρίζω Smile{#emotions_dlg.beer} 

    ΥΓ.Σέ επόμενη παρόμοια φάση θά φέρω και τουμπελέκι.

     


    PARATERISTAS
    26.05.2008, 23:51

    Δεν κανετε κι ενα στα φανερα..μηπως και καταφερω και ερθω...το "στα κρυφα" δεν με πηγε..ασε και στεναχωρηθηκα πολυ που δεν ηρθα...Αντε γιατι θα χαθουμε...{#emotions_dlg.beer}


    kithara-woman
    26.05.2008, 23:59

    Σε περιμέναμε...Σε περιμέναμε...Λέμε που χάθηκε...

    Περάσαμε πολύ ωραία!Στο επόμενο φανερό live τώρα!{#emotions_dlg.beer}


    Crocodile
    27.05.2008, 16:35

    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 24-05-2008 στις 13:20 έγραψε...

    Τι ωραία παιδάκια... Εγώ έφυγα πολύ νωρίς, ας όψεται η δουλειά ξημερωματιάτικα σήμερα {#emotions_dlg.crying}

    Crocodile ελπίζω πάντως να με μέτρησες στη λίστα αν και δε σε είδα να στέκεσαι στην είσοδο για την καταγραφή... {#emotions_dlg.tt2}

    Για την ιστορία και γιατί μόνο γκρινιάζετε, μια χαρά ήταν ο αριθμός των κοριτσιών πάντως Smile



    Επίτηδες δεν στεκόμουν στη είσοδο, για να μην...προκαλέσω. Πάντως παρατηρόυσα άνετα από τη θέση που καθόμουν τα πρόσωπα που εισέρχονταν στο μαγαζί και κατέγραφα.{#emotions_dlg.rolleyes}

     Έβλεπα επίσης ποια θηλυκά έρχονταν με παρέα και ποια είχαν ανάγκη παρέας!!!{#emotions_dlg.laugh} 


    Aiolos_m
    27.05.2008, 17:54

    Παράθεση:

    Το μέλος Crocodile στις 27-05-2008 στις 16:35 έγραψε...

     Έβλεπα επίσης ποια θηλυκά έρχονταν με παρέα και ποια είχαν ανάγκη παρέας!!!{#emotions_dlg.laugh} 

    Να' τες και οι σποντίτσες...

    {#emotions_dlg.whistling}


    pavel
    28.05.2008, 00:26

    Παράθεση:

    Το μέλος PARATERISTAS στις 26-05-2008 στις 23:51 έγραψε...

    Δεν κανετε κι ενα στα φανερα..μηπως και καταφερω και ερθω...το "στα κρυφα" δεν με πηγε..ασε και στεναχωρηθηκα πολυ που δεν ηρθα...Αντε γιατι θα χαθουμε...{#emotions_dlg.beer}



    Ααααα.... δεν αντέχω, θα σε δώσω στεγνά.

    Λοιπόν, ο Κώστας , κατα τις 9 η ώρα, είχε την φαεινή ιδέα να ξαπλώσει για μισή ωρίτσα, για να έρθει φρέσκος-φρέσκος...

    Και... ξύπνησε στις 04.00!!!!!!!!!!!{#emotions_dlg.yawn}


    PHILIPPOSSM
    28.05.2008, 16:41

    Παράθεση:

    Το μέλος pavel στις 28-05-2008 στις 00:26 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος PARATERISTAS στις 26-05-2008 στις 23:51 έγραψε...

    Δεν κανετε κι ενα στα φανερα..μηπως και καταφερω και ερθω...το "στα κρυφα" δεν με πηγε..ασε και στεναχωρηθηκα πολυ που δεν ηρθα...Αντε γιατι θα χαθουμε...{#emotions_dlg.beer}



     

     

     

    Ααααα.... δεν αντέχω, θα σε δώσω στεγνά.

    Λοιπόν, ο Κώστας , κατα τις 9 η ώρα, είχε την φαεινή ιδέα να ξαπλώσει για μισή ωρίτσα, για να έρθει φρέσκος-φρέσκος...

    Και... ξύπνησε στις 04.00!!!!!!!!!!!{#emotions_dlg.yawn}



     

    Οχι ρε γαμοτο στο τσακ δεν μας προλαβε....