ελληνική μουσική
    732 online   ·  210.848 μέλη

    Καλοκαίρι 2004. Που πήγατε;;

    lalaith
    02.09.2004, 10:18
    Τις φωτογραφίες της Μήλου τώρα γιατί τις έβαλες; Για ν' αρχίσουμε να κλαίμε; Έκλεισα δωμάτιο και φτάνοντας στο πρακτορείο μαθαίνω πως δεν έχει εισιτήρια για το αυτοκίνητο και το ακυρώσαμε για φέτος. Πάντως αν δεν έφαγες εκμέκ στο Γλυκαντήρι της Πλάκας, δεν είδες τίποτα!
    Πήγα τελικά μια εβδομάδα στο Βελιγράδι [Σερβία], το οποίο με εξέπληξε πάρα πολύ ευχάριστα με τα απίστευτα κτήρια, τα ατελείωτα πάρκα και τους υπέροχους ανθρώπους, πήγα αρκετές φορές στο Αίγιο [οικογενειακές υποχρεώσεις...], μετά στο Ναύπλιο, όπου συνδύασα παράσταση στην Επίδαυρο με ξενύχτι στο απίστευτο "Αγνάντι" μια βραδιά με πανσέληνο και τέλος πήγαμε Λευκάδα, αλλά επειδή στις τρεις μέρες βαρεθήκαμε απίστευτα πολύ τους τουρίστες φύγαμε για το all weather αγαπημένο Καρπενήσι, το οποίο επισκεπτόμαστε κάθε χρόνο με θρησκευτική ευλάβεια. ¶σε που μας είχαν τελειώσει και οι σπιτικές μαρμελάδες από την τελευταία επίσκεψη...
    MariannaP
    03.09.2004, 15:29
    Αν διάβαζα αυτή τη συζήτηση μέχρι χθές, θα είχα σκάσει από τη ζήλια μου.
    Αν εξαιρέσουμε μερικά Σαββατοκύριακα στην Ευβοια, δεν πήγα πουθενά διακοπές!
    Έτσι, μου την έδωσε και σε λίγες ώρες που θα φύγει το πλοίο για Πάρο, θα είμαι κι εγώ μέσα!!!!

    christos-reg
    04.09.2004, 16:43
    ΦΟΒΕΡΗ η Μήλος... με πιο εντυπωσιακό στοιχείο τις πολλές και διαφορετικές παραλίες της - που αν και μικρη μέγεθος απαιτεί τουλάχιστον ένα 10ημερό για καλή εξερεύνηση...

    Από διακοπές φέτος, ήμουν ένα δεκαήμερο σε Δανία (Κοπενχάγη) και Σουηδία (Στοκχόλμη, Ουψάλα), άρκετες μέρες στη γειτονική Χαλκίδική και ένα τετραήμερο στην Αθήνα... Ξανά Θεσσαλονίκη τώρα, λόγω εξετααστικής...