ελληνική μουσική
    537 online   ·  210.826 μέλη
    -NaFsIkAaAa-
    22.05.2008, 15:13

    Μα τι λέτε?ο Eminem δεν είναι στα πρόθυρα του τέλους...αφού λέμε βγάζει καινούργιο album!και για το θέμα των ναρκωτικών και ποιος δεν παίρνει?Έλεος δηλαδή!Τελοσπάντων ο eminem σε κάποιους μπορεί να μην αρέσει οκ δεν είναι ανάγκη να τσακωνόσαστε γι'αυτό το λόγο ...βέβαια δεν πρέπει να μειώνουμε με κανέναν τρόπο κάνέναν τραγουδιστή-καλλιτέχνη γενικά- γιατί σε κάποιους αρέσει και δεν γίνεται να έχουμε όλοι τις ίδιες προτιμήσεις και ίσως δικαιολογημένα ο sonybgt100 θύμωσε γιατί άμα σου μείωναν και σένα τον καλλιτέχνη που σου αρέσει με τον ίδιο τρόπο JaNick ,μάλλον την ίδια αντίδραση θα είχες ,το έχω ξαναπεί αυτό, πάντως δεν είναι λόγος να βριζόσαστε...{#emotions_dlg.wacko}


    -----------------
    ~*.*~Dexter~*.*~Lost~*.*~Heroes~*.*~Prison Break~*.*~

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : -NaFsIkAaAa- στις 22-05-2008 15:15 ]


    paperino
    22.05.2008, 15:18

    Σωστά Ναυσικά!

    Αλλά πότε μπήκε στο νοσοκομείο αφού τον είδα πέρυσι στο Βίντεοκλιπ του Smack that....


    JaNick
    22.05.2008, 15:28

    Δεν ξέρω τι κάνει και που είναι δε με νοιάζει κίολας.... Ίσως βασίστηκα σε λάθος info...

    Eν πάσει περιπτώσει εγώ τέτοιες αντιδράσεις για τους καλλιτέχνες που μου αρέσουν δεν έχω... Στα 15 μου ίσως... Έχω μάθει να μιλάω με επιχειρήματα και όχι να βρίζω τους άλλους...

     


    -NaFsIkAaAa-
    22.05.2008, 15:31

    Στο site που έδωσε ο gregory19 λέει πως μπήκε στο νοσοκομείο για πνευμονία και κάτι με την καρδιά του μου φαίνεται τέλοσπαντων αυτό πρέπει να έγινε τα Χριστούγεννα ή την Πρωτοχρονιά αλλά τέλοσπάντων λέει πως τώρα έχει βγει από το νοσοκομείο και πως έχει αρχίσει να πηγένει στο γυμναστηριο για να χάσει τα κιλά του οπότε ίσως τώρα να έχει χάσει τα περισσότερα...


    paperino
    22.05.2008, 15:31

    Παράθεση:

    Το μέλος JaNick στις 22-05-2008 στις 15:28 έγραψε...

    Δεν ξέρω τι κάνει και που είναι δε με νοιάζει κίολας.... Ίσως βασίστηκα σε λάθος info...

    Eν πάσει περιπτώσει εγώ τέτοιες αντιδράσεις για τους καλλιτέχνες που μου αρέσουν δεν έχω... Στα 15 μου ίσως... Έχω μάθει να μιλάω με επιχειρήματα και όχι να βρίζω τους άλλους...

     



    Αυτό θα πει πολιτισμός Janick.....{#emotions_dlg.thumbup} Μπράβο......


    JaNick
    22.05.2008, 15:36

    {#emotions_dlg.tt2}