ελληνική μουσική
    1139 online   ·  210.851 μέλη

    Το τραγούδι του Αζερμπαΐτζάν: Day after day

    sea_like_eyes
    23.05.2008, 15:45

    κατι αλλο εκτος απο . . . ''αχχχχ'' . . . ''μμμμμ'' . . . ''σσςςςςςς'' . . . ''χμμμμ'' . . . εχετε να πειτε ?

    οχι τπτ . . . εκφρασατε τον θαυμασμο σας για τους τυπαδες , sorry .  .  . για το song ηθελα να πω , απο κει και περα . . . ελεος !{#emotions_dlg.sleep1}


    gioreta
    23.05.2008, 15:51

    Αχεμ...αχεμ.....μη σε ακουσουν οι κοπελιες ομως......turbo θα γινουν....{#emotions_dlg.whistling}


    sea_like_eyes
    23.05.2008, 15:54

    Παράθεση:

    Το μέλος gioreta στις 23-05-2008 στις 15:51 έγραψε...

    Αχεμ...αχεμ.....μη σε ακουσουν οι κοπελιες ομως......turbo θα γινουν....{#emotions_dlg.whistling}



    Και Gti να γινουν και TurboDiesel . . . λεω κατι παραλογο ? ? ? Δεν νομιζω ! Να δω μια καινουργια παρατηρηση για το κομματι , να πω O.k . . . κατι που να αφορα την σκηνικη παρουσια . . . κατι τεσπα . . . αλλα . . . βλεπω τα ιδια και τα ιδια . . . χωρις ουσια !(μουσικη τουλαχιστον)


    gioreta
    23.05.2008, 15:58

    ΩΡΑΙΑ...εχω να κανω εγω σχολιο....

    ο El(n)ur-ος...δε μου αρεσει...

    απο μουσικη δεν ειναι και τοσο ασχημα...

    Για μενα ενα απο τα κυριοτερα που χαλαει το τραγουδακι ειναι αυτη η ΚοΡωΝα που πεταει δεξια και αριστερα σε ολο το κομματι....ελεος....


    thaliey
    23.05.2008, 19:01

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 23-05-2008 στις 15:54 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος gioreta στις 23-05-2008 στις 15:51 έγραψε...

    Αχεμ...αχεμ.....μη σε ακουσουν οι κοπελιες ομως......turbo θα γινουν....{#emotions_dlg.whistling}



    Και Gti να γινουν και TurboDiesel . . . λεω κατι παραλογο ? ? ? Δεν νομιζω ! Να δω μια καινουργια παρατηρηση για το κομματι , να πω O.k . . . κατι που να αφορα την σκηνικη παρουσια . . . κατι τεσπα . . . αλλα . . . βλεπω τα ιδια και τα ιδια . . . χωρις ουσια !(μουσικη τουλαχιστον)



    ρε σεα και σαν κομματι ειναι πολυ ενδιαφερον ασε που σε σχεση μ αλλα κανει την διαφορα στη μελωδια του κ ο ενασ ο τυπος εχει ιδιαιτερη φωνη και οι κορονες του οκ στο λαιβ του ξεφυγαν αλλα ειναι πολυ ωραιες στο κομματι!!!!και οσο αναφορα την σκηνικη τους παρουσια ειναι πολυ ωραια και το οτι εχουν θεμα στο ντυσιμμο τους αναλογο του τραγουδιου τους αλλα κ η χορογαφια και το ολο στορυ που ξετιλισσεται πανω στη σκηνη και η μικρη λεπτομερεια ισως οπου ο διαβολος ριχνει πανω στην χορευτρια το υποτιθεμενο αιμα!!!(νομιζω οτι συμβολιζει αιμα δεν ειμαι σιγουρη)!!!!!!!!!!!!11


    Stroumfita456
    24.05.2008, 13:54

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 23-05-2008 στις 15:45 έγραψε...

    κατι αλλο εκτος απο . . . ''αχχχχ'' . . . ''μμμμμ'' . . . ''σσςςςςςς'' . . . ''χμμμμ'' . . . εχετε να πειτε ?

    οχι τπτ . . . εκφρασατε τον θαυμασμο σας για τους τυπαδες , sorry .  .  . για το song ηθελα να πω , απο κει και περα . . . ελεος !{#emotions_dlg.sleep1}



    ψψψψψ!αυτό έλειπε νομίζω!!

    βρε sea το πα και στην Γιώτα αλλά θα το ξαναπώ περι ορέξεως κολοκυθόπιτα!!!!!


    -----------------
    Άφησε έξω οτι δεν θες....Κράτα μόνο αυτά που σου αρέσουν...!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Stroumfita456 στις 24-05-2008 13:55 ]


    sea_like_eyes
    24.05.2008, 14:01

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 24-05-2008 στις 13:54 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 23-05-2008 στις 15:45 έγραψε...

    κατι αλλο εκτος απο . . . ''αχχχχ'' . . . ''μμμμμ'' . . . ''σσςςςςςς'' . . . ''χμμμμ'' . . . εχετε να πειτε ?

    οχι τπτ . . . εκφρασατε τον θαυμασμο σας για τους τυπαδες , sorry . . . για το song ηθελα να πω , απο κει και περα . . . ελεος !{#emotions_dlg.sleep1}



    ψψψψψ!αυτό έλειπε νομίζω!!

    βρε sea το πα και στην Γιώτα αλλά θα το ξαναπώ περι ορέξεως κολοκυθόπιτα!!!!!


    -----------------
    Άφησε έξω οτι δεν θες....Κράτα μόνο αυτά που σου αρέσουν...!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Stroumfita456 στις 24-05-2008 13:55 ]



    Κοιτα ειναι γνωστο πως ουτε περι ομορφιας γνωριζω τπτ...ουτε περι μουσικης...ισως να εχεις δικιο . . .{#emotions_dlg.whistling} sorry !


    thaliey
    24.05.2008, 14:05

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 24-05-2008 στις 14:01 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 24-05-2008 στις 13:54 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 23-05-2008 στις 15:45 έγραψε...

    κατι αλλο εκτος απο . . . ''αχχχχ'' . . . ''μμμμμ'' . . . ''σσςςςςςς'' . . . ''χμμμμ'' . . . εχετε να πειτε ?

    οχι τπτ . . . εκφρασατε τον θαυμασμο σας για τους τυπαδες , sorry . . . για το song ηθελα να πω , απο κει και περα . . . ελεος !{#emotions_dlg.sleep1}



    ψψψψψ!αυτό έλειπε νομίζω!!

    βρε sea το πα και στην Γιώτα αλλά θα το ξαναπώ περι ορέξεως κολοκυθόπιτα!!!!!


    -----------------
    Άφησε έξω οτι δεν θες....Κράτα μόνο αυτά που σου αρέσουν...!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Stroumfita456 στις 24-05-2008 13:55 ]



    Κοιτα ειναι γνωστο πως ουτε περι ομορφιας γνωριζω τπτ...ουτε περι μουσικης...ισως να εχεις δικιο . . .{#emotions_dlg.whistling} sorry !



    ουτε περι μουσικης????τι λες καλε??{#emotions_dlg.confused1}ποιος σε ειπς κατι τετοιο???{#emotions_dlg.confused1}


    Stroumfita456
    24.05.2008, 14:07

    Νομίζω πως παρεξήγησες τα λόγια μου αγαπητέ sea..δεν σε προσέβαλα ουτε σου είπα οτι δεν ξέρεις απο μουσική ή ομορφια!Απλώς ο κάθε άνθρωπος έχει τα γούστα του..εμενα και της Θάλειας μας αρεσει το τραγούδι,οι τραγουδιστές το σκηνικο..εσύ μολις το ακούς παιζει να "ξερνας¨" και να κλείνεις τα αυτια σου!!!

    Εδω κολάει το "περι ορέξεως κολοκυθόπιτα"!Smile

    ΥΓ.Ελπίζω να έγινα κατανοητη!


    sea_like_eyes
    24.05.2008, 14:20

    πλακα κανωωωωωωωωω . . . ολα καλα ! Απλα παρατηρησα ενα κολληματακι με την σκηνικη παρουσια του group (οταν θελω ειμαι ευγενικος . . . καργα)

    Ολα καλα girls . . .{#emotions_dlg.walkman}

     


    Stroumfita456
    24.05.2008, 14:24

    οκ...sea!

    και συνεχίζω...Θάλειαααααααααααααααααα...ετοιμάσου σήμερα να ψηφίσουμε!!!{#emotions_dlg.happycrazy}


    thaliey
    24.05.2008, 20:09

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 24-05-2008 στις 14:20 έγραψε...

    πλακα κανωωωωωωωωω . . . ολα καλα ! Απλα παρατηρησα ενα κολληματακι με την σκηνικη παρουσια του group (οταν θελω ειμαι ευγενικος . . . καργα)

    Ολα καλα girls . . .{#emotions_dlg.walkman}

     



    ok sea smaaaaaaaaaaats!!!!Smile


    thaliey
    24.05.2008, 20:11
    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 24-05-2008 στις 14:24 έγραψε...

    οκ...sea!

    και συνεχίζω...Θάλειαααααααααααααααααα...ετοιμάσου σήμερα να ψηφίσουμε!!!{#emotions_dlg.happycrazy}



    etoimazomai stroumfitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............ante na doume ti tha ginei!!!!!!!!!!!!!!1
    Stroumfita456
    24.05.2008, 20:22

    οχι να δούμε τι θα γινει...θα βγει ΠΡΩΤΟ και ΤΕΛΟΣ!{#emotions_dlg.happycrazy}


    F_ANGEL
    25.05.2008, 06:44

    Είχαν ωραία παρουσία για ακόμα μια φορά..

    Ο άγγελος..Χμμ..Ήταν άγγελος..

    Τώρα το άλλο παιδί..Είχε ωραίο μαλλί{#emotions_dlg.inlove}


    thaliey
    25.05.2008, 08:49

    Δημητραααααααααααααααααααααααααααααααα δεν βγηκαν {#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}του χρονου δεν θα παμε μπακου{#emotions_dlg.sad}{#emotions_dlg.sad}αλλα δεν πειραζει εγω καιπαλι θα τ λτρευω το κομματι και θα τους αγαπω τα σπασανε παλι γιαακομα μια φορα στο live και αυτη τ φορα δεν του φυγε και στην αρχη του Elnur!!!!{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.oops}{#emotions_dlg.whistling}{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.rockon}


    thaliey
    25.05.2008, 08:54

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.yes}{#emotions_dlg.beer}


    Stroumfita456
    25.05.2008, 13:49

    {#emotions_dlg.crying}ασε.....δεν βγήκαν...ήταν θέση αυτη??{#emotions_dlg.thumbdown}{#emotions_dlg.nono}

    {#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}

    Τεσπα,είναι μέσα στην καρδιά μου το τραγούδι...Πάντως η εμφανιση τους χθες τα σπαγε!!!!{#emotions_dlg.thumbup}

    αδικια για Elnur & τον Samir!!!!!{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}


    nowaveband
    26.05.2008, 01:28

    apo tis liges fores pou paratirisa eurovision.....loipon....to komati proswpika to thewrw epioikos apaisio........oi 2 typades eixan apisteytes fwnes(parolo pou tragoudousan san na tous kopsan ton deksi orxi....)eidika o aggelos.alla kanan epideiksi fwnitikwn dinatotitwn se ena moufotragoudo.to simperasma einai pws an tous egrafa egw to tragoudi tha kerdizan ton diagwnismo....eyxaristw


    thaliey
    26.05.2008, 09:48

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 25-05-2008 στις 13:49 έγραψε...

    {#emotions_dlg.crying}ασε.....δεν βγήκαν...ήταν θέση αυτη??{#emotions_dlg.thumbdown}{#emotions_dlg.nono}

    {#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}

    Τεσπα,είναι μέσα στην καρδιά μου το τραγούδι...Πάντως η εμφανιση τους χθες τα σπαγε!!!!{#emotions_dlg.thumbup}

    αδικια για Elnur & τον Samir!!!!!{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}



    αδικια αλλα δεν πειραζει γιατι οπως και να χει τα σπασανεεεεε{#emotions_dlg.clap}