ελληνική μουσική
    498 online   ·  210.845 μέλη

    Ιστορίες τρόμου-πνευματα

    joanna21
    29.05.2008, 13:31

    Γράψτε τις δικές σας αληθινές ιστορίες..Πιστεύετε στα πνεύματα;

     


    cat22
    29.05.2008, 17:07

    κοιμομουν οταν ενοιωσα καποιον να με χαϊδευει στα μαλλια γυριζω ασυναισθητα για να δω ποιος ειναι.... και δεν ηταν κανεις..... δεν εδωδα σημασια... μου φανηκε ειπα στον εαυτο μου, γυρισα πλευρο και ξανα κοιμηθηκα. το επομενω βραδυ ξυπναω παλι καποιος καθονταν διπλα μου και μου χαϊδευε τα μαλλια... πεταγομαι ορθια γυριζω και κοιταζω... δεν ηταν κανεις.... μονο ενα σημαδι στο κρεβατι μου που δηλωνε οτι καποιος καθονταν εκει.... α! παρελειψα να σας πω οτι εμενα μονη μου τουλαχιστον ετσι πιστευα....


    joanna21
    30.05.2008, 08:13

    ΠΡΙΝ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΞΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΡΟΧΑΙΟ
    ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΒΛΕΠΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΝΕΙΡΑ.ΚΑΠΟΙΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΚΙ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ...ΤΡΟΜΑΞΑ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΑΝΤΙΚΡΥΣΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ,ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ 'ΤΩΡΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΣΟΥ' Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΠΕΘΑΝΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΟ ΠΡΙΝ..ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ...
    ΟΤΑΝ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ 26 ΧΡΟΝΩΝ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ....ΕΤΣΙ ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΘΕΙΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΤΟΥΣΑ ΓΙΑ 20 ΛΕΠΤΑ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ.ΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΞΑ ΕΤΣΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ..ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΠΑΨΑ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ


    kamelia8
    30.05.2008, 13:16

    {#emotions_dlg.scared}


    Stroumfita456
    30.05.2008, 15:48

    μπα...δεν μου χει τυχει κατι ....δεν πιστευω!


    Conspiratus
    30.05.2008, 22:40

    ουτε εμενα μου εχει τυχει τιποτα συνταρακτικο...

    εκτος απο μια φορα π ημουν πιο μικρη και ειχα παει στη κουζινα του σπιτιου μου και ειχα κλεισει την κουρτινα τ παραθυρου και μετα απο 5 λεπτα π ξαναπηγα την βρηκα ανοιχτη...ημουν εγω και η αδερφη μου σπιτι κι η αδερφη μου διαβαζε...

    αλλα δεν εδωσα πολυ σημασια(να μου πεις βεβαια αν δεν εδωσες σημασια που το θυμασαι??..ε,ενταξει τρομοκρατηθηκα λιγακι αλλα δεν πιστευω οτι ηταν πνευματα...εξαλλου τι πνευματα ειναι αυτα να παιζουν με τις κουρτινες και τα νευρα μας???){#emotions_dlg.lol}


    -----------------
    Why are you wearing thet stupid man suit???

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 30-05-2008 22:41 ]


    RoCkLiViN2
    31.05.2008, 02:17

    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 30-05-2008 στις 22:40 έγραψε...

    εξαλλου τι πνευματα ειναι αυτα να παιζουν με τις κουρτινες και τα νευρα μας???){#emotions_dlg.lol}


    -----------------
    Why are you wearing thet stupid man suit???

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 30-05-2008 22:41 ]



    Τα πνευματα αυτα ονομαζονται Poltergeists... Ειναι τα πνευματα που κανουν "αταξιες". Εγω πιστευω πως υπαρχουν πνευματα, οπως και το οτι υπαρχει ψυχη.

    Συμφωνα παντως με επιστημονικες ερευνες, εχει αποδειχθει οτι αφου πεθανουμε ζυγιζουμε 21 γραμμαρια λιγοτερο...

    Προσωπικη ιστορια δεν εχω να σας πω, εκτος του οτι ειμαι αλαφροισκιωτος, οποτε θα σας αφηγηθω μια ιστορια που ειχα ακουσει στις διακοπες απο μια πολυ καλη μου φιλη, η οποια μενει στα Φαρσαλα.

    Ειχαν μαζευτει ενα βραδυ πριν ξεκινησουν οι πανελληνιες, με κατι φιλες της να κανουν μια τελευταια επαναληψη στα μαθηματικα κατευθυνσης. Καποια στιγμη, χτυπαει η πορτα και μολις ανοιγει η φιλη μου βλεπει μια κοπελα που δεν την ειχε ξαναδει. Της λεει λοιπον η κοπελα "Γεια σου Ντινα, μενω εδω πιο πανω." Της λεει η φιλη μου "Δεν σε εχω ξαναδει..Απ το σχολειο εισαι ?" , "Οχι" της απανταει η αλλη "εχω τελειωσει αλλα θα ξαναδωσω". Τελος παντων να μην τα πολυλογω καθεται μαζι τους να κανουν επαναληψη και τους ειπε να διαβασουν πολυ καλα 2 προβληματα λυμενα που τους εδωσε. Αφου εκατσαν καποιες ωρες και εκαναν επαναληψη, η αγνωστη κοπελα εφυγε. Την επομενη μερα πηγαν να δωσουν και ειδαν εκπληκτες, οτι τα 2 προβληματα που τους εδωσε, ηταν το 3ο και 4ο θεμα... Εψαξανα να βρουν την κοπελα αυτη, αλλα τιποτα. Ρωτησαν εναν καθηγητη τους αν την ειδε και αφου του την περιγραψανε, τους ειπε οτι η κοπελα αυτη ειχε πεθανει πριν 3 χρονια σε τροχαιο, μια μερα πριν της πανελληνιες.......

     

     


    tzouv
    31.05.2008, 03:23

    Πραγματικα ανατριχιασα με αυτο που διαβασα τωρα...Απιστευτο...{#emotions_dlg.scared}


    Liza32
    31.05.2008, 12:12

    Εγω μόνο όνειρα τα οποία έχω περιγράψει στο forum έχω δεί, τίποτα παραπάνω. Και αυτά τα είδα, μετά απο συγκεκριμένα περιστατικά. Πιστεύω, ότι ήταν θείκό μύνημα, για μια κατάσταση που δεν μπορούσα να βρω λύση. Ευτυχώς για μένα, ίσως επειδή έχω ξεπεράσει κάποιες καταστάσεις, δεν εχω ξαναδεί τέτοια όνειρα, και ελπίζω να μην ξαναδώ! Το θέμα όμως είναι, ότι δεν είδα αυτά τα όνειρα επειδή δεν ξεπέρασα κάποια τραύματα, αλλά επειδή υποσυνείδητα, ήξερα την αλήθεια, και μάλιστα την είχα αντιμετωπίσει, μέχρι που κάποιοι, ήθελαν να ταράξουν και πάλι τα νερά. Δόξα το Θεό, είμαι καλύτερα απο ποτέ, και απο δω και πέρα δεν πρόκειτε τίποτα και κανένας να ταράξει την ηρεμία μου! Όταν κάποιος πεθάνει, καλό είναι να τον αφήσουμε στην ησυχία του, και όταν συγγενής του πάψει να θρηνεί, καλό είναι να σεβαστούμε ότι αποφάσισε να προχωρήσει, αντί να βγάζουμε λάθος συμπεράσματα! Για τα οποία, αν ήμαστε έστω και στο ελάχιστο ευαίσθητοι, λογικά θα πρέπει να υποφέρουμε απο τύψεις, επειδή υπαινιχθήκαμε για το συγγενή του νεκρού, ότι ψεύδεται!!! Αυτά τα γράφω για κάποια άτομα, που τόλμησαν να σκεφτούν για μένα προσωπικά, σημεία και τέρατα!


    musichell
    31.05.2008, 13:56

    Παράθεση:

    Το μέλος RoCkLiViN2 στις 31-05-2008 στις 02:17 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 30-05-2008 στις 22:40 έγραψε...

    εξαλλου τι πνευματα ειναι αυτα να παιζουν με τις κουρτινες και τα νευρα μας???){#emotions_dlg.lol}


    -----------------
    Why are you wearing thet stupid man suit???

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 30-05-2008 22:41 ]



    Τα πνευματα αυτα ονομαζονται Poltergeists... Ειναι τα πνευματα που κανουν "αταξιες". Εγω πιστευω πως υπαρχουν πνευματα, οπως και το οτι υπαρχει ψυχη.

    Συμφωνα παντως με επιστημονικες ερευνες, εχει αποδειχθει οτι αφου πεθανουμε ζυγιζουμε 21 γραμμαρια λιγοτερο...

    Προσωπικη ιστορια δεν εχω να σας πω, εκτος του οτι ειμαι αλαφροισκιωτος, οποτε θα σας αφηγηθω μια ιστορια που ειχα ακουσει στις διακοπες απο μια πολυ καλη μου φιλη, η οποια μενει στα Φαρσαλα.

    Ειχαν μαζευτει ενα βραδυ πριν ξεκινησουν οι πανελληνιες, με κατι φιλες της να κανουν μια τελευταια επαναληψη στα μαθηματικα κατευθυνσης. Καποια στιγμη, χτυπαει η πορτα και μολις ανοιγει η φιλη μου βλεπει μια κοπελα που δεν την ειχε ξαναδει. Της λεει λοιπον η κοπελα "Γεια σου Ντινα, μενω εδω πιο πανω." Της λεει η φιλη μου "Δεν σε εχω ξαναδει..Απ το σχολειο εισαι ?" , "Οχι" της απανταει η αλλη "εχω τελειωσει αλλα θα ξαναδωσω". Τελος παντων να μην τα πολυλογω καθεται μαζι τους να κανουν επαναληψη και τους ειπε να διαβασουν πολυ καλα 2 προβληματα λυμενα που τους εδωσε. Αφου εκατσαν καποιες ωρες και εκαναν επαναληψη, η αγνωστη κοπελα εφυγε. Την επομενη μερα πηγαν να δωσουν και ειδαν εκπληκτες, οτι τα 2 προβληματα που τους εδωσε, ηταν το 3ο και 4ο θεμα... Εψαξανα να βρουν την κοπελα αυτη, αλλα τιποτα. Ρωτησαν εναν καθηγητη τους αν την ειδε και αφου του την περιγραψανε, τους ειπε οτι η κοπελα αυτη ειχε πεθανει πριν 3 χρονια σε τροχαιο, μια μερα πριν της πανελληνιες.......

     

     θελω να μου εμφανιστει καποιος αγνωστος που να εχει πεθανει πριν 3 χρονια,μια μερα πριν κερδισει στο τζοκερ 5δις,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,




    RoCkLiViN2
    31.05.2008, 19:06

    Κοιτα, εγω μια ιστορια ανεφερα...Αν ειναι αληθινη η οχι δεν το ξερω και ουτε ειπα κατι τετοιο. Παντως δεν χρειαζεται να κοροϊδευεις....


    rWmS
    04.06.2008, 18:03

    Παράθεση:

    Το μέλος RoCkLiViN2 στις 31-05-2008 στις 19:06 έγραψε...

    Κοιτα, εγω μια ιστορια ανεφερα...Αν ειναι αληθινη η οχι δεν το ξερω και ουτε ειπα κατι τετοιο. Παντως δεν χρειαζεται να κοροϊδευεις....


     

    Δεν το θεωρω κοροιδια ... χιουμορ ειναι


    fireroc
    21.06.2008, 18:55

     παντα υπαρχουν λογικες εξηγησεις! δεν πιστευο στα πνευματα! με συγκλονησε η ιστορια της τζοανας( και βεβαια συληπητηρια)! το μυαλο του ανθροπου ειναι το μονο ανεξηγητο! οι προαισθηση σου ειναι  κατι το ανεξηγητο αλλα και φυσιολογικο! δεν ξερο αν ερμηνευεται ουτε βεβαια ειμε ο ειδικος ! παντος υπαρχουν παρομιες εμπειριες και απο αλλα ατομα! το μυαλο  εχει μεγαλη δυναμη και δεν το λεο ειρονικα! πολες φορες οι λυσεις  ερχονται στον υπνο μας ενο την μερα  δεν ξερουμε τι πρεπει να κανουμε για καποιο θεμα!


    PashalinaMakia
    21.06.2008, 22:31

    Συνήθως βλέπω νεκρούς στον ύπνο μου,μου λένε κάτι που όντως ισχύει.

    Δεν θέλω να βλέπω πια όνειρα.Θα ήθελα να πέφτω τα βράδια να ξερένομαι και μην βλέπω τίποτα.

    Πριν 4 μήνες πέθανε ο παππούς μου και τον βλέπω κάθε βράδυ στον ύπνο μου.Έχω αρχίσει να φρικάρω.


    Stroumfita456
    23.06.2008, 20:25

    θα σας πω μια "ιστορια"την οποια μου είπε ενας φίλος...

    λεει οτι γυριζαν απο δουλεια κατα τη 1 τα ξημερωματα ο φιλος μου και κατι γνωστοι του..σε ενα φαναρι σταματουν(επειδη ηταν κοκκινο...)και ξαφνικα τους εμφανίζεται μια κοπέλα με ριχτα ρούχα,δν θα την ελεγαν φαντασμα αλλα ουτε και άνθρωπο...δεν περπατουσε....σαν να συροταν...και τους λεει οτι ειναι τυχεροι που τους αφηνει να φυγουν,επειδη έχουν κατι στο αυτοκινητο..ο φιλος μου πάντα κουβαλαει μεσα στο αυτοκινητο κατι σταυρουλακια απο τα μοναστηρια σαν φυλακτα...αυτο λεει οπως ηταν και τους αφησε...ενας γνωστος του, του είπε οτι εκει ειχε πεθανει μια κοπέλα πριν 9-10 χρονια...

    τι να πω δν ξερω...{#emotions_dlg.rolleyes}


    alex4you
    21.03.2009, 17:12

    ΛΟΙΠΟΝ η ιστορία που αναφέρω είναι 100% αληθινή

    Ήταν βράδυ γύρω στις 12(μην ρωτήστε γιατί τέτοια ώρα έχει φαντάσματα το πρωί κοιμούνται)και έβλεπα χαρδαβέλα.Ξανικά βλέπω τις κουρτίνες να κουνιύνται και νιώθω μια άσχημη παρουσία στο δωμάτιο{#emotions_dlg.confused1}παραξενεύτηκα αλλά συνέχισα να παρακολουθώ..Έπειτά απο λίγο απο το παράθυο μπήκε το φάντασμα της......Pamela anderson ήταν σκελετωμένο και απειλούσε να φάει..........το φωτιστικό.

    Ευτυχώς είχα πάνω μου μια εικόνα του αγίου-παταπίου.Την βγάζω εκείνη τρομάζει βάζει τις φωνές σπάει ότι καθρέπτη και τζάμι υπήρχε και σπάει και την τηλεόραση..Αλλά η δύναμη του οσίου-παταπίου την έδιωξε.πάλι καλά γιατί μετά θα έπρεπε να πληρώσω ότι άλλο έσπαγε και που να βρείς τζαμά τέτοια ώρα?

    ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:δεν υπάρχει τιποτα πιο επικίνδυνο πάνω στον πλανήτη από εμάς τους ανθρώπους.Ούτε φαντάσματα ούτε βρικόλακες.Και αν υπήρχαν θα είχαμε βρεί έναν τρόπο να τα εκμεταλευτούμε.Μάλιστα θα μπορούσαμε να τα κάνουμε γούνες και να τα πουλάμε .Έ? τι λέτε?


    freddieKrueger
    21.03.2009, 18:22

    Χαχαχαχα πολυ γαματος Αλεξη....γελασα με την ψυχη μου.... Να πω κι εγω τη δικη μου εμπειρια πανω στο θεμα...καταρχην να ξεκαθαρισω πως ειναι ακυρη η φραση 'πιστευεις στα φαντασματα' γιατι απλα προκειται περι...φαντασματων δηλ περι πλασματων της φαντασιας...Ισως πιο σωστο θα ταν να τεθει το ερωτημα αν πιστευει κανεις σε μεταφυσικα φαινομενα...

    Εχουμε και λεμε λοιπον...ενα βραδυ σαν ολα τ αλλα ειδα στον υπνο μου ενα παραξενο ονειρο...πως περπατουσα σε ενα ερημικο μερος το οποιο ειχε απλως ενα ευθυ δρομο ασφαλτοστρωμενο και καθολου σπιτια δεξια αριστερα...Καθως περιπλανιομουν ειδα απο μακρια ενα καλυβακι με φως μεσα...πλησιασα και οταν μπηκα μεσα απο τη μισανοιχτη ξυλινη πορτα του ειδα ενα μαυροφορεμενο τυπο να καθεται πανω απο ενα κερι που τρεμοπαιζε και να θρηνει με ενα πολυ παραξενο ηχο σαν νιαουρισμα...

    Του απευθνω το λογο και του λεω 'συγνωμη μηπως μπορειτε να με βοηθετε γιατι εχω χαθει?Μηπως ξερετε που τελειωνει επιτελους αυτος ο δρομος τον οποιο διεσχισα για να φατσω ως εδω?'

    Καμμια απαντηση μονο αυτος ο παραξενος θρηνος...ενα κλαμμα που διαπερνουσε τα αυτια μου και αν και με τρομαζε εγω δεν μπορουσα να αντισταθω να πλησιασω ολοενα και περισσοτερο στο μυστηριωδη μαυροφορεμενο τυπο...

    Στο τελος τον πλησιαζω και του ακουμπαω τον ωμο λεγοντας του...μου σπασες τ αρχ...α με αυτο το κλαμμα θα μου πεις επιτελους που βρισκομαι η θα σου χωσω κανα μπουκετο μωρη κωλογρια?Ε αυτο ηταν γυριζει αποτομα αρπαζοντας με και ακουμπαει το στομα του στο δικο μου,αρχιζοντας να μου ρουφαει την ανασα...εγω ενοιωσα οτι δεν μπορω να ανασανω καθολου και ενα τρομερο ψυχος στο στομα μου σαν να φιλησα κατι πιο κρυο κι απο παγο...

    Στη συνεχεια ξυπνησα με τρομερη δυσποια και φυσικα το στομα μου ηταν παγωμενο και δεν ενοιωθα καλα τη γλωσσα μου και τα χειλη μου...

    Μετα απο κανα μισαωρο ημουν καλα...

    Αυτα


    alex4you
    24.03.2009, 12:36

    thanks.........δεν μου λές μήπως έπεσες σε gay φάντασμα....πολύ περίεργα μου ακούγονται όλα αυτά!!!!!!!!!!!!!!!πλακίτσα!


    freddieKrueger
    24.03.2009, 19:25

    χαχαχαχαχαχαχα Αλεξη...δεν ξερω λες να την κουνουσε την αχλαδια?{#emotions_dlg.scared}Gay φαντασμα γαματο χαχαχαχαχαχαχαχα λυθηκα{#emotions_dlg.happycrazy} 

     


    angel-0f-darkness
    24.03.2009, 20:58

    Παράθεση:

    Το μέλος RoCkLiViN2 στις 31-05-2008 στις 02:17 έγραψε...

    Παράθεση:



    Το μέλος Conspiratus στις 30-05-2008 στις 22:40 έγραψε...

    εξαλλου τι πνευματα ειναι αυτα να παιζουν με τις κουρτινες και τα νευρα μας???){#emotions_dlg.lol}


    -----------------
    Why are you wearing thet stupid man suit???

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Conspiratus στις 30-05-2008 22:41 ]


    Τα πνευματα αυτα ονομαζονται Poltergeists... Ειναι τα πνευματα που κανουν "αταξιες". Εγω πιστευω πως υπαρχουν πνευματα, οπως και το οτι υπαρχει ψυχη.

    Συμφωνα παντως με επιστημονικες ερευνες, εχει αποδειχθει οτι αφου πεθανουμε ζυγιζουμε 21 γραμμαρια λιγοτερο...

    Προσωπικη ιστορια δεν εχω να σας πω, εκτος του οτι ειμαι αλαφροισκιωτος, οποτε θα σας αφηγηθω μια ιστορια που ειχα ακουσει στις διακοπες απο μια πολυ καλη μου φιλη, η οποια μενει στα Φαρσαλα.

    Ειχαν μαζευτει ενα βραδυ πριν ξεκινησουν οι πανελληνιες, με κατι φιλες της να κανουν μια τελευταια επαναληψη στα μαθηματικα κατευθυνσης. Καποια στιγμη, χτυπαει η πορτα και μολις ανοιγει η φιλη μου βλεπει μια κοπελα που δεν την ειχε ξαναδει. Της λεει λοιπον η κοπελα "Γεια σου Ντινα, μενω εδω πιο πανω." Της λεει η φιλη μου "Δεν σε εχω ξαναδει..Απ το σχολειο εισαι ?" , "Οχι" της απανταει η αλλη "εχω τελειωσει αλλα θα ξαναδωσω". Τελος παντων να μην τα πολυλογω καθεται μαζι τους να κανουν επαναληψη και τους ειπε να διαβασουν πολυ καλα 2 προβληματα λυμενα που τους εδωσε. Αφου εκατσαν καποιες ωρες και εκαναν επαναληψη, η αγνωστη κοπελα εφυγε. Την επομενη μερα πηγαν να δωσουν και ειδαν εκπληκτες, οτι τα 2 προβληματα που τους εδωσε, ηταν το 3ο και 4ο θεμα... Εψαξανα να βρουν την κοπελα αυτη, αλλα τιποτα. Ρωτησαν εναν καθηγητη τους αν την ειδε και αφου του την περιγραψανε, τους ειπε οτι η κοπελα αυτη ειχε πεθανει πριν 3 χρονια σε τροχαιο, μια μερα πριν της πανελληνιες.......

     

     



    Την ιστορια αυτη τν εχω ακουσει και εγω καπως διαφορετικα απο μια φιλη μου οταν ημουν πιο μικρη...

    Εννοειται πως πιστευω στα πνευματα και στιν ψυχη! Δεν εχω καποια ιστορια να αφηγηθω..