ελληνική μουσική
    643 online   ·  210.826 μέλη

    Beach Party στα Ψακούδια Χαλκιδικής (5 Ιουλίου)

    pastella
    01.06.2008, 14:47

    Beach Party στα Ψακούδια Χαλκιδικής

    Σάββατο 5 Ιουλίου, μετά τη δύση του ήλιου
    ______________________________________
    (
    ΠΜ στα μέλη pastella ή fler όσοι θέλετε να βοηθείστε)

    ***

    ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ

    ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ:

    Με κατεύθυνση από τον δρόμο της Χαλκιδικής προς Μουδανιά, στρίβετε στον κόμβο πριν τα Μουδανιά προς Σιθωνία και ακολουθείτε τον παραλιακό δρόμο προς Νικήτη. 1-2 χιλιόμετρα μετά τη Γερακινή, θα δείτε πινακίδα για "Παραλία Ψακουδιών" και στρίβετε δεξιά. Κατεβαίνετε στην παραλία και αφού περάσετε τα beach bars, θα στρίψετε δεξιά σε μια διχάλα που κάνει ο δρόμος. Μετά από 200-300 μέτρα θα δείτε τη φωτιά όπου και θα είναι το πάρτυ. Χάρτης της παραλίας.

     

    Με ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΚΤΕΛ:
    ({#emotions_dlg.excl} Προσοχή: επειδή οι πληροφορίες είναι από την ιστοσελίδα του ΚΤΕΛ Χαλκιδικής, λόγω θερινού προγράμματος ενδέχεται να αλλάξουν,άρα για δική σας διευκόλυνση ελέγξτε τα δρομολόγια τηλεφωνικώς στο 14505 και στα τηλέφωνα 2310 316555, 2310 316565 από Θεσσαλονίκη)

    ΠΡΟΣ Ψακούδια τα απογευματινά δρομολόγια είναι στις 17:15 και 18:30
    ΑΠΟ
    Ψακούδια τα πρωινά δρομολόγια ξεκινούν στις 09:00 και πιο μετά στις 13:00

    Το λεωφορείο του ΚΤΕΛ σταματάει κάτω στην παραλία, μπροστά από τα διάφορα μαγαζιά. Το πάρτυ θα γίνει σε πιο απόμερο μέρος, γύρω στα 300-400 μέτρα από τη στάση του ΚΤΕΛ όπως φαίνεται και στο χάρτη της παραλίας.
    _____________________________________________________________

    Οδηγίες για όσους δεν γνωρίζουν πως να πάνε στο σταθμό του ΚΤΕΛ Χαλκιδικής στη Θεσσαλονίκη:

    Βρίσκεται στην Εθνική Οδό Θεσσαλονίκης - Νέων Μουδανιών στον κόμβο του PRAKTIKER (δίπλα από τα έπιπλα Μαρμαρίδη).

    Η πρόσβαση προς το Σταθμαρχείο γίνεται με αστική συγκοινωνία και συγκεκριμένα με το λεωφορείο Νο 36 ως εξής:

    Α) Οι επιβάτες που εξυπηρετούνται από την οδό Εγνατία, μεταφέρονται με το λεωφορείο Νο 31 με μετεπιβίβαση στο τέρμα της Βούλγαρη (εκεί κάνει στάση και το λεωφορείο Νο 2), καθώς και με το λεωφορείο Νο 8 που έχει ανταπόκριση με το Νο 36 στο τέρμα ΙΚΕΑ.

    Β) Οι επιβάτες που εξυπηρετούνται από την οδό Μητροπόλεως μεταφέρονται με το λεωφορείο Νο 3 και μετεπιβιβάζονται στο τέρμα του ΙΚΕΑ.

    Γ) Επίσης με τα λεωφορεία Νο 67, 72, 76, 78, 87, 88 μέσω των οποίων εξυπηρετούνται οι ανατολικές περιοχές και το αεροδρόμιο με μετεπιβίβαση στο τέρμα του ΙΚΕΑ.
    _____________________________________________________________________________________

     

    Η παραλία Ψακούδια

    Βρίσκεται μεταξύ 1ου και 2ου ποδιού σε απόσταση 80 χμ από την Θεσσαλονίκη (1 ώρα με το αυτοκίνητο, λίγο παραπάνω από ώρα με ΚΤΕΛ). Από τις πιο πολυσύχναστες παραλίες στη Χαλκιδική, και φέτος με μπλε σημαία. Η παραλία είναι πλήρως οργανωμένη με καταστήματα όπως ψητοπωλεία, ταβέρνες, μπαρ, σουπερμαρκετ, οπότε δεν θα πεινάσουμε ούτε θα διψάσουμε.

    Συχνες Ερωτήσεις Beach Party (BBFAQ)
    -αντιγραφή και προσαρμογή από το τόπικ της Λούτσας-

    Πώς θα έρθουμε στο Beach Party?
    *** Ο κάθε ένας θα έρθει με δική του ευθύνη. Είτε με συγκοινωνία, είτε με αυτοκίνητο, ακολουθώντας τις παραπάνω οδηγίες. Σας συνιστούμε να οργανωθείτε σε παρέες και σαφώς το αυτοκίνητο θα είναι πιο βολικό, μιας και δεν θα είστε εξαρτημένοι από το ΚΤΕΛ.

    Τι θα πιούμε;
    *** Να φροντίσετε να έχετε μαζί σας αυτό που θέλετε να πιείτε.
    Μπύρες, κρασιά ή ότιδήποτε άλλο θέλετε. Για όσους δεν κουβαλήσουν, υπάρχουν 1-2 σούπερμάρκετ (συνήθως μέχρι τις 10 είναι ανοιχτά σε τουριστικά μέρη) στην παραλία.

    Πώς θα τα διατηρήσουμε παγωμένα;
    *** Μέσα σε φορητά ψυγειάκια (συνήθως από φελιζόλ) που θα φέρετε μαζί σας. Βάλτε και παγοκυψέλες ή αγοράστε πάγο και είστε κομπλέ.

    Τι θα φάμε;
    *** Εάν θέλετε να φάτε, να φροντίσετε να έχετε μαζί σας το φαγητό σας. Επίσης στην παραλία λειτουργούν διάφορα καταστήματα μέχρι τα μεσάνυχτα για οσους πεινάσουν.

    Θα ψήσουμε;
    *** Όποιος θέλει, μπορεί να ψήσει.
    Αλλά το πώς θα ψήσει, είναι ευθύνη του καθένα.
    Υπάρχουν ψησταριές μιας χρήσης.
    Φροντίστε να έχετε μαζί σας.

    Ποιοι θα παίξουν;;;;;
    *** Όποιοι θέλουν να παίξουν, θα παίξουν. Όσοι θέλουν, μπορούν να φέρουν όργανα.
    Δεν θα φτιάξουμε κανενός είδους πρόγραμμα. Ρεύμα δεν έχει.
    Χαλαρά θα είμαστε...

    Πώς θα επιστρέψουμε;

    *** Ακολουθώντας τις οδηγίες για τον έρχομό σας .........αντίστροφα!!!!
    Δεν πιστεύω ότι θα υπάρξει πρόβλημα επιστροφής για όσους είναι προετοιμασμένοι να το ξενυχτήσουν. Για όσους θα μετακινηθούν με συγκοινωνία, ελέγξτε προσεκτικά τα δρομολόγια του ΚΤΕΛ.

    Κάτι άλλο;
    - Φροντίστε να έχετε μαζί σας κάποια ψάθα ή κουρέλι ή καρεκλάκι για να κάθεστε στην παραλία.
    - Κάποιο μπουφάν ή μακρυμάνικη μπλούζα για να μην κρυώνετε το βράδυ.
    - Το μαγιώ σας για την απαραίτητη βουτιά!
    - Αντικουνουπικά και φιδάκια για να μην γεμίσετε τσιμπίματα καθώς είναι γεμάτο χόρτα στην έκταση δίπλα στην παραλία.

    Και φυσικά όσοι έχετε τη δυνατότητα, φέρτε ΞΥΛΑ για τη φωτιά.

     

     

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 01-07-2008 13:35 ]


    geoguitar
    01.06.2008, 19:08

    Ψηφίζω Χαλκιδική και θα επανέλθω σύντομα με προτάσεις για παραλίες.

    {#emotions_dlg.clap}


    JaNick
    01.06.2008, 19:52

    Όπως είπα και στην Pastella με ΠΜ, προτείνω τη Γερακινή Χαλκιδικής... Φαρδιά άμμος καλό νερό, εύκολη πρόσβαση και συνδιάζει και πολιτισμό και απομόνοση...

    Αυτα!


    seras
    01.06.2008, 22:19

    Χαλκιδική και ας είναι όπου να ναι...εγώ είμαι απο τώρα 99% μέσα όποια και αν είναι η ημερομηνία...Smile


    Angelofdeath1990
    01.06.2008, 23:41

    και εγω μεσα και εγω......μεσα μεσα αρκει να ειμαι ελλαδα....


    thaliey
    02.06.2008, 09:36

    και εγω οκ αλλα οχι για γερακινη.......λεει και φλογητα η πλαγια.. ακομη και μουδανια!!!λολ αλλα για εδω δεν ξερω που θα βολευε....θα δω και θα πω!!!!


    Aiolos_m
    02.06.2008, 10:19

    Αυτό σημαίνει πως κάποιοι από εσάς, αν και το είχαν σκοπό αρχικά, δεν θα κατέβουν στο Αθηναϊκό beach party...?

    {#emotions_dlg.rolleyes}


    pastella
    02.06.2008, 11:57

    Αυτό σημαίνει αγαπητέ Αίολε οτι μπορειτε να έρθετε κι εσείς στο πάρτυ του ΒΚ.

    Άλλωστε όποια παραλία και να διαλέξουμε θα είναι πολύ καλύτερη από τη Λούτσα {#emotions_dlg.tt2}

    Παιδιά τα Φλογητά και τα Πλάγια έχουν μεγάλα beach bars και δεν νομίζω ότι θα μας εξυπηρετήσουν σαν παραλίες, μιας και τα bars λειτουργούν όλη μέρα (αν δεν κάνω λάθος). Αν θέλουμε να ανάψουμε φωτιά και να βγάλουμε κιθαρίτσες, δεν νομίζω ότι θα μπορέσουμε να το κάνουμε.


    nowaveband
    02.06.2008, 19:22

    gia 2o podi pou xei apisteytes thalasses?pantws 1o podi kai konta stin thessaloniki kala einai kai o agios mamas alla opou kai na ginei kala einai


    kou_matina
    02.06.2008, 19:47

    Γιατί όχι Πλαταμώνα; Μία ώρα με το τρένο, χωρίς να γίνεται πανικός από κόσμο μέχρι μέσα Ιουλίου, άπλετη αμμουδιά μακριά από σπίτια και πιο εύκολη πρόσβαση για το ΝΚ!Δε χορτάσατε Χαλκιδική τόσα χρόνια οι Σαλονικείς;Innocent


    -----------------
    Στο παρθένο σου δάσος φοβάμαι να μπω με τσιγάρο αναμμένο και τέτοιον καιρό...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kou_matina στις 02-06-2008 19:48 ]


    alkyoni
    02.06.2008, 19:47

    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 02-06-2008 στις 11:57 έγραψε...

    Αυτό σημαίνει αγαπητέ Αίολε οτι μπορειτε να έρθετε κι εσείς στο πάρτυ του ΒΚ.

    Άλλωστε όποια παραλία και να διαλέξουμε θα είναι πολύ καλύτερη από τη Λούτσα {#emotions_dlg.tt2}

    Παιδιά τα Φλογητά και τα Πλάγια έχουν μεγάλα beach bars και δεν νομίζω ότι θα μας εξυπηρετήσουν σαν παραλίες, μιας και τα bars λειτουργούν όλη μέρα (αν δεν κάνω λάθος). Αν θέλουμε να ανάψουμε φωτιά και να βγάλουμε κιθαρίτσες, δεν νομίζω ότι θα μπορέσουμε να το κάνουμε.


    Πω..πω... τι ωραιο θεματακι ειναι αυτο!!!!!!{#emotions_dlg.thumbup}
    Θα ηθελα να ενημερωσω ολους οσους δεν γνωριζουν, οτι αυτα τα δυο χωρια, (που μεταμορφωνοντε σε πολιτειες το καλοκαιρι, ειναι το ενα διπλα στο αλλο και πολυ κοντα στην Θεσ/νικη αρα και ευκολοτερη η προσβαση.......επισης εχουν υπεροχη θαλασσα!!!{#emotions_dlg.clap})

    Οσο γι' αυτο που λεει η παστελλα σχετικα με τα BeachBars, εχει δικιο, αλλα απ'οσο ξερω, στα Πλαγια, υπαρχει και κομματι της παραλιας που δεν ειναι τοσο κοντα σε BeachBars ουτε και σε σπιτια μπροστα.... αναφερομαι στο κομματι που ειναι απεναντι απο κεντρικο παρκο της παραλιας των Ν.Πλαγιων... (ετσι ενημερωτικα ολα αυτα....Smile)
    Ελπιζω οπου και να αποφασιστει να μπορεσω να συμμετασχω με οποιοδηποτε τροπο....

    Αντε να το δουλευουμε ολοι σιγα σιγα στο μυαλο μας.... ακουμε κι αλλες προτασεις!!!!!
    ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!!!!
    {#emotions_dlg.clap}


    pastella
    02.06.2008, 20:12

    Παράθεση:

    Το μέλος kou_matina στις 02-06-2008 στις 19:47 έγραψε...

    Γιατί όχι Πλαταμώνα; Μία ώρα με το τρένο, χωρίς να γίνεται πανικός από κόσμο μέχρι μέσα Ιουλίου, άπλετη αμμουδιά μακριά από σπίτια και πιο εύκολη πρόσβαση για το ΝΚ!Δε χορτάσατε Χαλκιδική τόσα χρόνια οι Σαλονικείς;Innocent


    Η Χαλκιδικη δεν χορταίνεται. {#emotions_dlg.rockon}

    Όπως καταλαβαίνετε, το πρόβλημά μας είναι οι τόσες πολλές παραλίες σε απόσταση 1 ώρας από την πόλη... {#emotions_dlg.lol}

    Οι παραλίες στο 2ο πόδι είναι από τις καλύτερες (πχ Τριστινίκα), αλλά αφενός το εισητήριο με τα ΚΤΕΛ ξεφεύγει αρκετά, αφετέρου σε κάποιες χρειάζεται αρκετή ώρα για να φτάσει κανείς είτε με ΚΤΕΛ είτε με αυτοκίνητο. Και ας μην ξεχνάμε ότι θα γίνει ΣΚ, πράγμα που σημαίνει ότι η κίνηση στους δρόμους θα είναι δεδομένη. Νομίζω ότι θα είναι μεγάλη ταλαιπωρία.

    Οι παραλίες της Κατερίνης αν και δεν συγκρίνονται με τις περισσότερες της Χαλκιδικής (σόρρυ Ματίνα!) είναι παρόλα αυτά καθαρές και εύκολα προσβάσιμες και με τρένο, και με ΚΤΕΛ. Είχα οργανώσει ένα πάρτυ πριν 3 χρόνια στην παραλία Κατερίνης, είχαμε ρεύμα και κρύες μπύρες από ένα κιόσκι εκεί κοντά (δυστυχως το κονε ηταν αλλου ), μπορούσαμε να ανάψουμε και φωτιά, είχαμε και κιθάρες, κάναμε και μπάνιο, είχε και σουβλατζίδικα, ταβέρνες, μπουγατσατζίδικα και άλλα μαγαζιά, όλα μια χαρά.

    Γιάννα αν μπορείς δώσε μας πληροφορίες για την παραλία στα Πλάγια (αν πάει ΚΤΕΛ πχ) και αν θα μπορούμε να ανάψουμε φωτιά. Μπορείς να μάθεις αν γίνονται πάρτι εκεί;

    nowaveband επίσης αν ξέρεις περισσότερα για τον Άγιο Μάμα πες μας.

    Οι λεπτομέριες για όσα προτείνετε είναι σημαντικές για να επιλεγεί ένα μέρος που να βολεύει όσο το δυνατόν περισσότερους.


    ge01415
    02.06.2008, 20:34

    ...τώρα εγώ αν πώ για μια παραλία εδώ κοντά, με γλυκό νερό, θα είμαι off topic;;;; {#emotions_dlg.tt2}

    Άιντε, να πιάσουν δουλειά οι...παραθαλάσιοι του Β.Κ.

    Όπου και να γίνει μέσα κι εγώ, αρκεί να μην είναι μέσα Ιουλίου γιατί τότε...τρέχουμεεεεεεεεεεε!!!!

     

    {#emotions_dlg.rockon}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.rockon}

     

     

     


    thaliey
    03.06.2008, 10:27

    Παράθεση:

    Το μέλος alkyoni στις 02-06-2008 στις 19:47 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 02-06-2008 στις 11:57 έγραψε...

    Αυτό σημαίνει αγαπητέ Αίολε οτι μπορειτε να έρθετε κι εσείς στο πάρτυ του ΒΚ.

    Άλλωστε όποια παραλία και να διαλέξουμε θα είναι πολύ καλύτερη από τη Λούτσα {#emotions_dlg.tt2}

    Παιδιά τα Φλογητά και τα Πλάγια έχουν μεγάλα beach bars και δεν νομίζω ότι θα μας εξυπηρετήσουν σαν παραλίες, μιας και τα bars λειτουργούν όλη μέρα (αν δεν κάνω λάθος). Αν θέλουμε να ανάψουμε φωτιά και να βγάλουμε κιθαρίτσες, δεν νομίζω ότι θα μπορέσουμε να το κάνουμε.


    Πω..πω... τι ωραιο θεματακι ειναι αυτο!!!!!!{#emotions_dlg.thumbup}
    Θα ηθελα να ενημερωσω ολους οσους δεν γνωριζουν, οτι αυτα τα δυο χωρια, (που μεταμορφωνοντε σε πολιτειες το καλοκαιρι, ειναι το ενα διπλα στο αλλο και πολυ κοντα στην Θεσ/νικη αρα και ευκολοτερη η προσβαση.......επισης εχουν υπεροχη θαλασσα!!!{#emotions_dlg.clap})

    Οσο γι' αυτο που λεει η παστελλα σχετικα με τα BeachBars, εχει δικιο, αλλα απ'οσο ξερω, στα Πλαγια, υπαρχει και κομματι της παραλιας που δεν ειναι τοσο κοντα σε BeachBars ουτε και σε σπιτια μπροστα.... αναφερομαι στο κομματι που ειναι απεναντι απο κεντρικο παρκο της παραλιας των Ν.Πλαγιων... (ετσι ενημερωτικα ολα αυτα....Smile)
    Ελπιζω οπου και να αποφασιστει να μπορεσω να συμμετασχω με οποιοδηποτε τροπο....

    Αντε να το δουλευουμε ολοι σιγα σιγα στο μυαλο μας.... ακουμε κι αλλες προτασεις!!!!!
    ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!!!!
    {#emotions_dlg.clap}



    mmm φλαογητα υπαρχει κ μια προβλητα που δεν εχει κοσμο και εχει και αμμουδια ειναι διπλα σ να μικρο λιμανακι κ ειναι απομονομενη !!!!!!!!


    -Sadahzinia-
    03.06.2008, 13:11

    Οι προσευχές μου εισακούστηκαν......!!!! {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}Να είναι καλά η Pastella!! Λοιπόν προτείνω χαλκιδική...χαλκιδική να είναι και όπου να 'ναι...Στα φλογητά απ'όσο θυμάμαι γίνεται χαμός...οπότε..θα έχουμε την άνεση μας..?{#emotions_dlg.confused1}


    -----------------
    Sadahzinia and Sunday's fever on air κάθε Κυριακή 18.00-19.00! "εχεις τα πινελα εχεις και τα χρωματα...ζωγράφισε τον Παραδεισο και μπες μεσα..."Νικος Καζαντζακης

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : -Sadahzinia- στις 03-06-2008 13:12 ]


    Oceanborn
    03.06.2008, 14:11

    Beach Party sta voreia? Autaaaa einai!!!! Kai gw mesa, ws tote 8a exw gurisei!! Eipate oxi 2o podi e?  Giati konta sthn Sykia uparxoun uperoxes mikres paralies makrua apo katoikimenh perioxh!!  Alla ontws einai makrua, ta eishtiria twn lewforeiwn exoun ektinaxtei sta upsh kai an ginei SK tote oi dromoi einai kolash!!!  Tespa, opou kai na ginei 8a einai gamat@!!! Viva le partie!! {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

     

    Y.G. Sorry gia ta greeklish grafw apo pc pou den exei ellhnika.


    thaliey
    03.06.2008, 14:12

    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 03-06-2008 στις 13:11 έγραψε...

    Οι προσευχές μου εισακούστηκαν......!!!! {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}Να είναι καλά η Pastella!! Λοιπόν προτείνω χαλκιδική...χαλκιδική να είναι και όπου να 'ναι...Στα φλογητά απ'όσο θυμάμαι γίνεται χαμός...οπότε..θα έχουμε την άνεση μας..?{#emotions_dlg.confused1}


    -----------------
    Sadahzinia and Sunday's fever on air κάθε Κυριακή 18.00-19.00! "εχεις τα πινελα εχεις και τα χρωματα...ζωγράφισε τον Παραδεισο και μπες μεσα..."Νικος Καζαντζακης

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : -Sadahzinia- στις 03-06-2008 13:12 ]



    ναι γινετε εκει που λεω ειναι ενα σημειο πουεχει θαλασσα αλλα δεν κανεισ μπανιο κ ειναι μια προβλητα διπλα σ ενα λιμανακι που εχει κ ειναι ησυχα λιγοι πανε εκει κ γενικα παμε κ αραζουμε!!!!{#emotions_dlg.happycrazy}


    pastella
    03.06.2008, 14:22

    Αν είναι απλά να αράξουμε δίπλα στη θάλασσα, πάμε και στο Λευκό Πύργο. Αν δεν μπορουμε να βουτηξουμε στη θάλασσα, τότε τι beach party θα είναι; Αποκλειεται να μπορούμε να ανάψουμε φωτιά κοντά σε λιμανάκι.

    3 βασικά πράγματα να έχετε κατά νου όταν προτείνετε μέρος:

    -Να ανάψουμε φωτιά
    -Να μπορούμε να κάνουμε μπάνιο
    -Να είναι προσβάσιμο με μέσα μαζικής μεταφοράς

    Το πάρτυ θα ξεκινήσει το βράδυ και θα τελειώσει νωρίς το πρωί, θα είμαστε εκεί όλη νύχτα και θα πρέπει να έχετε υπόψιν σας ότι ο καθένας μας θα φέρει/φροντίσει από κάτι (ξύλα για τη φωτιά, ποτά, φαγητό, κλπ) για να μην είμαστε απλά μερικοί άνθρωποι σε μια παραλία.

    Η παραλία των Φλογητών είναι μεγάλη, αλλά τα beach bars κάνουν πολλή φασαρία, δεν νομίζω να το ευχαριστηθούμε. Αν πάμε και καθίσουμε 300 μέτρα από το τελευταίο μπαρ, νομίζετε ότι δεν θα ακούγεται (απ'όσο θυμάμαι, δεν είμαι και 100% σίγουρη);


    pastella
    03.06.2008, 14:32

    Και για να μπορούμε να αναφερθούμε λίγο συγκεκριμένα, ιδού ένας χάρτης της χαλκιδικής

    Η Τριστινίκα, ο Αρμενιστής, η Συκιά, η ακτή Σαλονικιού, η Βουρβουρού είναι όλα φανταστικά μέρη, αλλά με αυτοκίνητο είναι αρκετή απόσταση μιας και όλα είναι πάνω από 100 χμ!!!(μην ξεχνάτε την απίστευτη κινηση στους δρόμους που έχει κάθε Σάββατο). Πόσο μάλλον για όσους έρθουν με ΚΤΕΛ.

     


    vasilis23
    03.06.2008, 20:35

    Δηλωνω και εγω απο τωρα συμμετοχη για το παρτυ στη Χαλκιδικη!!Θα τα πουμε συντομα φιλε geo και υπολοιποι απο κοντα!{#emotions_dlg.beer}