ελληνική μουσική
    839 online   ·  210.833 μέλη

    Beach Party στα Ψακούδια Χαλκιδικής (5 Ιουλίου)

    sea_like_eyes
    14.06.2008, 12:56

    εεεεεεεεεεεεεεεεελα να βλεεεεεεεεεεεεεεεπω seaμμεεεεεεεεεεετοχες με τρεεεεεεεεεεεεεεεεεεελα . . . ! ! !

     


    thaliey
    14.06.2008, 13:15

    καλε ποιο σιγα γιωργο μ με ξεκουφανες.......καλε τι συμμετοχες?? μερος αποφασιστηκε ποιο απ τα τρια ε???????


    sea_like_eyes
    14.06.2008, 13:58

     

    Παράθεση:

    Το μέλος thaliey στις 14-06-2008 στις 13:15 έγραψε...

    καλε ποιο σιγα γιωργο μ με ξεκουφανες.......καλε τι συμμετοχες?? μερος αποφασιστηκε ποιο απ τα τρια ε???????



    διπλα ειναι τα Μαιρη (LIDO) . . . χαλαραtion . . . !!!!!!!Aμα η date ειναι με το μερος σας . . . που UHU?


    thaliey
    14.06.2008, 14:10

    δεν ειναι με το μερος μου αλλα τι να κανω θα γινει μαλλον οκ λοιπον η συμμετοχη μου με ερωτηματκο αν και 98% θα ρθω!!!!!!!


    Angelofdeath1990
    15.06.2008, 00:27

    Stef einai mesa 8a er8ei gi auto krufthte kai fugete apo thn xwra oso prolabenetai....xaxaxaxa{#emotions_dlg.tt2}


    astarth_18
    16.06.2008, 01:23

    Ο BaZoS και γω, αμα καταφερουμε και ξεμπλεξουμε απο δουλειες και εξεταστικες (για το Μπαζο!) κτλ θα μαστε εκει επισης!! {#emotions_dlg.happycrazy}

     

    Λειπει ο Μαρτης απο τον Ιουλιο???!!!!????!!!{#emotions_dlg.ban}


    -Sadahzinia-
    16.06.2008, 02:15

    Το μέρος έχει αποφασιστεί και θα ανακοινωθεί επίσημα εντός ολίγων ημερών....{#emotions_dlg.clap}

    Επομένως μπορούμε να ξεκινήσουμε να δηλώνουμε συμμετοχές....

    Τα μέρη δεν έχουν τρελή απόσταση μεταξύ τους οπότε μη κολλάτε στο πού ακριβώς θα γίνει το πάρτυ..

     

    {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}


    Nastia
    16.06.2008, 09:13

    hello!λοιπόν,εγώ είμαι από Κατερίνη και είμαι τρίτη λυκείου.σχεδιάζαμε ένα beach party κατά τις αρχές Ιουλίου στο WET. νομίζω ότι πληροί όλες τις απαιτούμενες προδιαγραφές!:)


    thaliey
    16.06.2008, 09:24

    Παράθεση:

    Το μέλος Nastia στις 16-06-2008 στις 09:13 έγραψε...

    hello!λοιπόν,εγώ είμαι από Κατερίνη και είμαι τρίτη λυκείου.σχεδιάζαμε ένα beach party κατά τις αρχές Ιουλίου στο WET. νομίζω ότι πληροί όλες τις απαιτούμενες προδιαγραφές!:)



    musicheaven party η ασχετο?????{#emotions_dlg.confused1}


    -Sadahzinia-
    16.06.2008, 13:39

    Να υποθέσω ότι το WET είναι μαγαζί ε? Ευχαριστούμε όπως και να έχει για την ενημέρωση απλά εμείς δεν ψάχνουμε κάποιο μαγαζί αλλά μια ήσυχη παραλία Smile

    Λοιπόν το ΜΗ beach Party θα γίνει στα Ψακούδια {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

     

    Έλα να βλέπω συμμετοχέςςςςςςςςς!!!

     

    {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}


    -Sadahzinia-
    16.06.2008, 13:53

    {#emotions_dlg.clap}Μusic Heaven Beach Party στη Χαλκιδική!!{#emotions_dlg.clap}

    {#emotions_dlg.beer} (συγκεκριμένα στα Ψακούδια){#emotions_dlg.beer}

    Σάββατο 5/7!!

     

    Λίστα

    -Pastella

    -Fler

    -Sadahzinia

    -Sea_like_eyes

    -Thaliey(?)

    -Angelofdeath1990

    -heartbreak-kid

    -Peace 18

    -astarth_18(?)

    -Bazos(?)

    -dourmouki

    -Vasilis23

    -seras

     

    Αν ξέχασα κανέναν μέχρι τώρα ας στείλει να το πει...

     

    {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}


    thaliey
    16.06.2008, 19:35
    και σιτζουνε θα ρθει απο οσο ξερω αλλα θα ρωτησω και παλι!!!!α!!!που ακριβως θα γινει ρε σεις ψακουδια???γιατι εγω απο κει ειμαι λιγο ασχετο εκεινα τα μερη????
    kou_matina
    16.06.2008, 19:44

    Αρκετούς!{#emotions_dlg.tt2}

    kou_matina, gazakas, ariadni0909 και βάλε...


    pastella
    16.06.2008, 21:26

    Καταρχάς να ευχαριστήσω εκ μέρους της οργανωτικής επιτροπής και προσωπικά όσα μέλη βοήθησαν είτε με ιδέες είτε επί του πρακτέου.

    Η παραλία στις Καλύβες απορρίπτεται λόγω του μπαρ. Συνήθως το Kuda Hura κάνει εκδηλώσεις και συναυλίες κάθε Σάββατο τα καλοκαίρια. Προσπαθήσαμε να μάθουμε το πρόγραμμά του, αλλά δεν βρήκαμε κάποιο τηλέφωνο. Λόγω προσωπικών προβλημάτων και άλλων υποχρεώσεων, δεν μπόρεσα να ασχοληθώ με το θέμα τις τελευταίες μέρες. Από χτες όμως ο κύβος ερρίφθη.

    Beach Party στα Ψακούδια Χαλκιδικής

    Σάββατο 5 Ιουλίου, μετά τη δύση του ήλιου
    ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΔΩ
    ______________________________________
    (
    ΠΜ στα μέλη pastella ή fler όσοι θέλετε να βοηθείστε)

    Θα παρτάρουν Χαλκιδική λέμε οι:

    -Pastella
    -Fler-
    -Sadahzinia
    -Sea_like_eyes
    -Angelofdeath1990
    -heartbreak-kid
    -Peace 18
    -dourmouki
    -Vasilis23
    -seras
    -kou_matina
    -gazakas
    -ariadni0909

    Με ερωτηματικό:

    -Thaliey(?)
    -astarth_18(?)
    -Bazos(?)
    -sitzoune81 (H Thaliey σε έδωσε)


    -----------------
    Ιστορίες για αγρίους

    Πλάκα με κάνεις By night:Τρίτες 11-1 στο Radio MusicHeaven

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 16-06-2008 21:28 ]


    sitzoune81
    16.06.2008, 23:54

    ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΙ !!!!!!!!!

    υπολογιστε κι εμενα! ΜΕ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΚΟΡΔΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! ΧΑΧΑΧΑΧ

    αν ερθω ομως λιιιιιιιιιγο αργουτσικα , πειραζει? στις 00:01 ας πουμε??!?!?!

    αν πειραζει πειτε μου να ξερω, να ξεκινησω πιο νωρις

    ευχαριστω


    Angelofdeath1990
    17.06.2008, 07:02

    Μέσα είναι και η Oceanborn αλλά θα σας το επιβεβαιώσει και η ίδια αλλά θα έρθει....βάλε την στην λίστα Λευκή.....{#emotions_dlg.clap}


    thaliey
    17.06.2008, 08:43

    καταλαβα ολοι οι τρελοι εκει θα μαζευτουμεεεε χιχι ωραιααααααα..........!!!!!!!!!!!!


    pastella
    17.06.2008, 10:23

    sitzoune, όσοι καθυστερούν δεν μπορούν να γίνουν δεκτοί στο πάρτυ με άδεια χέρια, θα πρέπει να φέρνουν ...ξύλα!

    Σοβαρά τώρα, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μου (η με τη fler) όσοι ξέρετε να ανάβετε φωτιά και όσοι μπορείτε να βρείτε ξύλα για τη φωτιά.Είναι το μόνο θέμα που υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Μέχρι στιγμής, υπάρχουν μόνο 2-3 μέλη που μπορούν να φέρουν ο καθένας μια μικρή ποσότητα ξύλων, η οποία όμως φτάνει μόνο για 3-4 ώρες!

     

     

    Beach Party στα Ψακούδια Χαλκιδικής

    Σάββατο 5 Ιουλίου, μετά τη δύση του ήλιου
    ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΔΩ
    ______________________________________
    (ΠΜ
    στα μέλη pastella ή fler όσοι θέλετε να βοηθείστε)

    Θα παρτάρουν Χαλκιδική λέμε οι:

    -Pastella
    -Fler-
    -Sadahzinia
    -Sea_like_eyes
    -Angelofdeath1990
    -heartbreak-kid
    -Peace 18
    -dourmouki
    -Vasilis23
    -seras
    -kou_matina
    -gazakas
    -ariadni0909
    -sitzoune81
    -oceanborn

    Με ερωτηματικό:

    -Thaliey(?)
    -astarth_18(?)
    -Bazos(?)

     

     


    -Sadahzinia-
    17.06.2008, 13:25

    ρε παιδιά τα ++++ σας που είναι?? ?? ??

    {#emotions_dlg.whistling}


    sitzoune81
    17.06.2008, 19:49

    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 17-06-2008 στις 10:23 έγραψε...

    sitzoune, όσοι καθυστερούν δεν μπορούν να γίνουν δεκτοί στο πάρτυ με άδεια χέρια, θα πρέπει να φέρνουν ...ξύλα!

    απο ξυλα και φωτια ειμαι παντελως ασχετος (οπως κι απο μουσικη αλλωστε!!! {#emotions_dlg.biggrin} )

    με τιποτα τουλουμπες και καζαν τιπι αν φερω, συμβιβαζεστε?!?! χοχοχο! παντως σιγουρα μπορω να φερω μαζι μου Vodka, το κεφι μου, ενα τουμπερλεκι, αμαξι(για παν ενδεχομενο)....... αυτα!

    Σοβαρα τωρα, ξαναρωταω, υπαρχει συγκεκριμενη ωρα προσελευσης? δεν με πειραζει οτι ωρα και να ναι, απλα να ξερω να κανονισω την πορεια μου!

    Thanx again!

    Υ.Γ. Οσοι τυχον δεν εχουν μεταφορικο μεσο και βαριουνται να παρουν ΚΤΕΛ, ας μου στειλουν ΠΜ να συνεννοηθουμε και να βαλω την στολη του ταξιτζη!!! Δεν υπαρχει ΚΑΝΕΝΑ προβλημα, ειλικρινα μιλαω!

    -----------------

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sitzoune81 στις 17-06-2008 19:54 ]