ελληνική μουσική
    843 online   ·  210.833 μέλη

    H Γαλάνη γράφει τραγούδια στη Βίσση?

    krios80
    10.06.2008, 09:38

    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΡΟΦΗ Η ΑΝΝΑ,ΤΟ ΛΕΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ,ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΜΕ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ 2Ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΟΥ ΕΡΜΗΝΕΥΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ.ΕΓΩ ΤΗΝ ΘΑΥΜΑΖΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΤΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ (ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΣΤ.ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ,ΣΠ.ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ,Μ.ΜΙΚΕΛΗ,Δ.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ,Α.ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ,Μ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ,Σ.ΤΣΩΤΟΥ,Δ.ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Κ.Α)ΜΕΤΑ ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ'' ΕΧΑΣΑ ''ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ''ΞΑΝΑΒΡΩ''!ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ! 


    vikvott
    11.06.2008, 15:58

    Καλησπέρα συμφωνώ μαζί σου. Είναι σπουδαία ερμηνεύτρια αλλα στη πορεια το χαλασε και το γυρισε στο εμπορικό.Η Άννη Βίσση του έντεχνου μου άρεσε πολύ. Μακάρι να είναι αλήθεια ότι η Δήμητρα Γαλάνη θα γράψει τραγούδια στη Άννα Βίσση. Επίσης δεν αποκλείεται να ναι αλήθεια γιατί η Άννα Βίσση είχε πάει στο ζυγό να δει την Άλκηστη Πρωτοψάλτη και τραγουδήσανε στη σκηνή μαζί κιόλας. Και ακούστηκε και για ενδεχόμενη συνεργασία τους να μοιραστούν την σκηνή τον χειμώνα. Θα μου πεις που κολλαει αυτο αλλα η Άλκηστη με τη Δήμητρα είναι φιλαράκια. Μπορεί εκείνο το βράδυ να ξεκινήσανε τιποτα συνομιλιες.