ελληνική μουσική
    766 online   ·  210.850 μέλη
    music-fan
    22.09.2008, 02:47

    αν ποναει λεει!!παρα πολυ...οταν επενδυεις...αλλα γινομαστε πιο δυνατοι!!αλλα δε ξερω γιατι...χωρις να ελπιζω...ελπιζω...δεν θα με καταλαβετε...


    lady-in-black
    22.09.2008, 16:46

    ΠΟΝΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ....Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ,ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΕΚΑΝΑ ΘΕΟ.....ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΣΑ ΕΓΙΝΑΝ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΒΙΩΣΑ Τ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ....ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΚΑ...ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΩ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ 100% ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.....


    music-fan
    22.09.2008, 16:51

    αν δεν πονεσεις δε θα χαρεις κιολας.νομος.πανε πακετο αυτα!!ομως μπορει να βρεθει καποιος που να αξιζει..και να μην του δωσουμε την ευκαιρια...μονο και μονο επειδη πληγωθηκαμε...οταν ερθει το καλο θα το καταλαβεις πιστεψε με..


    kozanitis
    22.09.2008, 17:30

    Πονάει η ίδια η ζωή...


    musichell
    22.09.2008, 22:01

    ποναει παντα η πρωτη φορα...μα καμια φορα...ποναει για παντα η πρωτη φορα..Wink


    music-fan
    22.09.2008, 22:24

    ποναει οταν ερωτευεσαι..και φοβαμαι να ξαναερωτευτω μα ειναι ωραιο


    Poko-girl
    23.09.2008, 03:04

    Γεια σας. Καινούριο μέλος και καλώς σας βρήκα!!

    Για να μην είμαι off topic να πω ότι αυτή τη στιγμή,

    εμένα πιο πολύ με πονάνε οι φρονιμήτες μου.

    Από την αριστερή μεριά για την ακρίβεια.

    Ποναώωωωωωωωωωωωω λεμέεεεεεεεεεεεεε.

    Καλημέρα σας :)


    demtsek
    25.09.2008, 00:49

    Πονάει η ορφάνια και το σακάτεμα που αφείνουν οι πόλεμοι !!!.


    punkster
    03.10.2008, 22:21

    Ποναει το χερι μου....... Πηρα ενα ευχαριστο μαθημα σημερα: μην σταματας αποτομα με το ποδηλατο οταν βρεχει! Και ακομα κυριοτερο μην κουβαλας το κινητο μαζι σου οταν οδηγας ποδηλατο, γιατι μπορει να αποτελεσε τον λογο που θα θελησεις να σταματησεις αποτομα μες στην βροχη! Εκτος αν θες να καταλληξεις φαρδυς-πλατυς στη μεση του δρομου! {#emotions_dlg.thumbup}


    linguamortis
    06.10.2008, 23:52

    Ποναει οταν βλεπεις καποιους ανθρωπους μεγαλης ηλικιας να βγαινουν στο δρομο προσπαθωντας να φωναξουν για μια αξιοπρεπη και ανθρωπινη συνταξη που στο κατω κατω δουλεψαν και μοχθησαν γι'αυτη και να βλεπεις τα"εγγονια"τους να τους ξυλοφορτωνουν σαν γα'ι'δουρια! 

    Ποναει οταν ακους επανειλημμενα στις ειδησεις τα περι αμυθητης ακινητης περιουσιας της εκκλησιας την στιγμη που και ο πιο αφελης θα μπορουσε να σκεφτει πως αν εφαρμοζαν το:"Ο εχων 2 χυτωνες να προσφερει τον ενα σ'αυτον που τον εχει αναγκη"τοτε ισως και να μην υπηρχαν αστεγοι! 

    Ποναει οταν η Ελληνικη αστυνομια κανει οτι θελει χωρις κανεις να τους ελεγχει:"κυκλοφορια στους δρομους με τα μηχανακια τους με υπηρεσιακη στολη και χωρις κρανος.Οι Ζηταδες οτι ωρα θελουν περνανε με κοκκινο και κανουν κοντρες μεταξυ τους.Περιπολιες στο κεντρο της αθηνας για τα ματια του κοσμου τη στιγμη που και οι ιδιοι ξερουν πως λιγο πιο διπλα ενας Drug dealer πουλαει την"πραμματια"του.........."

    Ποναει ξεροντας οτι σπαταληθηκαν τοσα εκατομμυρια για αυτους τους περιβοητους ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΟΝΕΣ σε αγορες διαφορων ειδων εξοπλησμου και γηπεδων τα οποια μετα ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ και μεχρι σημερα βρησκονται σε πληρη αχρηστια και το κερασακι στην τουρτα ειναι πως αυτα θα τα πληρωνουν και εγω δεν ξερω ποσες γενειες ακομη!

    Ποσα αλλα ακομη θα μπορουσα να πω αλλα σιγουρα για καποιους θα ημουν βαρετος ισως...αν δεν εγινα ηδη!

    Και για να μην παρεξηγηθω απλα μπορω να πω πως ΣΙΓΟΥΡΑ ο κανωνας εχει και τις εξερεσεις του!Το κακο ομως ειναι πως ΔΥΣΤΥΧΩΣ αυτες οι εξερεσεις δεν μπορουν να κανουν τη διαφορα.

    Με λιγα λογια με Ποναει που ζω στη χωρα της υποκρισιας και των λιγων!


    konvoulis
    02.11.2008, 16:38

    ποναει το κεφαλι μου


    catherine91
    30.01.2009, 13:45

    η αδιαφορία του...κι η απάθειά του...


    konvoulis
    30.01.2009, 15:33

    Ποναει το ποδι μου!!!


    marakiasteraki
    02.02.2009, 20:58

    Η ίδια η ζωή δίνει σκληρά σενάρια, ωστόσο, δεν πρέπει να κρατάμε κακία γιατί μέσα από την δοκιμασία της γινόμαστε πιο δυνατοί χαρακτήρες...


    konvoulis
    02.02.2009, 21:01

    Ποναει το χερακι μου που γραφω καθε μερα ασκησεις!!!