ελληνική μουσική
    745 online   ·  210.833 μέλη

    Νέο τραγούδι από Χρήστο Δάντη..

    -Sadahzinia-
    14.06.2008, 18:39

    Πόσες φορες πρέπει να σου πω να μην κάνεις παράθεση το προηγούμενο?? ε?Smile

    Μάλλον το θέμα δεν είναι το τραγούδι του Δάντη γιατί όταν λέμε την άποψη μας για αυτό απαντάς κλασσικά "άποψη σου" με αποτέλεσμα να με προβληματίζεις και να αναρρωτιέμαι μήπως είναι τόσο πρωτότυπο το να λέμε τη δική μας άποψη στα τόπικ.....μήπως θες να λέμε τη δική σου....?{#emotions_dlg.whistling}


    nowaveband
    14.06.2008, 18:41

    re paidia(leyki kai giwrgo)eisastan eirwnikoi ws pros to sxolio kai apo ti stigmi pou apantise kai eipe apopsi sou agapiti tha mporouses na min apantiseis epithetika kai na to paravlepseis.twra genika min to sinexizete(se olous apeythinomai)kai liste to edw irema kai wraia.o kathenas as sevasteii tin apopsi tou allou kai afiste (pali se olous apeythinomai)kata merous tis epitheseis.

     

     

    EYXARISTW.......


    -Sadahzinia-
    14.06.2008, 18:43

    Εγώ δεν επιτέθηκα σε κανέναν...... απάντησα όπως σε όλα τα τόπικ...το ίδιο και ο γιώργος..... τώρα αν η κοπελιά τα παίρνει προσωπικά....τι να πω...ας το ψαξει... {#emotions_dlg.whistling}

     


    -----------------
    Sadahzinia n’ Sundays fever on air κάθε Κυριακή 18.00-19.00! "εχεις τα πινελα εχεις και τα χρωματα...ζωγράφισε τον Παραδεισο και μπες μεσα..."Νικος Καζαντζακης

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : -Sadahzinia- στις 14-06-2008 18:44 ]


    F_ANGEL
    14.06.2008, 18:44

    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 14-06-2008 στις 17:52 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 14-06-2008 στις 17:36 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 14-06-2008 στις 17:23 έγραψε...

    Πολύ πολύ πολύ μέτριο....εώς αδιάφορο...πολύ κοινότυπος στίχος..και ο τρόπος που τονίζει κάθε τελευταία συλλαβή στα couple ..δεν μου κάθεται καλά...



    Άποψη σου αγαπητή..



     

    Εννοείται αγαπητή...ποιανού θα ήταν? του περιπτερά?{#emotions_dlg.whistling} Όταν ανοίγεις ένα τόπικ το κάνεις για να σου εκθέσουν τα υπόλοιπα μέλη τις απόψεις τους..αλλιώς μπορείς να προσθέσεις δίπλα στο  videaki "δείτε το αλλά μην σχολιάσετε"..

     

    ΥΓ: δεν κάνουμε παράθεση το αμέσως προηγούμενο ποστ ..

     



    Αγαπητή φίλη μου..Όπως είδες στην αρχή σεβάστηκα την άποψη σου και το είπα..Αν το σεβόσουνα και δεν το συνέχιζες θα σε σεβόμουνα και δεν θα συνέχιζα..Έτσι πάνε τα πράγματα..


    sea_like_eyes
    14.06.2008, 18:44

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 14-06-2008 στις 18:41 έγραψε...

    re paidia(leyki kai giwrgo)eisastan eirwnikoi ws pros to sxolio kai apo ti stigmi pou apantise kai eipe apopsi sou agapiti tha mporouses na min apantiseis epithetika kai na to paravlepseis.twra genika min to sinexizete(se olous apeythinomai)kai liste to edw irema kai wraia.o kathenas as sevasteii tin apopsi tou allou kai afiste (pali se olous apeythinomai)kata merous tis epitheseis.

     

     

    EYXARISTW.......



    Σταθη χαλαρα . . . στα περισσοτερα topics απαντω ετσι . . . πρωτη φορα αντιδρα καποιος-οια περιεργα ! Εγω οπως βλεπεις δεν το συνεχισα...ειπα...''το topic αφορα το song'' . . . απο κει και περα , ΤΕΛΟΣ !


    sitzoune81
    14.06.2008, 18:45

    Ακουσα και γω με τη σειρα μου το "τραγουδακι" του Χρηστου......

    ΔΕΝ μου αρεσε, οπως και σχεδον κανενα αλλο "τραγουδακι" του Δαντη
    εξαλλου αποφευγω τον συγχρονο ελληνικο στιχο οπως ο διαολος το λιβανι...

    παρολα αυτα εξακολουθω να πιστευω πως εχει μακραν την καλυτερη αντρικη φωνη σημερα στο Mainstream μπουζουκο-βλαχο-μπιτατο-κυριλε-ποπ τραγουδι

    αδικειται λογω επιλογων

    ετυμηγορια, αθωος λογω My Number One και κακων παρεων που τον παρασερνουν!

    και ειναι παντα η προσωπικη μου αποψη, ετσι?! {#emotions_dlg.rolleyes}


    -Sadahzinia-
    14.06.2008, 18:46

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 14-06-2008 στις 18:44 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 14-06-2008 στις 17:52 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 14-06-2008 στις 17:36 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 14-06-2008 στις 17:23 έγραψε...

    Πολύ πολύ πολύ μέτριο....εώς αδιάφορο...πολύ κοινότυπος στίχος..και ο τρόπος που τονίζει κάθε τελευταία συλλαβή στα couple ..δεν μου κάθεται καλά...



    Άποψη σου αγαπητή..



     

    Εννοείται αγαπητή...ποιανού θα ήταν? του περιπτερά?{#emotions_dlg.whistling} Όταν ανοίγεις ένα τόπικ το κάνεις για να σου εκθέσουν τα υπόλοιπα μέλη τις απόψεις τους..αλλιώς μπορείς να προσθέσεις δίπλα στο videaki "δείτε το αλλά μην σχολιάσετε"..

     

    ΥΓ: δεν κάνουμε παράθεση το αμέσως προηγούμενο ποστ ..

     



    Αγαπητή φίλη μου..Όπως είδες στην αρχή σεβάστηκα την άποψη σου και το είπα..Αν το σεβόσουνα και δεν το συνέχιζες θα σε σεβόμουνα και δεν θα συνέχιζα..Έτσι πάνε τα πράγματα..



     

    δεν νομίζω ότι δεν σε σεβάστηκα..... και στην τελική εμένα δεν με πειράζει να το συνεχίσεις αγαπητή..με είδες να παραπονιέμαι...είμαι υπέρ του διαλόγου...


    sea_like_eyes
    14.06.2008, 18:47

    ''παρολα αυτα εξακολουθω να πιστευω πως εχει μακραν την καλυτερη αντρικη φωνη σημερα στο Mainstream μπουζουκο-βλαχο-μπιτατο-κυριλε-ποπ τραγουδι''

    ειδικα σε μπαλαντες . . . το εχει ο Dantes iNfErnO . . .


    F_ANGEL
    14.06.2008, 18:48

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 14-06-2008 στις 18:45 έγραψε...

    Ακουσα και γω με τη σειρα μου το "τραγουδακι" του Χρηστου......

    ΔΕΝ μου αρεσε, οπως και σχεδον κανενα αλλο "τραγουδακι" του Δαντη
    εξαλλου αποφευγω τον συγχρονο ελληνικο στιχο οπως ο διαολος το λιβανι...

    παρολα αυτα εξακολουθω να πιστευω πως εχει μακραν την καλυτερη αντρικη φωνη σημερα στο Mainstream μπουζουκο-βλαχο-μπιτατο-κυριλε-ποπ τραγουδι

    αδικειται λογω επιλογων

    ετυμηγορια, αθωος λογω My Number One και κακων παρεων που τον παρασερνουν!

    και ειναι παντα η προσωπικη μου αποψη, ετσι?! {#emotions_dlg.rolleyes}



    Και είναι σεβαστή Νικολάκη..ΑΝ θελήσεις να το συνεχίσεις κανένα πρόβλημα όπως είδες έκανα προθέρμανση με την κοπελιά..Wink


    F_ANGEL
    14.06.2008, 18:49

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 14-06-2008 στις 18:41 έγραψε...

    re paidia(leyki kai giwrgo)eisastan eirwnikoi ws pros to sxolio kai apo ti stigmi pou apantise kai eipe apopsi sou agapiti tha mporouses na min apantiseis epithetika kai na to paravlepseis.twra genika min to sinexizete(se olous apeythinomai)kai liste to edw irema kai wraia.o kathenas as sevasteii tin apopsi tou allou kai afiste (pali se olous apeythinomai)kata merous tis epitheseis.

     

     

    EYXARISTW.......



    ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ..EYXARISWWWWWWW


    -Sadahzinia-
    14.06.2008, 18:51

    E ναι αφού το είπε ο Στάθης...τελος...έχεις δίκιο....


    nowaveband
    14.06.2008, 18:52

    paidia.agkaliasteite.simfiliwthite.make love not war.anarchy in mh!oh yeah!eirini imin.stamatiste adelfia mou.ws pote tha malwnete?

     

     

     

    EYXARISTW.......(EIMOUN KATALITIS GIA AKOMA MIA FORA)


    sea_like_eyes
    14.06.2008, 18:57

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 14-06-2008 στις 18:48 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 14-06-2008 στις 18:45 έγραψε...

    Ακουσα και γω με τη σειρα μου το "τραγουδακι" του Χρηστου......

    ΔΕΝ μου αρεσε, οπως και σχεδον κανενα αλλο "τραγουδακι" του Δαντη
    εξαλλου αποφευγω τον συγχρονο ελληνικο στιχο οπως ο διαολος το λιβανι...

    παρολα αυτα εξακολουθω να πιστευω πως εχει μακραν την καλυτερη αντρικη φωνη σημερα στο Mainstream μπουζουκο-βλαχο-μπιτατο-κυριλε-ποπ τραγουδι

    αδικειται λογω επιλογων

    ετυμηγορια, αθωος λογω My Number One και κακων παρεων που τον παρασερνουν!

    και ειναι παντα η προσωπικη μου αποψη, ετσι?! {#emotions_dlg.rolleyes}



    Και είναι σεβαστή Νικολάκη..ΑΝ θελήσεις να το συνεχίσεις κανένα πρόβλημα όπως είδες έκανα προθέρμανση με την κοπελιά..Wink



    Πλακα μας κανεις? ? ?

    ''Και είναι σεβαστή Νικολάκη..ΑΝ θελήσεις να το συνεχίσεις κανένα πρόβλημα όπως είδες έκανα προθέρμανση με την κοπελιά.''

     

    το forum δεν ειναι μέρος αντιπαραθέσεων . . . το έχεις ακούσει 321312321 φορές αυτο ! Βρίσκω την παραπάνω άποψη σου . . .

    Αν περιμένεις πως και πως για να μαλώσεις με καποιον . . . τι να πω . . . σε λαθος site είσαι !

     

    Υ.Γ . . . ελεος κατάντησε το topic . . . ο διαλογος με φοβερες και με υπονοούμενα ειναι παιχνίδι για εναν . . . δυστυχώς !

     


    F_ANGEL
    14.06.2008, 19:09

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 14-06-2008 στις 18:57 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 14-06-2008 στις 18:48 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 14-06-2008 στις 18:45 έγραψε...

    Ακουσα και γω με τη σειρα μου το "τραγουδακι" του Χρηστου......

    ΔΕΝ μου αρεσε, οπως και σχεδον κανενα αλλο "τραγουδακι" του Δαντη
    εξαλλου αποφευγω τον συγχρονο ελληνικο στιχο οπως ο διαολος το λιβανι...

    παρολα αυτα εξακολουθω να πιστευω πως εχει μακραν την καλυτερη αντρικη φωνη σημερα στο Mainstream μπουζουκο-βλαχο-μπιτατο-κυριλε-ποπ τραγουδι

    αδικειται λογω επιλογων

    ετυμηγορια, αθωος λογω My Number One και κακων παρεων που τον παρασερνουν!

    και ειναι παντα η προσωπικη μου αποψη, ετσι?! {#emotions_dlg.rolleyes}



    Και είναι σεβαστή Νικολάκη..ΑΝ θελήσεις να το συνεχίσεις κανένα πρόβλημα όπως είδες έκανα προθέρμανση με την κοπελιά..Wink



    Πλακα μας κανεις? ? ?

    ''Και είναι σεβαστή Νικολάκη..ΑΝ θελήσεις να το συνεχίσεις κανένα πρόβλημα όπως είδες έκανα προθέρμανση με την κοπελιά.''

     

    το forum δεν ειναι μέρος αντιπαραθέσεων . . . το έχεις ακούσει 321312321 φορές αυτο ! Βρίσκω την παραπάνω άποψη σου . . .

    Αν περιμένεις πως και πως για να μαλώσεις με καποιον . . . τι να πω . . . σε λαθος site είσαι !

     

    Υ.Γ . . . ελεος κατάντησε το topic . . . ο διαλογος με φοβερες και με υπονοούμενα ειναι παιχνίδι για εναν . . . δυστυχώς !

     



    Σεβαστή και η άποψη σου Γιωργάκη..Ξέχασα να στο πω ε?Σεβαστή χαλάρωσε..


    nowaveband
    14.06.2008, 19:53

    twra epitelous ta vriskoume.etsi einai afou to lew egw telos.oti pw panta exw dikio kai eimai kai metriofrwn{#emotions_dlg.clap}

     

     

     

    eyxaristw...........


    jorge
    14.06.2008, 20:16

    Μην εκνευρίζεσθε που κάποιοι δεν θεωρούν καλό το κομμάτι. Απόψεις είναι αυτές...

    Συνεχίστε να γράφετε την άποψή σας για το τραγούδι του Χρήστου Δάντη, αποφεύγοντας προσωπικές αντιπαραθέσεις. Γράψτε τι σας άρεσε, τι όχι, να είστε καυστικοί, αλλά όχι είρωνες απέναντι στα υπόλοιπα μέλη. Το topic δεν σας ανήκει και πρέπει όσοι το επισκέπτονται για πρώτη φορά να βλέπουν αυτό που περιμένουν: ΓΝΩΜΕΣ για το τραγούδι. Όχι μπουρδολογίες.

    Γνώμες πάνω στο κομμάτι λοιπόν :)


    F_ANGEL
    14.06.2008, 20:27

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 14-06-2008 στις 20:16 έγραψε...

    Μην εκνευρίζεσθε που κάποιοι δεν θεωρούν καλό το κομμάτι. Απόψεις είναι αυτές...

    Συνεχίστε να γράφετε την άποψή σας για το τραγούδι του Χρήστου Δάντη, αποφεύγοντας προσωπικές αντιπαραθέσεις. Γράψτε τι σας άρεσε, τι όχι, να είστε καυστικοί, αλλά όχι είρωνες απέναντι στα υπόλοιπα μέλη. Το topic δεν σας ανήκει και πρέπει όσοι το επισκέπτονται για πρώτη φορά να βλέπουν αυτό που περιμένουν: ΓΝΩΜΕΣ για το τραγούδι. Όχι μπουρδολογίες.

    Γνώμες πάνω στο κομμάτι λοιπόν :)



    Ευχαριστώ για την παρέμβασηWink