ελληνική μουσική
    384 online   ·  210.814 μέλη
    fedonoly
    16.06.2008, 13:41

    Πιστεύω πως δε θα δυσκολευτείτε να βρείτε το παρακάτω τραγούδι. Είναι ηχογραφημένο, η ποιότητά του δεν είναι και η καλύτερη δυνατή, αλλά πιστέυω πως είναι πασίγνωστο τραγούδι. Όποιος γνωρίζει ας μου πει τον τίτλο του.

    Επίσης ψάχνω το κομμάτι που ακούγεται στο Euro 2008 την ώρα που βγαίνουν οι ενδεκάδες από τα αποδυτήρια στον αγωνιστικό χώρο πριν την έναρξη του αγώνα και λίγο πριν ανακρουστούν οι εθνικοί ύμνοι. Δυστυχώς δεν έχω καταφέρει να το ηχογραφήσω γιατί εκείνη τι στιγμή μιλάνς πάντα οι σχολιαστές. Ωστόσο η μουσική ακούγεται ξεκάθαρα από την τηλεόραση.


    paperino
    16.06.2008, 14:06

    Ποιοί μιλάνε από πίσω; Πιστεύω ότι αν δε φώναζαν οι τύποι θα το καταλάβαινα...Είναι πολύ γνωστό...


    -----------------
    Αν διαβάζετε αυτή την υπογραφή σημαίνει ότι ή βρίσκομαι σε διακοπές ή ότι φεύγω σύντομα.... ON HOLIDAY επιστρέφω την Κυριακή blogs.musicheaven.gr/paperino ή paperino-comics.blogspot.com

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : paperino στις 16-06-2008 14:19 ]


    andrewsoteriou
    16.06.2008, 16:24

    Θα ήθελα 2 παρτιτούρες τραγουδιών (για πιάνο) του Μιχάλη Χατζηγιάννη , το << χέρια ψηλά >> και το << πιο πολύ >>!!!!!!!!!!!!{#emotions_dlg.helpsmilie}{#emotions_dlg.walkman}


    crazyantonis2001
    16.06.2008, 19:02

    πάντως απότι κατάλαβα το δευτερο τραγούδι που εννοείς ειναι του Dario G Carnival De Paris. Αυτη τη στιγμή δεν το χω σε παριτούρα αλλα μπορώ να στο πώ μεσω msn η καποιου αλλου προγράμματος μεσω φωνής καθώς το παίζω σε τρομπετά σε αγώνες πχ βολέυ η ποδοσφαίρου. To μαιλ μου ειναι crazyantonis@hotmail.com>

    fedonoly
    16.06.2008, 21:33

    Όχι δεν είναι το Dario G Carnival De Paris. Αυτό το παίζουν νομίζω αμέσως μετά από κάθε γκολ που μπαίνει. Εγώ ψάχνω αυτό που ακούγεται μετά την είσοδο για πρώτη φορά των παικτών στον αγωνιστικό χώρο.