ελληνική μουσική
    623 online   ·  210.826 μέλη

    Βαριόσαστε και γιατί???

    emmanuella
    27.06.2008, 15:32

    Επίσης βαριέμαι γιατί :

    1) Το Ίντερνετ κάτι έπαθε και κάνει 2 λεπτά να φορτώσει μία απάντηση σε ένα θέμα και κάνει ζέστη !{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    2) Πρέπει να διαβάσω και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    3) Περιμένω να πάει 5 για να δω μια ταινία και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    4) Περιμένω να πάει 7.30 για να πάω να αδειάσω το εμπορικό κέντρο και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    5) Πρέπει να σκεφτώ τι θα βάλω το βράδυ που θα βγω και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    6) Με περιτριγυρίζει η μικρή μου αδελφή και μου σπάει τα νεύρα και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    7) Φυσάει και δεν μπορώ να πάβ για μπάνιο και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    8) Δεν συνδέετε στο msn και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    9) Πρέπει να συναζέψω λίγο το δωματιάκι μου και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    Και τελευταίο και προτώτυπο :

    10 ) Έρχεται ο ήλιος προς την πλευρά που κάθομαι σιγά σιγά και...........ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΗ!!!!!!!!!{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}


    musicathy
    28.06.2008, 11:18

    Ουάου{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.wacko}


    purplebutterfly
    01.07.2008, 15:46

    βαριέμαι γιατί δεν έχω τι να κάνω....


    GEORB
    01.07.2008, 23:25

    Όταν γεμίζεις τη ζωή σου με δραστηριότητες, χαίρεσαι την κάθε στιγμή ανάπαυλας, από το να είσαι κλεισμένος σε ένα σπίτι χωρίς κανένα λόγο ύπαρξης και να παραπονιέσαι συνεχώς ότι βαριέσαι. Όχι πως δε βαριέμαι, αλλά υπάρχει μια πρωτοτυπία στη βαρεμάρα μου, αλλάζω συνεχως παραστάσεις


    Moonchild92
    02.07.2008, 09:26

    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 27-06-2008 στις 15:32 έγραψε...

    Επίσης βαριέμαι γιατί :

    1) Το Ίντερνετ κάτι έπαθε και κάνει 2 λεπτά να φορτώσει μία απάντηση σε ένα θέμα και κάνει ζέστη !{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    2) Πρέπει να διαβάσω και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    3) Περιμένω να πάει 5 για να δω μια ταινία και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    4) Περιμένω να πάει 7.30 για να πάω να αδειάσω το εμπορικό κέντρο και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    5) Πρέπει να σκεφτώ τι θα βάλω το βράδυ που θα βγω και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    6) Με περιτριγυρίζει η μικρή μου αδελφή και μου σπάει τα νεύρα και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    7) Φυσάει και δεν μπορώ να πάβ για μπάνιο και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    8) Δεν συνδέετε στο msn και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    9) Πρέπει να συναζέψω λίγο το δωματιάκι μου και κάνει ζέστη ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.sleep1}

    Και τελευταίο και προτώτυπο :

    10 ) Έρχεται ο ήλιος προς την πλευρά που κάθομαι σιγά σιγά και...........ΚΑΝΕΙ ΖΕΣΤΗ!!!!!!!!!{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}



    Έεεεεετσι! {#emotions_dlg.yawn}


    evelina-3692
    02.07.2008, 10:32

    βαριεμαι γιατι δεν εχει δουλεια το μαγαζι και δεν εχει τι να κανω!!!!!!!!!!


    MusicMaker83
    02.07.2008, 11:50

    τι σημαινει η λεξη βαριεμαι? εγω ντρεπομαι ακομα και να τη ξεστομισω

     

    ειναι δυνατον σε αυτες τις ηλικιες να λεμε βαριεμαι??? ΕΛΕΟΣ


    marakiasteraki
    09.07.2008, 01:49

    Όχι ιδιαίτερα........


    marakiasteraki
    11.07.2008, 01:00

    Νομίζω πως η αναμονή κάποιων πραγμάτων, πολλές φορές, σε ωθεί στη βαρεμάρα.....


    marakiasteraki
    04.10.2008, 00:35

    ....να περιμενω....


    musicathy
    04.10.2008, 16:06

    Δυστυχώς δεν έχω την πολυτέλεια να βαριέμαι με τόσο διάβασμα αυτό τον καιρό...


    marakiasteraki
    18.10.2008, 16:56

    ....γιατί δεν κάνω απολύτως τίποτα!


    marakiasteraki
    28.10.2008, 19:44

    Δεν έχω κάτι να κάνω...


    marakiasteraki
    02.11.2008, 14:58

    Σήμερα είμαι εντάξει.


    konvoulis
    02.11.2008, 16:41

    Δεν ξερω τι να κανω σημερα!!!!


    marakiasteraki
    07.11.2008, 16:55

    Είμαι τόσο χαρούμενη που δεν έχω κέφι να βαρεθώ!


    konvoulis
    07.11.2008, 17:44

    Γιατι βαριεμαι να κανω γυμναστικη.


    marakiasteraki
    09.11.2008, 19:08

    Δεν βαριέμαι...


    konvoulis
    09.11.2008, 19:10

    εχω να κανω μπανιο......


    marakiasteraki
    20.11.2008, 15:56

    Λιγακι, ναι.