ελληνική μουσική
    506 online   ·  210.830 μέλη

    Ετοιμάζουν νέο album οι Sex Pistols;

    seras
    18.06.2008, 13:44

    Όπως άφησε να εννοηθεί ο frontman της μπάντας, John Lydon, οι Sex Pistols προγραμματίζουν την είσοδό τους στο studio, σκεπτόμενοι την κυκλοφορία ενός album με καινούριο υλικό.

    «Είναι μια πολύ καλή φήμη αυτή που κυκλοφορεί ότι θα ηχογραφήσουμε νέο album. Μπορεί μάλιστα να είναι και αλήθεια ότι το προσπαθούμε», είπε ο Layton. «Είναι όπως όλα τα πράγματα στους Sex Pistols... χαώδεις γρίφοι».

    Πηγη:Rocking.gr


    PashalinaMakia
    18.06.2008, 14:07

    {#emotions_dlg.confused1}

    Τι να πεις κανείς...

    Εγώ πάντως τους γούσταρα απο μικρή τους Sex Pistols κωλοχτυπιόμουν κάθε φορά που τους άκουγα κι έβαζα τις τσιρίδες...

    ΕΕΕ ακόμα και τώρα καμιά φορά..

    Πάντως εαν κάνουν καινούριο δίκσο καλοδεχούμενος..Ελπίζω να με κάνουν να χοροπηδήσω εγκεν...


    marching-girl
    18.06.2008, 15:19

    Ομολογώ οτι αυτό δεν το περιμενα....

    Και να κυκλοφορήσει δίσκος τους δεν θα θυμιζει σε τίποτα ''Sex Pistols''....Οχι μόνο επειδη εχουν περάσει πολλά χρόνια αλλά κυρίως επειδή η επανασύνδεσή τους έγινε με μόνο σκοπό τα λεφτά....

    όπως είπε και ο Rotten ''Είμαι περήφανος για τη κληρονομιά των Sex Pistols και γύρισα πίσω για ν την τσεπώσω.''


    rory166
    18.06.2008, 15:31

    Παράθεση:

    Το μέλος marching-girl στις 18-06-2008 στις 15:19 έγραψε...

    Ομολογώ οτι αυτό δεν το περιμενα....

    Και να κυκλοφορήσει δίσκος τους δεν θα θυμιζει σε τίποτα ''Sex Pistols''....Οχι μόνο επειδη εχουν περάσει πολλά χρόνια αλλά κυρίως επειδή η επανασύνδεσή τους έγινε με μόνο σκοπό τα λεφτά....

    όπως είπε και ο Rotten ''Είμαι περήφανος για τη κληρονομιά των Sex Pistols και γύρισα πίσω για ν την τσεπώσω.''





    καπως ετσι..