ελληνική μουσική
    520 online   ·  210.844 μέλη

    Λάμψη και πολλή μουσική στα MAD AWARDS 2008..

    Stroumfita456
    19.06.2008, 20:43

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 19-06-2008 στις 20:40 έγραψε...

    Γιατί καλέ???Μια χαρά ήταν..



    δν ξέρω...την εχω συνηθισει αλλιώς....τεσπα,δν ξέρω...δεν μου αρεσε κθλ!!


    gioreta
    19.06.2008, 20:43

    Εγω δεν τα εχω δει τελειως ...αλλα ενα εχω να πω...και μονο ετσι οπως εμφανιστηκε ο Τσαλικης...{#emotions_dlg.happycrazy}(δεν ξερω αν τραγουδησε τιποτα..)


    F_ANGEL
    19.06.2008, 20:47

    Δεν τα έδειξε ακόμα γιώτα..Τη Δευτέρα..


    PashalinaMakia
    19.06.2008, 20:47

    Δεν τα είδα.Όχι γιατί τα υποτιμώ "καλλιτεχνικά" αλλά γιατί θεωρώ πως υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα να ασχοληθεί κανείς.

     

    Τα λεφτάκια που χαλάσαν για ένα τέτοιο event θα μπορούσαν να αξιοποιηθούν καλύτερα.


    F_ANGEL
    19.06.2008, 20:51

    Σεβαστό Λίνα..


    sitzoune81
    19.06.2008, 20:51

    Σάχλα σάχλα και μονο σάχλα. Καλλιτεχνικη αξια ΜΗΔΕΝ

    ηταν η τελευταια δηλωση μου στο συγκεκριμενο τοπικ (οτι κι αν κανετε για να με τσιγκλισετε, θα παριστανω τον "βουδα" χαχαχα)


    F_ANGEL
    19.06.2008, 20:52

    Σε ευχαριστώ εκ μέρους των μη-τόσο ποιοτικών που ασχολήθηκες με το θέμα..


    fireroc
    19.06.2008, 20:54

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 19-06-2008 στις 20:23 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 19-06-2008 στις 20:02 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος fireroc στις 19-06-2008 στις 19:57 έγραψε...

    προσοπικα διαφονο και με το mtv  και με το mad!    σκοτονουν την μουσικη!  ταπεινη αποψη μου !



    Σεβαστή αλλά μην τα υποτιμάς..Τόσοι άνθρωποι που ψηφίζουν τι είναι δηλαδή???Δολοφόνοι της μουσικής?



    Εσυ τι λες?!?!?! Οτι βοηθανε τη μουσικη?!?!?! Θα τρελαθουμε εντελως μου φαινεται....!

    Αυτα που κοροιδευαμε μικροι, φτασαν τωρα να θεωρουνται υπεροχα και αρεστά!

    και ΝΑΙ, οποιος ψηφιζει σ αυτους τους διαγωνισμους ειναι μαλ*κας, ή ειναι αγαθός (στα ορια του ηλιθίου) ή απλα εχει αγνοια! Απλα και σταράτα!



    με συμληροσες!  παντος οταν πια κανεις δεν ασχολειτε μαζι τους τοτε θα σταματησουν ! δεν λεο τιποτε αλλο! συνενοχο στο φονο δε θα με εχετε


    F_ANGEL
    19.06.2008, 21:06

    Στις κρυάδες θα σε έχουμε??


    pastella
    19.06.2008, 21:07

    F_ANGEL όταν κάνουμε ένα θέμα στο φόρουμ για ένα μουσικό γεγονός που μας άρεσε, πρέπει να είμαστε προετοιμασμένοι να ακούσουμε και την αντίθετη άποψη. Εννοείται πως η γνώμη όλων είναι σεβαστή, όμως δεν χρειάζεται να ποστάρεις μετά από κάθε αρνητική ή (επι)κριτική άποψη την αντίδρασή σου. Η ομορφιά μιας συζήτησης είναι η διαφορετικότητα της κάθε άποψης.

    Χωρίς ειρωνίες παιδιά, μην χαλαστούμε και για μια εκδήλωση.


    sea_like_eyes
    19.06.2008, 21:07

    ''Εσυ τι λες?!?!?! Οτι βοηθανε τη μουσικη?!?!?! Θα τρελαθουμε εντελως μου φαινεται....!

    Αυτα που κοροιδευαμε μικροι, φτασαν τωρα να θεωρουνται υπεροχα και αρεστά!

    και ΝΑΙ, οποιος ψηφιζει σ αυτους τους διαγωνισμους ειναι μαλ*κας, ή ειναι αγαθός (στα ορια του ηλιθίου) ή απλα εχει αγνοια! Απλα και σταράτα!''

    στα ισια με κορμια φιδισια (μπαλετο ρουβα) . . . σε βρισκω σωστοτατο ! Τωρα για το αν γνωριζουν περι μουσικης ατομα που ακουνε Κιαμο,ρουβα,τσαλικη κτλ . . . στην πλειοψηφια (οσους-ες εχω γνωρισει)τους εχουν . . . μισο . . . μισο . . .'' Βρήκα ζωή στα μαύρα τα μεσάνυχτααααααααααααα ''

    Υ.Γ τα βραβεια λενε . . . αλλα O.k . . . και λιγη σοβαροτητα δεν βλαπτει !

    -Νινο-Nirvana-Hip Hop κτλ . . . κτλ . . .


    -----------------
    Es iSt sOWeIt, HabE iCh rEchT ? daRf icH noCh EtWas SaGen ? Ist Es VorBeI ?

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sea_like_eyes στις 19-06-2008 21:10 ]


    F_ANGEL
    19.06.2008, 21:14

    Για ακόμα μια φορά θα πω και σε σενα ότι είπα και στους άλλους 2..ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΟΙΟΤΗΚΟΙ ΚΑΙ ΚΟΥΛΤΟΥΡΙΑΡΙΔΕΣ ΣΑΝ ΕΣΑΣ..Τι να κάνουμε δλδ?Αυτά ακούμε αυτά μας αρέσουνε..Ε και?Μαγκιά μας..


    -----------------
    Ο Παράδεισος δεν φτιάχτηκε για μας..

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : F_ANGEL στις 19-06-2008 21:17 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : F_ANGEL στις 19-06-2008 21:18 ]


    Stroumfita456
    19.06.2008, 21:22

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 19-06-2008 στις 21:07 έγραψε...

    στα ισια με κορμια φιδισια (μπαλετο ρουβα) . . . σε βρισκω σωστοτατο ! Τωρα για το αν γνωριζουν περι μουσικης ατομα που ακουνε Κιαμο,ρουβα,τσαλικη κτλ . . . στην πλειοψηφια (οσους-ες εχω γνωρισει)τους εχουν . . . μισο . . . μισο . . .'' Βρήκα ζωή στα μαύρα τα μεσάνυχτααααααααααααα ''

    ενταξει..δεν σε αδικώ..κρινεις μονο απο αυτούς που εχεις γνωρισει...οκ..!!!!!

    αλλα το ξαναλέω...μην κανετε ετσι...!!!!!!δν βαρεθηκατε σε κάθε τοπικ να τα λετε αυτα?


    sea_like_eyes
    19.06.2008, 21:24

     

    ειπαν πουθενα τα παιδια πως ειναι ποιοτικοι?Ειπα εγω πως ειμαι ποιοτικος (ελεος με τις ταμπελες) . . . ?Ισα ισα που αμα κατσει και Κιαμο θα παω . . . και Ρουβα θα ακουσω!Ειπα ''πλειοψηφια'' . . . !

    Υ.Γ για μουσικη μιλαμε !

    Υ.Γ διαβαζε καλυτερα τις απαντησεις μας . . . PlzZzZzZ


    F_ANGEL
    19.06.2008, 21:28

    Αυτό εννοείται με τις απαντήσεις σας..Όταν οι άλλοι αποκαλούν τους ανθρώπους που άκουνε τέτοια μουσική "δολοφόνους"της μουσικής..Οι ταμπέλες άρχισαν από άλλους..Βλέπε όλες τις απαντήσεις..


    Stroumfita456
    19.06.2008, 21:33

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 19-06-2008 στις 21:24 έγραψε...

     

    ειπαν πουθενα τα παιδια πως ειναι ποιοτικοι?Ειπα εγω πως ειμαι ποιοτικος (ελεος με τις ταμπελες) . . . ?Ισα ισα που αμα κατσει και Κιαμο θα παω . . . και Ρουβα θα ακουσω!

    πρεπει να εισαι ο μόνος σε αυτο το τοπικ που δν μιλάει για "ταμπέλες"....

    Ωραια...χαίρομαι που εστω και ενα ατομο εδω μεσα ειναι "ανοιχτομυαλο"!!!

    ΥΓ.  πάντως εχω παρατηρσει ότι σε τετοια πάντα τοπικ μαλλιοτραβιούνται όλοι....ας μην γίνει και σε αυτο...απευθυνομαι σε ολους!


    sea_like_eyes
    19.06.2008, 21:34

    ''Αυτό εννοείται με τις απαντήσεις σας..''

    ο.Κ . . . αυτα απο μενα !


    F_ANGEL
    19.06.2008, 21:40

    Το ότι δεν σας αρέσει αυτή η μουσική είναι σεβαστό και απευθύνομαι σε όσους έσπευσαν να "κράξουν" όσους ακούνε αυτή τη μουσική..

     

    Ισα ισα που αμα κατσει και Κιαμο θα παω . . . και Ρουβα θα ακουσω!(Ευτυχώς που το παραδέχεσαι κιόλας γιατί υπάρχουν και κάποιοι που κρύβονται πίσω από το δαχτυλάκι τους-αν καταλάβατε καλώς-)


    -----------------
    Ο Παράδεισος δεν φτιάχτηκε για μας..

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : F_ANGEL στις 19-06-2008 21:41 ]


    nowaveband
    19.06.2008, 21:58

    lete pws o sakis einai sakis......entaksei den simfwnw alla dekto.alla kai i paparizou einai paparizou.......min sfazeste pali pls!irini imin tekna tou mh!


    pastella
    19.06.2008, 22:00

    Λοιπόν παιδιά, ήδη έγινε σύσταση και το συνεχίσατε. Τι περιμενετε δηλαδή να διαγραφούν μηνύματα και να κλειδωθεί το θέμα;

    Νομίζετε ότι το νοιάζει το κάθε μέλος που θα μπει εδώ μέσα να μάθει τι μουσική ακούτε και αν πάτε Κιάμο και Ρουβά;

    Ότι γράφετε να είναι σχετικό με την εκδήλωση και όχι με τις προτιμήσεις του άλλου.