ελληνική μουσική
    617 online   ·  210.826 μέλη

    3η Συνάντηση στην Πάτρα

    santourman
    24.06.2008, 23:43

    Και ναι, είμαστε και πάλι εδώ! Η παρέα του Ν/Δ Κ καλεί όλα τα μέλη της σε νέα συνάντηση! Σε μια συνάντηση που φυσικά θα μας τιμήσουν και νέα μέλη, και (το σημαντικότερο) μέλη από μακριά.

    Υστερα από μια πρόχειρη αναζήτηση πιθανής ημερομηνίας, καθώς δεν είναι εύκολο να βολευτούν όλοι, καταλήγουμε στο διάστημα 15-18 Ιουλίου. Ναι, ξέρω, δυστυχώς είναι μεσοβδόμαδα... Μακάρι να βρεθεί μια μέρα που να βολέψει τους περισσότερους. Αν πάλι οι περισσότεροι μπορείτε κάποιο από τα γειτονικά Σ/Κ τότε το ξανασυζητάμε. Απλά να το αναφέρετε, και βλέπουμε.

    Τώρα.... η συνάντηση μπορεί να είναι οτιδήποτε. Μπάνιο/καφές/φαγητό/ποτό ή και όλα μαζί! Πείτε ιδέες! {#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.beer}

     


    Stroumfita456
    25.06.2008, 14:22

    {#emotions_dlg.crying}...{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}.....{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}{#emotions_dlg.crying}


    loiless
    26.06.2008, 15:29

    Δεν βλέπω συμμετοχες ....και ανησυχω{#emotions_dlg.ohmy}

    Ξυπνήστε καλέ!!!!!Innocent


    santourman
    01.07.2008, 14:08

    Λοιπόν, επειδή κάποια μέλη δε θα μπορέσουν να παρευρίσκονται, και επειδή δε βλέπω άλλες συμμετοχές μέχρι τώρα, λέω να ακυρώσουμε αυτή τη συνάντηση. Εξάλλου τηλέφωνα έχουμε και όσοι θέλουμε και γνωριζόμαστε μεταξύ μας, μπορούμε ανα πάσα στιγμή να βρεθούμε.

    Ας μείνει το τόπικ αυτό 2 μέρες ακόμα, μήπως κάποιος θέλει να πει κάτι, και μετά προτείνω στον jorge να το διαγράψει εντελώς.

    {#emotions_dlg.oops}


    blackdragon
    03.07.2008, 00:30

    Συμφωνώ με συναντήσεις off-the-record κι εγώ Μπάμπη....ούτως ή άλλως ποιός θα έρθει καλοκαιριάτικα... Πάμε για νέα επίσημη συνάντηση από Σεπτέμβρη.....μετεξεταστέοι...{#emotions_dlg.tt2}


    PHILIPPOSSM
    03.07.2008, 18:26

    Ενα σαββατο ρε παιδια να ερθουμε και εμεις


    220493
    11.07.2008, 13:04

    Ωραιά παιδια μεσα ,το θεμα ειναι πού??????????????????????????????????


    santourman
    11.07.2008, 13:49

    Φίλε μου προς το παρόν το αφήνουμε. Δεν είχαμε συμμετοχή. Τη συνάντηση την αναβάλλουμε επ'αόριστον.


    fearlessangel
    02.09.2008, 23:16

    Παιδια, εγω λεω τωρα που μπηκε ο Σεπτεμβρης και μαζευομαστε σιγα σιγα ελεω και εξεταστικων, να κανονισουμε ενα Σαββατοβραδο από τα ερχομενα! Καταθετω επισημα την προταση μου και περιμενουμε ιδεες!!


    fearlessangel
    04.09.2008, 22:00

    Ρε παιδια κανενας????????


    vero
    04.09.2008, 22:03

    το είδα το τοπικ απο την προηγουμενη φορά..... απλα είμαστε λίγο ανακάστατοι με το προγραμμα μας οπως santourman  και εγω με τα διαβασματα θα δούμε! εαν πουνε και αλλα μελοι το ναι τοτε το κανονιζουμε...


    -----------------
    Eχω ενα κομπο στο λαιμο και μια θηλια που όλο στενευει Ελα και κανε μουσικη την τρελα που με διαφεντευει

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vero στις 04-09-2008 22:18 ]


    jorge
    05.09.2008, 00:15

    Παράθεση:

    Το μέλος fearlessangel στις 02-09-2008 στις 23:16 έγραψε...

    Παιδια, εγω λεω τωρα που μπηκε ο Σεπτεμβρης και μαζευομαστε σιγα σιγα ελεω και εξεταστικων, να κανονισουμε ενα Σαββατοβραδο από τα ερχομενα! Καταθετω επισημα την προταση μου και περιμενουμε ιδεες!!

    Σε άλλο topic καλύτερα :)