ελληνική μουσική
    764 online   ·  210.833 μέλη

    Βοηθεια στο ανοιγμα μιας μικρης Δισκογραφικης Εταιριας....

    Damnager
    28.06.2008, 14:55

    Γεια σας, Ειμαι απο την Γερμανια και Ζω τορα 1 Χρονο στην Ελλαδα, Ασχολουμαι με μουσικες Παραγογες και εχω αρκετα καλους καλητεχνες γυρο μου με τους οποιους θελω να ανοικσω μια Δισκογραφικγη.

    Εχουμε ολοι ηδη συμβολαια αλλα θελουμε να κανουμε κατι δικο μας...

    Τορα ομος δεν κσερω πως γινεται αυτο στην Ελλαδα και χρειαζομαι βοηθεια απο καποιον να μου πει που πρεπει να παω...

    Μηπος πρεπει να παω σε Λογιστη η Δικιγορο;

    Ελπιζω να ηταν ο σωστος τομεας και συγνομη για την Ορθογραφια μου αλλα δεν κσερω που να βαλω τονους γιατι τα εχω ολα στα γερμανικα..{#emotions_dlg.whistling}

    Eyxaristw gia thn boηθεια σας!

    Greetz,

    Thorsten


    nowaveband
    28.06.2008, 15:59

    kai gw to psaxnw poli to thema......thelei diadikasia...katastatika dikigorous logistes.an vresi enan kalo dikigoro tha se katatopisei


    Damnager
    28.06.2008, 19:01

    wraia eyxaristw, tha koitaksw na brw enan kalo dikigoro aytes ths meres, an brw akrh tha sas enhmerosw edw...

    An kapoios allos hdh exei anoiksei kai kserei th diadikasia tha htan wraia an moirazotanai ths empeireies toy edw.


    emmanuella
    30.06.2008, 18:59

    Ξέρω φίλο που προσπάθησε πάρα πολύ...δυστυχώς...κάτι που κατάφερε να ανοίξει - έπειτα από μεγάλη πίεση - δεν είχε κανένα αποτέλεσμα...

    Παρ'όλα αυτά...εσύ προσπάθησε και θα χαρώ αν τα καταφέρεις...όλοι από κάπου ξεκίνησαν σωστα ?


    jorge
    30.06.2008, 19:50

    Πρώτα σε δικηγόρο και μετά σε λογιστή.

    Καλή επιτυχία.


    ouzotheband
    03.07.2008, 04:14

    Παράθεση:

    Το μέλος Damnager στις 28-06-2008 στις 14:55 έγραψε...

    Γεια σας, Ειμαι απο την Γερμανια και Ζω τορα 1 Χρονο στην Ελλαδα, Ασχολουμαι με μουσικες Παραγογες και εχω αρκετα καλους καλητεχνες γυρο μου με τους οποιους θελω να ανοικσω μια Δισκογραφικγη.

    Εχουμε ολοι ηδη συμβολαια αλλα θελουμε να κανουμε κατι δικο μας...

    Τορα ομος δεν κσερω πως γινεται αυτο στην Ελλαδα και χρειαζομαι βοηθεια απο καποιον να μου πει που πρεπει να παω...

    Μηπος πρεπει να παω σε Λογιστη η Δικιγορο;

    Ελπιζω να ηταν ο σωστος τομεας και συγνομη για την Ορθογραφια μου αλλα δεν κσερω που να βαλω τονους γιατι τα εχω ολα στα γερμανικα..{#emotions_dlg.whistling}

    Eyxaristw gia thn boηθεια σας!

    Greetz,

    Thorsten



     

    otan to kataferis emeis mboroume na se voithisoume se oti xriastis se epipedo paragogis mixis master kai video:))

    Giorgos karidakiss@gmail.com

    [addsig]
    Damnager
    03.07.2008, 18:35

    Paidia, ta katafera!{#emotions_dlg.biggrin}

    Oyte Logisth den Xreiastika kai oute Dikigoro telika...

    Ekana thn Etairia U.K. Limited kai dilosa thn etairia sthn Germania kai sth Gallia opoy kathetai to 2tero Aythentiko.

    Etsi eimastai teleios Nomimoi kai mporoyme na ksekinisoyme thn Paragogh.

    An xreiastei kapoios Bohtheia mporei na erthei se epafi me mena.

    @Giorgo: Eyxaristw file, exoyme diko mas Studio kai to Mastering tha Ginei sthn Germania alla mporei na se Xreiastw gia Video.

    Eyxaristw poy afierosatai ton Xrono sas!

     

    Thorsten