ελληνική μουσική
    693 online   ·  210.848 μέλη
    jorge
    27.09.2004, 10:56
    Στα Downloads προστέθηκε μια νέα κατηγορία με αστεία βίντεο που έχουν σαν θέμα τη μουσική.

    Δείτε υποψηφίους Pop Idol, Παρατράγουδα, αλλά και ένα φανταστικό κιθαριστικό solo σε πρώτο πλάνο

    Μουσικά Funny Videos
    linda7
    27.09.2004, 14:38
    Χμ...έφριξε το Real Player με τη ''διασκευή'' του ''Shake it'' και δεν ανοίγει ξανά...
    Tsipiriki
    27.09.2004, 15:24
    Να 'σαι καλά jorge!Με εκανες και γέλασα!
    jorge
    27.09.2004, 16:19
    Ρε παιδιά, αυτός ο τύπος που είναι στα Παρατράγουδα δεν είναι απίστευτος; Αίσθηση της πραγματικότητας: ΜΗΔΕΝ !
    Τελικά αξίζει η εκπομπή της Αννίτας, την είχα παρεξηγήσει
    linda7
    27.09.2004, 16:36
    Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι... και μετά έχουν άγχος κάποιοι τραγουδιστές πάνω στη σκηνή :p Ο κύριος ''don't shake it'' μας υπέδειξε τον τρόπο με τον οποίο αποφεύγεται (εντελώς) το stage fright .....
    MariannaP
    27.09.2004, 16:39
    Παντως έχει επικαιρο ρεπερτόριο ο ανθρωπος!
    Θέλω να τον ακούσω να τραγουδάει το 1ο της Eurovision ντυμένος αλά Ρουσλάνα!
    Επίσης παρατήρησα στο πλάνο και την άλλη μεγάλη αοιδό, εκείνη την κυρία που νομίζει ότι λέει αρχαία ελληνικά άσματα!
    Παω στοίχημα ότι έκανε αίτηση να τραγουδήσει στην τελετή έναρξης των Ολυμπιακών! Λέτε να την έκοψαν;;;
    bina
    28.09.2004, 00:06
    eida ta video, orea einai!!! kai mou thimisan (ta paratragouda) tin parimia -I TRELLA DEN PAEI STA BOUNA- alla mou dimiouggisan kai mia aporia.. tin trella poios tin ehei ; oi simmetehontes i oi dimiourgoi ths ekpompis;
    jorge
    03.06.2005, 12:51
    Στα Downloads > Μουσικά Funny Videos μπήκε ένα βιντεάκι με τον πιο απίστευτο πιανίστα που έχετε δει ποτέ. Οποιοδήποτε άλλο σχόλιο είναι περιττό!


    jorge
    23.08.2005, 11:07
    Μετά το Pulp Fiction σας έχει μείνει απωθημένο να παίξετε στην κιθάρα τη Μισιρλού, αλλά δεν τα καταφέρνετε στην τεχνική της "surf guitar" που απαιτεί το συγκεκριμένο κομμάτι;

    Δείτε το νέο βιντεάκι που βάλαμε στα Downloads > Μουσικά Funny Videos
    nefos
    28.06.2006, 21:38



    @ Νομίζω μόνο η αρχή του video είναι αληθινή. Στο τελείωμα πετάει τα μπαλάκια σαν καλός θεατρίνος. Για δείτε και πείτε μου!

    To μπαλακια - πιάνο