ελληνική μουσική
    761 online   ·  210.832 μέλη

    Πωλείται το 5/4 Live (Μικρολίμανο)

    jorge
    15.07.2008, 13:38

    Το αγαπημένο μαγαζί του MusicHeaven, το μέρος στο οποίο διοργανώσαμε τόσες και τόσες μουσικές βραδιές (3ο Live, 4o Live, Νύχτες MusicHeaven κ.α.), αλλά και στο οποίο βρεθήκαμε απλά για να βρεθούμε και ν' ακούσουμε φίλους και μπάντες (Κροκίδης, Βραδυνύ Τύπυ, Ανοιχτή Θάλασσα, Ντόμινο, Nice Price, Καθώς Πρέπει, Μακρινά Ξαδέρφια και τόσους άλλους)...

    ... ΠΩΛΕΙΤΑΙ λόγω οικονομικών δυσκολιών.

     

    Αν ενδιαφέρεσθε ή έχετε κάποιο φίλο/γνωστό που θα ήθελε να κινηθεί επιχειρηματικά αγοράζοντας την άδεια και το μαγαζί (το οποίο βρίσκεται στην Φιλίππου 14 στο Μικρολίμανο), τηλεφωνήστε στο 6979-044387 να μιλήσετε με τους ιδιοκτήτες.

    Μακάρι να βρεθεί αγοραστής και να ξανανοίξει το αγαπημένο αυτό στέκι, το οποίο έχει κλείσει από 31 Μαρτίου.

     

    Και μια φωτογραφία από το 3ο Live του MusicHeaven:


    kifa
    15.07.2008, 14:35

    Γμτ .... μακάρι να μην ειχα ξεκινησει το άλλο στου Ζωγράφου ... θα παρω ομως ενα τηλέφωνο τα παιδια να δουμε μηπως μπορούμε να συνεργαστούμε σε αλλα θέματα ... ( πχ καθισματα , ηχος , φωτα κλπ ) ...

    Πολύ ωραιος χώρος ... !! κριμα ....

    {#emotions_dlg.sad}


    Orfeus
    15.07.2008, 15:00

    Έτσι εξηγείται η τόσων μηνών ....σιωπή !!!!

    {#emotions_dlg.sad}


    uNick
    16.07.2008, 00:17

    Τόσες και τόσες ωραίες φωτογραφίες... αυτήν βρήκες να βάλεις?... Δεν θα πουληθεί συντομότερα έτσι... {#emotions_dlg.whistling}

     

    Έχω κάτι στο μυαλό μου... θα το προωθήσω το πρωί, μπας και...

     


    rivera
    16.07.2008, 08:57

    Jorge, κανε απογραφη ποσα μελη θελουν το musicheaven να αποκτησει τον δικο του χωρο για εβδομαδιαιο προγραμμα και κοψε"μετοχες"......αν συμφερει...............ολα γινονται.


    christos54
    19.07.2008, 18:21

    Ευχαριστουμε παιδια για τα καλα σας λογια αλλα τελικα δεν μπορουμε να το στηριξουμε αλλο οικονομικα και ετσι αναγκαζομαστε να το πουλησουμε με μεγαλη μας λυπη.rivera  αυτο που προτεινεις θα ηταν ενα πολυ καλο ονειρο και για εμας.


    jorge
    26.07.2008, 09:52

    Θα ήταν πολύ καλό όντως να μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο, αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο να μαζευτούν τόσα λεφτά. Είναι μετά και η συντήρηση, κάποιος να το αναλάβει και να το πληρώνει... Μπλέξιμο...

    Ευχαριστώ προσωπικά τον ΧΡΗΣΤΟ, τη ΝΙΚΗ και τον ΓΙΩΡΓΟ για τις τόσες ωραίες στιγμές που ζήσαμε στο μαγαζί τους. Μακάρι να γίνει κάτι και να ξανανέβουμε στο stage.


    faltsoo
    26.07.2008, 10:45

    κατι σχετικο ειχα στο μπλογκ μου τη περασμενη εβδομαδα.

    τελος παντων

    καθε μερα που περνω απο μπροστα και το βλεπω...

    ε ναι κατι θα μας λειπει...

    αλλα οπως εχω ξαναπει , ωραια τα λογια και τα συναισθηματα , αλλα καποιος πρεπει

    να πληρωνει τον βαρκαρη.

    μακαρι να πουληθει και να γινει σκυλαδικο , να κονομησουν και οι αγοραστες.

    Χρηστάρα φιλια

     

     


    -----------------
    only a STRATOCASTER is good enough URL: blogs.musicheaven.gr/faltsoo


     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : faltsoo στις 26-07-2008 10:47 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 26-07-2008 11:10 ]


    επισυναπτόμενα: FOLY%2BPASXALIDIS.jpg