ελληνική μουσική
    548 online   ·  210.834 μέλη

    Μπάμπης Στόκας - Τραγουδήστε, μην ντρέπεστε!

    PitsiBlue
    06.08.2008, 18:45

    O Μπάμπης είναι φοβερός...Βρέθηκα στην συναυλία που έδωσε μαζί με την Μπάμπαλη και την Αλεξίου,και παρότι η τελευταία με απογοήτευσε αρκετά (ήταν αρκετά "κρύα" κατα την γνώμη μου) όταν έβγαινε ο Μπάμπης το διασκέδαζα...Ο καινούργιος δίσκος με παλιά όμως τραγούδια απο Πυξ Λαξ και άλλους είναι παααααααααααρα πολύ καλος και μου άρεσε...{#emotions_dlg.walkman}


    stevi93
    06.08.2008, 20:03

    Παράθεση:

    Το μέλος PitsiBlue στις 06-08-2008 στις 18:45 έγραψε...

    O Μπάμπης είναι φοβερός...Βρέθηκα στην συναυλία που έδωσε μαζί με την Μπάμπαλη και την Αλεξίου,και παρότι η τελευταία με απογοήτευσε αρκετά (ήταν αρκετά "κρύα" κατα την γνώμη μου) όταν έβγαινε ο Μπάμπης το διασκέδαζα...Ο καινούργιος δίσκος με παλιά όμως τραγούδια απο Πυξ Λαξ και άλλους είναι παααααααααααρα πολύ καλος και μου άρεσε...{#emotions_dlg.walkman}



    Σε ποια συναυλια βρεθηκες?


    Aggnik20
    07.08.2008, 22:55

    Παράθεση:

    Το μέλος PitsiBlue στις 06-08-2008 στις 18:45 έγραψε...

    O Μπάμπης είναι φοβερός...Βρέθηκα στην συναυλία που έδωσε μαζί με την Μπάμπαλη και την Αλεξίου,και παρότι η τελευταία με απογοήτευσε αρκετά (ήταν αρκετά "κρύα" κατα την γνώμη μου) όταν έβγαινε ο Μπάμπης το διασκέδαζα...Ο καινούργιος δίσκος με παλιά όμως τραγούδια απο Πυξ Λαξ και άλλους είναι παααααααααααρα πολύ καλος και μου άρεσε...{#emotions_dlg.walkman}



    Όντως, σε ποα συναυλία πήγες; Γιατί εδώ στο Ηρακλείο ήταν κ οι 3 καταπληκτικοί!!!!!!


    vero
    07.08.2008, 23:34

    εαν δεν πεταγομουνα να του πω να πει το μια συνουσία μυστική δεν θα το ελεγε{#emotions_dlg.biggrin}

     


    PitsiBlue
    09.08.2008, 02:16

    Εγώ βρέθηκα στην συναυλία τους στο Μεσολόγγι...Και το εισητήριο δεν έλεγε ούτε το όνομα του Στόκα,ούτε της Μπάμπαλη,μόνο της Αλεξίου...Μου την έδωσε κάπως αυτό....


    stevi93
    09.08.2008, 10:16
    Στη συναυλια στο Μεσσολογγι,το κοινο ηταν πολυ κρυο.Ο,τι και να εκανε η Αλεξιου το αποτελεσμα θα ηταν μετριο.Εγω την βρηκα πολυ καλη,για το κοινο που ειχε απο κατω... Ουτε στο Εισητηριο για το θεατρο βραχων το Σεπτεμβρη γραφει τον Στοκα και τη Μπαμπαλη.. Μονο Αλεξιου & I Murvini...
    mellia
    06.10.2008, 00:08

    "Τραγουδήστε, μην ντρέπεστε"
    Εμένα πάλι μου αρέσει το τίτλος Smile
    (τον δίσκο δεν τον άκουσα)


    marylin
    07.10.2008, 00:26

    Ασφαλώς και δε ντρεπόμαστε, τραγουδάμε!{#emotions_dlg.clap}Ωραίος ο Στόκας, πολύ μου αρέσει! {#emotions_dlg.thumbup}


    erwteumenosxizofrenhs
    07.10.2008, 16:12

    Εγώ θα ακούω το Στόκα, να μου τραγουδά και τι άλλο να σου πω... έχε γειά...


    despinakontogianni
    07.10.2008, 23:52

    Το πήρα και δεν έχω βαρεθεί να το ακούω! Αφήστε που έχω κολλήσει και με το "Φωτιά"! {#emotions_dlg.inlove}


    vero
    08.10.2008, 02:24

    ΑΣΕ! το πήρα και εγώ πριν μια βδομάδα και κόλλησα με την εικόνα του χειμώνα!