ελληνική μουσική
    578 online   ·  210.848 μέλη

    Ξανά ο Σάκης στην Eurovision ????

    F_ANGEL
    20.07.2008, 15:34

    Καλέ μην θίγεσαι..Δεν μίλησα για σένα..


    deathminor88
    20.07.2008, 16:25

    Αν και θα προτιμούσα να δω πχ τους C Real ο Σάκης είναι σταθερή αξία!

    Και ότι και να λένε οι κολλημένοι έχει Φωνάρα, Κορμάρα, Χορεύει, και θα διαλέξει ένα πραγματικά καλό κομμάτι.

     

    ΥΓ Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί αυτή η μανία να ξανανικήσουμε!


    F_ANGEL
    20.07.2008, 16:29

    Παράθεση:

    Το μέλος deathminor88 στις 20-07-2008 στις 16:25 έγραψε...

    Αν και θα προτιμούσα να δω πχ τους C Real ο Σάκης είναι σταθερή αξία!

    Και ότι και να λένε οι κολλημένοι έχει Φωνάρα, Κορμάρα, Χορεύει, και θα διαλέξει ένα πραγματικά καλό κομμάτι.

     

    ΥΓ Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί αυτή η μανία να ξανανικήσουμε!



    {#emotions_dlg.thumbup}Πες τα


    nowaveband
    20.07.2008, 16:31

    re paidia tous eipame na pame dueto me ton sitzoune alla mas paripsan ws idiaitera talantouxous kai omorfous gia auton ton diagwnismo.....{#emotions_dlg.ban}


    emmanuella
    20.07.2008, 18:44

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 20-07-2008 στις 16:31 έγραψε...

    re paidia tous eipame na pame dueto me ton sitzoune alla mas paripsan ws idiaitera talantouxous kai omorfous gia auton ton diagwnismo.....{#emotions_dlg.ban}



    Χαχα !!! Καλό γέλιο !! Στάθης & Νίκος στη Eurovision !! Δεν γίνεται ! Εκεί πάνε μόνο άνθρωποι μη ποιοτικού περιεχομένου !!


    rompa
    20.07.2008, 18:53

    Μια χαρά είναι ο Σάκης . Ο διαγωνισμός αυτός του πάει πολύ και μπορεί να τον στηρίξει. Και στο κάτω κάτω δεν υπάρχουν πολλοί που να μπορούν να κάνουν αυτά που κάνει .


    Stroumfita456
    20.07.2008, 20:34

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 20-07-2008 στις 16:31 έγραψε...

    re paidia tous eipame na pame dueto me ton sitzoune alla mas paripsan ws idiaitera talantouxous kai omorfous gia auton ton diagwnismo.....{#emotions_dlg.ban}



    καλα αν πηγαινετε εσεις τα 2 ουτε την 23 θεση δν θα παιρνατε...{#emotions_dlg.oops}!!

    Φιλακια πολλά!!!

    αφου το χει ο Σακης γτ να πάει καποιος αλλος...βουρ ρε Σακη..ειναι και κουκλος+++++!{#emotions_dlg.inlove}


    black_devil
    21.07.2008, 00:17

    Παράθεση:

    Το μέλος deathminor88 στις 20-07-2008 στις 16:25 έγραψε...

    Αν και θα προτιμούσα να δω πχ τους C Real ο Σάκης είναι σταθερή αξία!

    Και ότι και να λένε οι κολλημένοι έχει Φωνάρα, Κορμάρα, Χορεύει, και θα διαλέξει ένα πραγματικά καλό κομμάτι.

     

    ΥΓ Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί αυτή η μανία να ξανανικήσουμε!



     

    Κι εγω αυτη τη μανια δεν καταλαβαινω γι αυτο θα προτιμουσα να δω καποιον αλλο. Δηλαδη στελνουμε το Σακη (του οποιου ειμαι φαν απο τοτε που μου εκοψαν τον ομφαλιο λωρο!{#emotions_dlg.inlove}) γιατι ειναι δοκιμασμενη συνταγη. Γιατι να μην στειλουμε καποιον αλλο με κατι διαφορετικο? Ειλικρινα, νομιζω οτι υπαρχει πολυς κοσμος που τον αφορουν διαφορετικα πραγματα απο αυτα που βλεπουμε στη eurovision καθε χρονο.. Γιατι αυτος ο διαγωνισμος, περα απο την ψυχαγωγια να μην μας προσφερει ποικιλια και ποιοτητα? (κανε ονειρα θα μου πειτε τωρα αλλα τεσπα..)


    freakhood
    21.07.2008, 13:03

    Και είχα μια φαγούρα...

    Τρομερές αναζητήσεις βλέπω. Και φοβεροί προβληματισμοί...


    emmanuella
    21.07.2008, 13:05

    Παράθεση:

    Το μέλος black_devil στις 21-07-2008 στις 00:17 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος deathminor88 στις 20-07-2008 στις 16:25 έγραψε...

    Αν και θα προτιμούσα να δω πχ τους C Real ο Σάκης είναι σταθερή αξία!

    Και ότι και να λένε οι κολλημένοι έχει Φωνάρα, Κορμάρα, Χορεύει, και θα διαλέξει ένα πραγματικά καλό κομμάτι.

     

    ΥΓ Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί αυτή η μανία να ξανανικήσουμε!



     

    Κι εγω αυτη τη μανια δεν καταλαβαινω γι αυτο θα προτιμουσα να δω καποιον αλλο. Δηλαδη στελνουμε το Σακη (του οποιου ειμαι φαν απο τοτε που μου εκοψαν τον ομφαλιο λωρο!{#emotions_dlg.inlove}) γιατι ειναι δοκιμασμενη συνταγη. Γιατι να μην στειλουμε καποιον αλλο με κατι διαφορετικο? Ειλικρινα, νομιζω οτι υπαρχει πολυς κοσμος που τον αφορουν διαφορετικα πραγματα απο αυτα που βλεπουμε στη eurovision καθε χρονο.. Γιατι αυτος ο διαγωνισμος, περα απο την ψυχαγωγια να μην μας προσφερει ποικιλια και ποιοτητα? (κανε ονειρα θα μου πειτε τωρα αλλα τεσπα..)



    ΚΑΝΕ ΟΝΕΙΡΑ !! ΧΑΧΑ !! {#emotions_dlg.lol}

    ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΘΑ ΔΕΧΤΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ...ΠΟΥ ? ΣΤΗΝ EUROVISION !!! ΔΗΛΑΔΗ ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...( ΧΑΧΑ ) ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ Π.Χ. ???? {#emotions_dlg.lol}

    ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ !! ΑΠΛΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ...ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΣΤΥΛ ΜΕ ΣΑΚΗ...ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ...ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ????


    black_devil
    21.07.2008, 23:07

    Καλα, το οτι κανεις ποιοτικος μουσικος δεν θα δεχοταν να παει ειναι μια αληθεια...

    Πρεπει να αλλαξει ολη η φιλοσοφια του διαγωνισμου για να συμβει αυτο...

    Τελικα, για αλλη μια φορα συνειδητοποιω οτι αυτη η κατασταση δεν προκειται να αλλαξει... (οχι μονο στη eurovision, γενικα..)

    Μονα στα ονειρα μου.. :)


    Stroumfita456
    22.07.2008, 21:03

    ρε παιδια δν στελνουμε αλκινοο???{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.ban}


    Mussap
    22.07.2008, 23:25

    Ένα ντουέτο είναι πάντα καλή ιδέα. Ας πούμε Σαββόπουλος και¨Εφη Θώδη.


    kamelia8
    22.07.2008, 23:33

    {#emotions_dlg.eek}Από τώρα το αποφάσισαν για τότε;

    Πάλι ο Σάκης; Ε, ας πάει... Δε με πολυκόφτει.... Μια βραδιά μπορεί να δω τη Eurovision και μετά θα συνεχίσω τη ζωή μου....!{#emotions_dlg.biggrin}


    musicathy
    02.08.2008, 16:56

    Jesus  Christ! Γι'αυτό φαγουριζόμουνα τόσο καιρό?


    marylin
    02.08.2008, 23:06

    Αν και δεν είμαι φαν του διαγωνισμού και βλέπω μόνο τη δική μας συμμετοχή, θεωρώ ότι ο Σάκηηηηηηηηηηηηηηηηηηηης είναι ο καλύτερος στο είδος του! {#emotions_dlg.thumbup}

     

    Τον έχω δει στη σκηνή κι έμεινα με το στόμα ανοιχτό, εμφάνιση, χορευτικά, σα να μην πατούσε στη γη αλλά πετούσε, ήταν άψογος! {#emotions_dlg.clap}

    Δικαιολόγησα απόλυτα όλες και όλους που τον θαυμάζουν και το έχω ξαναπεί, δεύτερος Ρουβάς δε θα βγει και να το θυμάστε αυτό!

    Σίγουρα αδικήθηκε την προηγούμενη φορά αλλά έτσι είναι αυτά... απρόβλεπτα.... {#emotions_dlg.crying}

     

    Μαρινέλλα, Τσανακλίδου κλπ είχαν συμμετάσχει πριν πολλά χρόνια, ο συγκεκριμένος διαγωνισμός είναι μάλλον για ποπ - χορευτικά τραγούδια εκτός από μπαλάντες βέβαια... {#emotions_dlg.yes}

     


    renabill
    07.08.2008, 13:32

    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 19-07-2008 στις 12:25 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος VoodooChild στις 19-07-2008 στις 12:04 έγραψε...

    Αλλά αυτό που εύκολα όλοι μπορούμε να συμπεράνουμε, είναι ότι με τόση ανακύκλωση είμαστε -τουλάχιστον- φιλικοί προς το περιβάλλον.



    Χαχαχαχαχα !!! {#emotions_dlg.lol}

    Φοβερό ! Πέθανα στα γέλια !



    Δυστυχώς μόνο με τους τραγουδιστές κάνουμε ανακύκλωση!{#emotions_dlg.thumbdown}


    MPara
    07.08.2008, 15:02

    ΣΑ-ΚΗΣ!

    ΣΑ-ΚΗΣ!

    ΣΑ-ΚΗΣ!

    {#emotions_dlg.happycrazy}


    freakhood
    18.08.2008, 13:05

    Όπως έγραψα και σε άλλο Topic, "υπάρχουν πολλά ζωα στον πλανήτη Ελλάδα που ασχολούνται με άλλα ζωα"


    deathminor88
    19.08.2008, 16:34

    Και εσύ τι είσαι ο βασιλιάς τους?

    Δεν έχεις άλλη δουλειά απ το να προσβάλεις τα άλλα μέλη?