ελληνική μουσική
    826 online   ·  210.849 μέλη
    emmanuella
    18.07.2008, 18:04

    Πιστεύετε ότι η Γιάννα Τερζή έπρεπε να ακολουθήσει τον κόσμο της μουσικής ?

    Πιστεύετε ότι απλά έχει τα κονέ και την προώθηση της από τον πατέρα της ?

    Πιστεύετε ότι η επιτυχία της οφείλεται απλά και μόνο στο επίθετό της ?


    -----------------
    " The Show Must Go On " : Every artist was first an amateur....!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : emmanuella στις 18-07-2008 18:08 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : emmanuella στις 18-07-2008 18:08 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KIT_KAT στις 18-07-2008 19:14 ]


    Stroumfita456
    18.07.2008, 20:49

    Δεν ξερω αν φταινε τα κονε  ή το επιθετο της πάντως η κοπελιά ειναι..{#emotions_dlg.thumbdown}{#emotions_dlg.thumbdown}{#emotions_dlg.thumbdown}{#emotions_dlg.thumbdown}


    rompa
    19.07.2008, 18:01

    Δεν θεωρώ ότι έχει κάνει και την τρομερή επιτυχία . Από τα 2-3 τραγούδια της που έχω ακούσει ... σίγουρα απέχει πολύ από τον πατέρα της . Θα δείξει ....


    manouvr
    19.07.2008, 21:19

    .. Ενα με το σωρο των λαικοποπ φυντανιων μου δειχνει..

    (Θεωρω και ο πατερας της οτι ειναι υπερεκτιμημενος..)

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : manouvr στις 19-07-2008 21:22 ]


    Stroumfita456
    20.07.2008, 21:04

    Παράθεση:

    Το μέλος manouvr στις 19-07-2008 στις 21:19 έγραψε...

    .. Ενα με το σωρο των λαικοποπ φυντανιων μου δειχνει..

    (Θεωρω και ο πατερας της οτι ειναι υπερεκτιμημενος..)

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : manouvr στις 19-07-2008 21:22 ]



    ενταξει ειπαμε αυτη δν ειναι και αστερι..αλλα κανεις δν μπορει να αμφισβητησει τον πατερα της....μην τα ισοπεδωνουμε και ολα πλιζ..Smile


    emmanuella
    20.07.2008, 22:45

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 20-07-2008 στις 21:04 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος manouvr στις 19-07-2008 στις 21:19 έγραψε...

    .. Ενα με το σωρο των λαικοποπ φυντανιων μου δειχνει..

    (Θεωρω και ο πατερας της οτι ειναι υπερεκτιμημενος..)

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : manouvr στις 19-07-2008 21:22 ]



    ενταξει ειπαμε αυτη δν ειναι και αστερι..αλλα κανεις δν μπορει να αμφισβητησει τον πατερα της....μην τα ισοπεδωνουμε και ολα πλιζ..Smile



    ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΣΤΡΟΥΜΦΙΤΑ ! ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΓΙΑΝΝΑ ΑΛΛΑ Ο ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ! ΟΛΑ ΙΣΑ ΚΙ ΟΜΟΙΑ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΙΑ !


    pokopik
    21.07.2008, 05:16

    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 20-07-2008 στις 22:45 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 20-07-2008 στις 21:04 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος manouvr στις 19-07-2008 στις 21:19 έγραψε...

    .. Ενα με το σωρο των λαικοποπ φυντανιων μου δειχνει..

    (Θεωρω και ο πατερας της οτι ειναι υπερεκτιμημενος..)

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : manouvr στις 19-07-2008 21:22 ]



    ενταξει ειπαμε αυτη δν ειναι και αστερι..αλλα κανεις δν μπορει να αμφισβητησει τον πατερα της....μην τα ισοπεδωνουμε και ολα πλιζ..Smile



    ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΣΤΡΟΥΜΦΙΤΑ ! ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΓΙΑΝΝΑ ΑΛΛΑ Ο ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ! ΟΛΑ ΙΣΑ ΚΙ ΟΜΟΙΑ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΙΑ !



    Bεβαιως εχει πει τραγουδαρες "..Φευγω δεν παει αλλο,χωριζω..","Ειμαι αστατος πολυ.." κτλ κτλ.. Τι λετε ρε παιδια η ποιοτητα σε ολο της το μεγαλειο! ας γελασω! 


    thaliey
    21.07.2008, 08:27

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 18-07-2008 στις 20:49 έγραψε...

    Δεν ξερω αν φταινε τα κονε  ή το επιθετο της πάντως η κοπελιά ειναι..{#emotions_dlg.thumbdown}{#emotions_dlg.thumbdown}{#emotions_dlg.thumbdown}{#emotions_dlg.thumbdown}




    XeniaRodo
    21.07.2008, 17:17

     


    -----------------

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : XeniaRodo στις 02-03-2009 18:11 ]


    emmanuella
    21.07.2008, 17:35

    Popopik : Εμένα μου αρέσει..΄δε ακούω τέτοια μουσική αλλά δεν μπορούμε να λέμε ότι ο Τερζής είναι ένα τίποτα !


    pokopik
    21.07.2008, 21:05

    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 21-07-2008 στις 17:35 έγραψε...

    Popopik : Εμένα μου αρέσει..΄δε ακούω τέτοια μουσική αλλά δεν μπορούμε να λέμε ότι ο Τερζής είναι ένα τίποτα !



    Ok παω πασο,δεν μπορω να επιβαλλω αποψεις!{#emotions_dlg.beer}

    Αλλα κι εμενα θα μου επιτρεψεις ,οταν καποιον σημερα τον θεωρει η πλειοψηφια ενα απ τους σημαντικοτερους λαϊκους τραγουδιστες, να εχω καποιες απαιτησεις απο το ρεπερτοριο του αλλα κι απο την σταση του απεναντι στο Ελληνικο τραγουδι.(Βεβαια ,πιθανον να φταει η πλειοψηφια..οπως σε πολλες περιπτωσεις!{#emotions_dlg.whistling})


    Stroumfita456
    22.07.2008, 21:11

    πάλι με αυτα περι ποιοτητας σε αυτο το site...ολοι με αυτην την καραμελα στο στομα και την πιπιλιζεται ολη την ωρα...μα καλά ακομα δν βαρεθηκατε???αφηστε τον κοσμο να ακουει οτι θελει΄..όλοι μου βρηκατε το ποιοτικο και το μη ποιοτικο..αφου εμενα μ'αρεσει να το ακουω τι θα γινει δλδ??θα μου κοψετε το κεφαλι...σε καθε τοπικ ειτε μιλησουμε για Ρουβα,Τερζη,Κιαμο,Βερτη,,τα ιδια μας κοπανατε..οχου..βαρεθηκα...{#emotions_dlg.yawn}

    ΥΓ. pokopik μην το παρεις προσωπικα...γενικα μιλαω απλως βρηκα αφορμη να  πω αυτα που ηθελα..!Smile


    pokopik
    23.07.2008, 11:52

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 22-07-2008 στις 21:11 έγραψε...

    πάλι με αυτα περι ποιοτητας σε αυτο το site...ολοι με αυτην την καραμελα στο στομα και την πιπιλιζεται ολη την ωρα...μα καλά ακομα δν βαρεθηκατε???αφηστε τον κοσμο να ακουει οτι θελει΄..όλοι μου βρηκατε το ποιοτικο και το μη ποιοτικο..αφου εμενα μ'αρεσει να το ακουω τι θα γινει δλδ??θα μου κοψετε το κεφαλι...σε καθε τοπικ ειτε μιλησουμε για Ρουβα,Τερζη,Κιαμο,Βερτη,,τα ιδια μας κοπανατε..οχου..βαρεθηκα...{#emotions_dlg.yawn}

    ΥΓ. pokopik μην το παρεις προσωπικα...γενικα μιλαω απλως βρηκα αφορμη να  πω αυτα που ηθελα..!Smile



    Aν και διαφωνω σε κερναω μπυριτσα{#emotions_dlg.beer}!!

    (Τι πολιτισμενα που διαφωνουμε,εδω,ε?)


    kamelia8
    23.07.2008, 15:09

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 22-07-2008 στις 21:11 έγραψε...

    πάλι με αυτα περι ποιοτητας σε αυτο το site...ολοι με αυτην την καραμελα στο στομα και την πιπιλιζεται ολη την ωρα...μα καλά ακομα δν βαρεθηκατε???αφηστε τον κοσμο να ακουει οτι θελει΄..όλοι μου βρηκατε το ποιοτικο και το μη ποιοτικο..αφου εμενα μ'αρεσει να το ακουω τι θα γινει δλδ??θα μου κοψετε το κεφαλι...σε καθε τοπικ ειτε μιλησουμε για Ρουβα,Τερζη,Κιαμο,Βερτη,,τα ιδια μας κοπανατε..οχου..βαρεθηκα...{#emotions_dlg.yawn}

    ΥΓ. pokopik μην το παρεις προσωπικα...γενικα μιλαω απλως βρηκα αφορμη να  πω αυτα που ηθελα..!Smile

    Πες τα ρε Δήμητρα!!! {#emotions_dlg.thumbup}

    Δεν έχω κάποια ιδιαίτερη άποψη για τη συγκεκριμένη τραγουδίστρια... Μου φαίνεται μέτρια.

    Πάντως, υποπτεύομαι ότι το επίθετό της και τα κονέ του πατέρα της στο χώρο τη βοήθησαν ουκ ολίγον....


    Stroumfita456
    23.07.2008, 19:57

    Παράθεση:

    Το μέλος pokopik στις 23-07-2008 στις 11:52 έγραψε...
    Aν και διαφωνω σε κερναω μπυριτσα{#emotions_dlg.beer}!!

    (Τι πολιτισμενα που διαφωνουμε,εδω,ε?)



    οι γνώμες διοισθανται(καλα δν γραφετε ετσι αλλα ποιος νοιαζεται!!!!){#emotions_dlg.oops}

    σε ευχαριστω για την μπυριτσα...

    (ε τι εμεις ειμαστε πολιτισμενα ατομα...σαν τους αλλους θες να γινουμε???{#emotions_dlg.biggrin})


    musicathy
    28.07.2008, 14:35

    Που και που με θυμάσαι, την πόρτα χτυπάς χαράματα

     

    Εκτός από αυτό το τραγουδάκι με το οποίο είχα φάει κόλλημα πέρυσι το καλοκαίρι για άγνωστους λόγους δεν έχω κάτι άλλο να πω για την κοπελίτσα


    vikrai
    21.08.2008, 14:07

    Επειδη διάβασα πιο πανω για τον Πασχαλη θεωρω πως ενας τραγουδιστης κρινεται κυριως για την ποιοτητα της φωνης του και οχι για τα τραγουδια που λεει. Μην ξεχναμε πως πολλες φορες τα τραγουδια δεν ειναι επιλογη δικη τους αλλα βαζει το "χερακι" της και η δισκογραφικη εταιρια (ζητω τα σουξε !!)

    Απο αποψη φωνης (λαικης παντα ) ο Πασχαλης ειναι πολυ πολυ ψηλα οπως και απο αποψη τεχνικης

    Αυτη βεβαια ειναι η γνωμη μου και οποιος θελει διαφωνει. Smile

    Οσο για την κορη του πιστευω θελει τουλαχιστον 10 φουρνους καρβελια για να συγκριθει και μονο με τον μπαμπα της

     


    F_ANGEL
    21.08.2008, 14:38

    Κι εγώ την θεωρώ μέτρια παιδιά..Όσο για τον πατέρα της..Τα λόγια είναι περιττά..


    MissRoro
    30.08.2008, 01:30

    Ο Πασχάλης Τερζής είναι μεγάλη λαϊκή φωνή, ξεχνιέται π.χ. "Ο δικός μου ο δρόμος";;; Μου βγάζει και μια καλοσύνη αλλά αυτό είναι τελείως υποκειμενικό... Επίσης, μου αρέσει πολύ όταν είναι μαζί με την έταιρη μεγάλη λαϊκή φωνή, Δημήτρη Μητροπάνο. Τι καλύτερο;

    Όσο για τη Γιάννα Τερζή, δεν είναι άφωνη αλλά όχι κάτι σπουδαίο. Πάντως η ιστορία έχει δείξει πως το μήλο μπορεί να πέφτει κάτω απ'τη μηλιά [όχι πάντα εννοείται], αλλά δεν ανθίζει το ίδιο...!


    VOICETEACHER
    31.08.2008, 12:00

    Και εδω θα επιβεβαιωθει οτι ,παιδια διασημων και σπουδαιων ,γονιων,ειναι μετριοτητεs .....Ο Τερζηs ειναι  απο τουs τελευταιουs μεγαλουs ,λαικουs τραγουδιστεs!!!{#emotions_dlg.rockon}