ελληνική μουσική
    608 online   ·  210.830 μέλη

    Αλ τσαντίρι νιουζ???

    vaggelissallonika
    21.07.2008, 16:50
    Μήπως ξέρετε αν από την καινούρια τηλεοπτική σεζόν,ο Λάκης Λαζόπουλος ξανά-παρουσιάσει την εκπομπή (αλ τσαντίρι νιουζ?)τώρα παίζουν επαναλύψεις?έχουν ακουστεί πολλά και έχω μπερδευτεί,θα ασχοληθεί μόνο με το θέατρο?Αν γνωρίζετε οτιδήποτε θα με βοηθούσατε....

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vaggelissallonika στις 21-07-2008 16:52 ]


    rWmS
    21.07.2008, 21:21

    Νομιζω οτι θα συνεχιστει. Μαλον απιθανο ειναι να σταματησει μετα απο τοση εμπορικη επιτυχια. Θα γινει ομως σε ενα πιο μεγαλο χωρο (νομιζω θεατρο) για οσους θελουν να το δουν live επειδη περσυ δεν τους χωρουσε.


    vaggelissallonika
    21.07.2008, 21:27

    Ααα οκ ε ναι είχε τεράστια επιτυχία....{#emotions_dlg.thumbup}


    incomplete_angel
    21.07.2008, 22:49

    Εγώ πάλι άκουσα πως δεν θα το κάνει σε εβδομαδιαία βάση όπως πέρσι αλλά καμιά εκπομπή που και που και θα ασχοληθεί περισσότερο με το θέατρο. Βέβαια μακάρι να αλλάξει γνώμη και να γίνεται εβδομαδιαία όπως φέτος.


    Agaph4you
    21.07.2008, 23:30

    Να σταματήσει πια !! Τον έχω βαρεθεί !!

     

    Απ'ό,τι έχω ακούσει, δεν θα κάνει κάτι μόνιμο. Πού και πού θα ρίχνει καμιά εκπομπούλα !


    vaggelissallonika
    21.07.2008, 23:40

    Εγώ αντιθέτως δεν τον έχω βαρεθεί καθόλου...μόνο αυτόν έβλεπα στιν τηλεόραση φέτος......μακάρι να συνεχίσει μακάρι μακάρι.....!!!Αν ασχοληθεί με το θέατρο δεν θα έχουν πολλοί την δυνατότητα να τον βλέπουν ΔΩΡΕΑΝ,ενώ στην τηλεόραση που παρουσιάζει μια καταπλικτική σατιρική εκπομπή ο κόσμος δεν πληρώνει τπτ...μόνο αυτόν θεωρώ πια πετυχημένο παρουσιαστή!!!!!!!!!!!


    -----------------
    sille.gab@hotmail.com

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vaggelissallonika στις 21-07-2008 23:41 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vaggelissallonika στις 21-07-2008 23:43 ]


    oulion
    22.07.2008, 01:25

    Μακάρι να μπορέσω να τον παρακολουθήσω από κοντά!

    Είναι ο μόνος διάσημος που θέλω πραγματικά να γνωρίσω!

    Ο άνθρωπος είναι κορυφαίος!Είναι καλλιτέχνης!Ό,τι και να λένε!

    {#emotions_dlg.rockon}


    vaggelissallonika
    23.07.2008, 15:14

    Είναι πραγματικά πλ καλός πρέπει να ξανά-παρουσιάσει το (αλ τσαντιρι νιουζ) είναι κορυφαία σατιριρική εκπομπή...αυτή η εκπομπή χτυπούσε κάθε τρίτη ρεκόρ τηλεθέασης μακάρι ο Λαζόπουλος να είναι γερός και να μας προσφέρει πάλι στιγμές γέλιου κ διασκέδασης!


    PashalinaMakia
    30.07.2008, 23:30

    Πραγματικά καλός δεν μπορεί να θεωρηθεί ένας άνθρωπος που σατυρίζει την κυβέρνηση τάχα ενώ είναι "κολλητός" με πολλούς απο τους υπουργούς και τους πολιτικούς εν γένει.

    Κορυφαίος δεν θεωρείται ένας άνθρωπος που παραπληροφορεί γιατί παραπληροφόρηση είναι να μιλάς τη μια τάχα για πολιτικά θέματα και μετά να βάζεις και να σατυρίζεις δήθεν την Λάμπρου ή τα "Παρατράγουδα".

    Τον βαρέθηκα.Γέρασε και τους 10 Μικρούς Μήτσους δεν θα τους ξανακάνει γιατί στέρεψε  απο έμπνευση...

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PashalinaMakia στις 31-07-2008 12:13 ]


    gikostas
    31.07.2008, 02:06

    Καλός είναι ,απλά με ενοχλεί το ότι κάνει τηλεθέαση με αυτά που κοροιδεύει,που στην ουσία διαφήμιση τους κάνει και υπάρχουν ακόμα αυτά τα αποβράσματα στην ελληνική τηλεόραση.Αν συνεχίσει πιστεύω πως θα κουράσει τον κόσμο.Καλύτερα να σταματήσει τώρα.


    bon_scott
    31.07.2008, 16:26

    το οτι ειναι καλος καλλιτεχνης το εχει αποδειξει με τους μητσους. το τσαντιρι δεν ειναι σε καμια περιπτωση εφαμιλλο. Επισης δεν ξερω κατα ποσο 'αντι' και σατιρικος μπορει να ειναι καποιος που προωθει τον Μιχαλη Χατζηγιαννη συνεχως στην εκπομπη του, μονο και μονο γιατι σπονσοραρονται απο την ιδια εταιρεια.

    Ο Λαζοπουλος ειναι ευφυεστατος και με εκπληκτικο χιουμορ, καλο θα ηταν ομως να σταματησει εδω.


    poison_girl
    31.07.2008, 20:40

    ΟΧΙ αλλο καρβουνο!{#emotions_dlg.thumbdown}


    bon_scott
    01.08.2008, 03:58

    Παράθεση:

    Το μέλος poison_girl στις 31-07-2008 στις 20:40 έγραψε...

    ΟΧΙ αλλο καρβουνο!{#emotions_dlg.thumbdown}



    Για να εξηγουμαστε δεν εκρινα τον Χατζηγιαννη ως καλλιτεχνη... αυτο εξαρταται απο την αποψη του καθενος. το οτι ο Χατζηγιαννης προσεφερε τα τραγουδια του στην διαφημιση της οτε/cosmote ομως δεν ειναι μυστικο poison_girl. (Χωρις καμια διαθεση να σε προσβαλω, ειλικρινα. Δεν μου αρεσουν τα ον λαιν ξεκατινιασματα,) Ισα-ισα που υπαρχουν και τραγουδια του Χατζηγιαννη που μου αρεσουν. 


    stevi93
    01.08.2008, 22:31

    Ειχα την τυχη να τον δω στη αρχαια τραγωδια,ειχα την τυχη να τον δω στο θεατρο,και φυσικα τους Μητσους...

    Ειναι καταπληκτικος καλλιτεχνης.Σε ολα του.

    Πολλες φορες μεσα απο το τσαντιρι και τις θεατρικες του παραστασεις,εχω μεινει να τον κοιταζω και να λεω ποσο δικιο εχει...βγαζει λογια μεσα απο το στομα μου,και φωναζει μπροστα σε τοσα εκατομμυρια κοσμο αυτο που θα ηθελε ο ελληνας να πει.

    να συνεχισει και σε ο,τι κανει να τα παει οπως παντα υπεροχα..