ελληνική μουσική
    528 online   ·  210.845 μέλη

    Εχω και κοτερο...τι λες...παμε μια βολτα?????

    freddieKrueger
    24.07.2008, 16:52

    Βρισκεσαι για καφε με την παρεα σου και στο απεναντι τραπεζι καθεται μια πανεμορφη στα ματια σου καλλονη...Παρατηρεις οτι δεν μπορεις να παρεις τα ματια σου απο πανω της...

    Βρισκεσαι σε μια παραλια με τον κολλητο σου και στην διπλα ομπρελα ειναι ξαπλωμενη μια γυναικα πυρκαγια!!!χαχα  Με κορμι απο την κολαση και ματια που σε στελνει στον παραδεισο!

     

    Αγαπητοι φιλοι:Τι κανετε στις πιο πανω περιπτωσεις?Καθεστε  στ αυγα σας μονο ως παρατηρητες?Η ψαχνετε εναγωνιως την καταλληλη ατακα γνωριμιας ωστε να προσεγγισετε το αντικειμενο του ποθου σας?Κι αν ετσι κανετε,ας ακουσουμε μερικες εξυπνες κατα τη γνωμη σας ατακες γνωριμιας!

    Αγαπητες φιλες:Πως θα ανταποκρινοσασταν  σε αυτη την κινηση ενος επιδοξου 'καμακιου'?

    ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!ΠΟΣΟ ΤΟΛΜΗΡΟΥΣ ΚΗΝΥΓΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗ  ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΑΣ ΠΑΡΕΑ!!!!????? ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΑΝ ΟΙ ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΕΣ ΤΗΣ MUSIC HEAVEN!!????{#emotions_dlg.biggrin}

    EDIT:Τωρα πηρα πρεφα οτι ανοιξα το θεμα σε λαθος κατηγορια!{#emotions_dlg.oops} Αν μπορει καποιος συντονιστης ας το μεταφερει στην κατηγορια 'αναλαφρα'...Ευχαριστω...{#emotions_dlg.beer}

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 24-07-2008 16:57 ]


    Stroumfita456
    24.07.2008, 20:08

    αν ειναι έξυπνη η προσεγγιση θα ανταποκρινομουν..οι καλυτερες γνωριμιες γινονται στις παραλιες παιδια....{#emotions_dlg.inlove}


    musicathy
    25.07.2008, 11:57

    Λοιπόν μεγάλη γκουρού θα συμφωνήσω μαζί σου...Ωραίο πράγμα οι παραλίες!{#emotions_dlg.thumbup}

     

     


    musicathy
    25.07.2008, 11:57

    Λοιπόν μεγάλη γκουρού θα συμφωνήσω μαζί σου...Ωραίο πράγμα οι παραλίες!{#emotions_dlg.thumbup}




    okanenas
    25.07.2008, 12:53

    Εγώ αυτό θα έκανα  Cool  {#emotions_dlg.lol}

     

    {#emotions_dlg.tt2}


    musicathy
    25.07.2008, 13:13

    you are beautiful! I love you!

     

    χεχεχεχεχεχεχε, το καψες!


    Stroumfita456
    28.07.2008, 21:27

    χχαχαχαχα παραλιες 4 ever...{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}{#emotions_dlg.inlove}


    punkster
    29.07.2008, 00:27

    Παράθεση:

    Το μέλος freddieKrueger στις 24-07-2008 στις 16:52 έγραψε...

    Βρισκεσαι για καφε με την παρεα σου και στο απεναντι τραπεζι καθεται μια πανεμορφη στα ματια σου καλλονη...Παρατηρεις οτι δεν μπορεις να παρεις τα ματια σου απο πανω της...

    Βρισκεσαι σε μια παραλια με τον κολλητο σου και στην διπλα ομπρελα ειναι ξαπλωμενη μια γυναικα πυρκαγια!!!χαχα  Με κορμι απο την κολαση και ματια που σε στελνει στον παραδεισο!

     

    Kαλεεεεε.....Πως και με πετυχαινεις παντου, βρε μπαγασα???  {#emotions_dlg.rolleyes}{#emotions_dlg.tt2}

     

    Αντε ρε αντρες, που κρυβεστε??? Περιμενουμε με αγωνια, εμεις οι κορασιδες, να αξιολογησουμε το greek kamaki σας.......


    musicathy
    29.07.2008, 16:18

    Πέστα...Πολλοί λίγοι είναι αυτοί που τολμούν!


    PashalinaMakia
    11.08.2008, 16:09

    Εγώ δεν απαντώ γιατί λες για γυναίκες και δεν λες για άντρες ούτως ώστε και το αντίθετο φύλλο να δεχθεί κάποιο "ερέθισμα" για κουβέντα.{#emotions_dlg.tt2}


    freddieKrueger
    17.08.2008, 21:38

    Προς Pukster:Εσυ ησουν και στα δυο μερη????{#emotions_dlg.rolleyes}Αν ειναι ετσι μιλαμε για καρμικη συμπτωση!!Δεν ειν' κακη ιδεα να κανονισουμε να βρεθουμε και μια 3η φορα καπου αλλου... 

    Προς Πασχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχαλινα:Εχουμε και μια γυναικα κηνυγο στο σαιτ!!!Πολυ ωραια!!!Ρολοι που αντιστεφονται λοιπον!!!Δεν το ειχα προβλεψει αυτο...Ειμαι της παλιας σχολης εγω βλεπεις {#emotions_dlg.tt2} που ο ανδρας ηταν κυνηγος και η γυναικα  θηραμα...

    Βεβαιως και μπορεις να απαντησεις...αναδυατυπωνω την ερωτηση μου:Για να δουμε τι θα λεγατε αν 'κανατε καμακι' επιδοξοι και επιδοξες κυνηγοι?


    -----------------
    LIFE IS A MISERY ONLY FOR MISERABLE

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freddieKrueger στις 17-08-2008 21:42 ]