ελληνική μουσική
    868 online   ·  210.851 μέλη

    Δημήτρης Πουλικάκος - ο παππους της ροκ

    Shai
    05.10.2004, 00:56
    Παντα ο ιδιος , παντα ροκας , παντα παιδι . ετσι συναντησα τον πουλικακο μετα απο χροννια που ειχα να τον δω στο rodeo στην πλατεια βικτωριας . σε ενα καθαρο ροκαδικο μαζι με τους "ασσους του καρατε " μια μπαντα με πολυ καλους και παλιους μουσικους μας θυμισε το καλο ελληνικο ροκ και με συνδιασμο παλιων ξενων κομματιων μας αφησε στο τελος της βραδιας να αναπολουμε καλες παλιες εποχες . θα παιξει και την ερχομενη παρασκευη στο ιδιο μαγαζι εγω θα ειμαι παλι εκει οποιος θελει μπορει να ερθει δεν θα χασετε .
    priftisnikolaos
    05.10.2004, 01:12
    ton poulikako ton eixa dei kai egw se palioterh emfanish tou sto an club mazi me ton lakh papadopoulo...kai tote me polu kalous mousikous, den 3erw an einai to idio group!..h sunaulia auth mou exei meinei kai sigoura einai mia apo tis pio wraies pou exw dei! mono kai mono o aeras tou poulikakou kai h proswpikothta tou gemizan thn skhnh! gia osous agapoune thn rok mousikh oi sunaulies tou einai polu kalh periptwsh!!!
    ViPeR
    05.10.2004, 13:26
    Τυχεροί Αθηναίοι !!!
    alterhoh
    08.06.2006, 17:14
    Ποιο καλό παιδί θα μου δώσει κάποια σημεία στο Internet για πολλές πληροφορίες για Πουλικάκο;;;;


    georgianoua
    08.06.2006, 17:19
    Βάλε το όνομά του στο Google και θα σου δώσει πολλές πληροφορίες....
    alterhoh
    08.06.2006, 17:23
    Το μέλος georgianoua στις 08-06-2006 στις 17:19 έγραψε...
    Παράθεση:

    Βάλε το όνομά του στο Google και θα σου δώσει πολλές πληροφορίες....



    Κι όμως, αυτό κάνω αλλά δε βλέπω ούτε μια επίσημη ιστοσελίδα, έστω μια ανεπίσημη αλλά καλοφτιαγμένη...
    Τίποτε άλλο;;;