ελληνική μουσική
    805 online   ·  210.833 μέλη
    katiamou
    17.10.2012, 21:18
    η χαρουλα οτι ειδος τραγουδιου και να ερμηνευσει παντα θα ειναι μια και μοναδικη γτ οτι ερμηνευει ειναι υπεροχο ! παντα τα γουστα διειστανται ...
    Suzie
    19.10.2012, 23:15
    Ωραίο θεματάκι!!Λοιπόν για το τι ακριβώς μου αρέσει στη Χαρούλα θα μπορούσα να γράψω ολόκληρο βιβλίο και θα γινόμουν κουραστική οπότε ας μην αναφέρω.Τι με χαλάει;;Χμ...να πω την αλήθεια μου..το ενδυματολογικό.Δεν μπορώ να καταλάβω τι προσπαθεί να καταφέρει..ότι είναι μέσα στη μόδα?Δεν ξέρω...πάντως τις περισσότερες φορές δεν το καταφέρνει ιδιαίτερα...μα καλά απορώ ποιος την ντύνει!Παρόλα αυτά έχει φορέσει και ωραία π.χ φέτος με τη γαλάνη στο Παλλάς(γτ στο Βράχων μου τα χάλασε...).Σα στιχουργός και συνθέτης είναι εξαιρετική και νομίζω πως κανείς δεν μπορεί να το αμφισβητήσει!Αγαπημένος μου δίσκος?Όλοι είναι αγαπημένοι μου δεν μπορώ να ξεχωρίσω.Θα ήθελα να ξανασυνεργαστεί οπωσδήποτε με Πάριο και Γαλάνη μαζί όπως παλιότερα!Αυτή η συνεργασία θεωρώ πως ήταν η καλύτερη ever.Σαν ρεπερτόριο μ'αρέσει σε οτιδήποτε έχει κάνει αλλά θεωρώ πως είναι μία κατ'εξοχήν λαική ερμηνεύτρια κι αυτό δεν αλλάζει όσο έντεχνη και να έχει γίνει τα τελευταία χρόνια.Φέτος την είδα δύο φορές με την Γαλάνη στο Παλλάς και στο Βράχων και ήταν θεά και τις δύοοο!!Εχεί ακόμα να δώσει κι άλλα δεν πρέπει να σταματήσει.Εντάξει ότι και να λέμε η γυναίκα είναι κορυφαία και θα παραμένει για πάντα η πιο αγαπημένη μου.Χαρουλάρα για πάντααααα<3