ελληνική μουσική
    589 online   ·  210.843 μέλη

    X-factor: Το νέο ριάλιτι του ANT1

    CATWOMAN26
    02.09.2008, 22:43

    Freddiekrueger Σευχαριστω πολυ και σενα οπως και ολους τους υπολοιπους για τις χρησιμες συμβουλες σας.Τελικα ανακαλυψα κατι  γιαυτο το ριαλιτι οπως και για παλιοτερα [fame story]που μεκανε πραγματικα ναλλαξω γνωμη και αν και δηλωσα συμμετοχη,τελικα δε θα παω.Συγχωρεστε με αλλα δε μπορω να αναφερω κατι παραπανω.Aλλωστε βρηκα ενα τροπο να κανω αυτο που πραγματικα θελω και ως τωρα παει αρκετα καλα.Αγαπητε φιλε freddiekrueger σε καμια περιπτωση ,οτι και να συμβει δε προκειται ποτε να εγκαταλειψω τη μουσικη και πιστεψε με ,περασα αρκετες μπορες ως τωρα.


    MissRoro
    02.09.2008, 23:06

    Πάντως εγώ σου εύχομαι να έχεις καλή επιτυχία σε ό,τι κάνεις και να πετύχεις ό,τι θες! Αυτό είναι το νόημα!:]


    -----------------
    ΠΑΝΤΑ να χαμογελάς!:) Εκτός του ότι είναι όμορφο, δεν ξέρεις ποτέ σε ποιον θα αρέσει το χαμόγελό σου...!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : MissRoro στις 02-09-2008 23:11 ]


    Mavramesanyxta
    03.09.2008, 14:41

    Παιδια γεια σας και καλως σας βρηκα. Εγω ειμαι ασχετος με μουσικη αλλα η κοπελλα μου περασε στην επομενη φαση του παιχνιδιου, στο bootcamp και θα ηθελα καποιες πληροφοριες αν μπορει καποιος να βοηθησει.

    Μηπως ξερετε ακριβως ποτε ξεκινα το bootcamp κ ποσες μερες διαρκει?? Επισης μετα το bootcamp υπαρχει αλλη διαδικασια η ξεκινανε αμεσως τα live?? κ επισης ποτε ξεκινανε τα live? Για να δω αν θα τα καταφερει γιατι εχει και αλλες υποχρεωσεις.

    Με συγχωρειτε για τις πολλες ερωτησεις, της ειπανε οτι θα της πουνε συντομα περισσοτερες λεπτομερειες αλλα λογω της καταστασης δεν μπορω να τα μαθω απτην ιδια {#emotions_dlg.sad}. Εχω τρομερη αγωνια γιατι σκεφτομε να ερθω εκει για να την στηριξω (εκπληξη βεβαια Smile).

    Catwoman σεβομαι την αποφαση σου να μην αναφερεις κατι αλλα εαν αλλαξεις γνωμη ισως να βοηθουσες καποια αλλα παιδια αλλα σου ευχομαι τα καλυτερα Smile.

     

    Σας ευχαριστω πολυ


    evanescensemusic
    03.09.2008, 14:55

    Παράθεση:

    Το μέλος Mavramesanyxta στις 03-09-2008 στις 14:41 έγραψε...

    Παιδια γεια σας και καλως σας βρηκα. Εγω ειμαι ασχετος με μουσικη αλλα η κοπελλα μου περασε στην επομενη φαση του παιχνιδιου, στο bootcamp και θα ηθελα καποιες πληροφοριες αν μπορει καποιος να βοηθησει.

    Μηπως ξερετε ακριβως ποτε ξεκινα το bootcamp κ ποσες μερες διαρκει?? Επισης μετα το bootcamp υπαρχει αλλη διαδικασια η ξεκινανε αμεσως τα live?? κ επισης ποτε ξεκινανε τα live? Για να δω αν θα τα καταφερει γιατι εχει και αλλες υποχρεωσεις.

    Με συγχωρειτε για τις πολλες ερωτησεις, της ειπανε οτι θα της πουνε συντομα περισσοτερες λεπτομερειες αλλα λογω της καταστασης δεν μπορω να τα μαθω απτην ιδια {#emotions_dlg.sad}. Εχω τρομερη αγωνια γιατι σκεφτομε να ερθω εκει για να την στηριξω (εκπληξη βεβαια Smile).

    Catwoman σεβομαι την αποφαση σου να μην αναφερεις κατι αλλα εαν αλλαξεις γνωμη ισως να βοηθουσες καποια αλλα παιδια αλλα σου ευχομαι τα καλυτερα Smile.

     

    Σας ευχαριστω πολυ



    ευχομαι καλη επιτυχια στν κοπελα σ αν κ προσωπικα δν εχω ιδεα εχω φιλους που ασχολουνται κ θα μπορουσα να σε βοηθησω απλα χρειαζομαι αν εχεις το mail σου για να σε ειδοποιησω


    Mavramesanyxta
    03.09.2008, 14:58

    ευχαριστω πολυ!!

    στο εχω στειλει σε πμ μηπως και το δει η κοπελια και με καταλαβει και χαλασει η εκπληξη Smile


    MissRoro
    03.09.2008, 16:27
    Γεια σου mavramesanyxta [ωραίο username:)]! Βλέπω πως κάνεις - και με το δίκιο σου βέβαια - πολλές ερωτήσεις. Απλά μου κάνει εντύπωση πως δεν την έχουν ενημερώσει για τέτοιες βασικές λεπτομέρειες από την παραγωγή...! Στο τέλος θα της τα πουν; Ελπίζω να βγάλεις μια άκρη και να πραγματοποιηθεί η έκπληξη που ετοιμάζεις! :)
    Mavramesanyxta
    03.09.2008, 17:31

    ευχαριστω :)

    το username εχει την δικη του σημμασια! Εμενα να δεις ποση εντυπωση μου κανει. Μεχρι τωρα το μονο που εκαναν ειναι ενα video clip οπου ειπε καποια πραγματα για τον εαυτο της. Αυτο δεν ξερω αν το κανουν για ολους η αν σημαινει κατι. Αλλα δεν υπαρχει καμμια αλλη ενημερωση απο την παραγωγη (ειπαν κατι για ενημερωση την επομενη βδομαδα {#emotions_dlg.confused1})

     

     

     


    MissRoro
    04.09.2008, 01:21

    Προφανώς - χωρίς να ξέρω απλά έτσι πιστεύω - αποκλείεται να κάνουν video σε όλους τους συμμετέχοντες γιατί οι αιτήσεις είναι εκατοντάδες... Μάλλον λοιπον θα έχει περάσει κάποια φάση... Τι να σου πω... :/


    Mavramesanyxta
    04.09.2008, 08:21

    Στο bootcamp  εχει σιγουρα περασει, της το ειπανε απο τo audition και ητανε ενθουσιασμενοι μαζι της και πηρε 4 Α απο τα 3 που χρειαζεσαι για να περασεις!!! Τωρα ποσοι περνανε στο bootcamp και αν σημαινει κατι οτι κανανε το video clip δεν ξερω {#emotions_dlg.confused1}


    Danai_13
    04.09.2008, 13:27

    Εγώ πιστεύω πως θα είναι ένα  νέο fame story. ίσως υπάρξουν φωνές που θα ξεχωρίσουν αλλά δεν θα επικρατήσουν στο χώρο


    renabill
    04.09.2008, 20:50

    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 12-08-2008 στις 23:19 έγραψε...

    "Riallity ... " Ριαλιτι και πάλι ριάλιτι ...{#emotions_dlg.yawn}

    Ακόμα δεν τα βαρεθήκατε αυτά τα "Riallity" ???{#emotions_dlg.yawn}

    Αν θες πραγματικά να σου πω τη γνώμη μου ...εκμεταλλεύονται παιδιά που έχουν ένα όνειρο για να βγάλουν οι ίδιοι - θα πω μια λέξη που δεν μου αρέσει - φράγκα ! {#emotions_dlg.yes}

    Και μου αρέσει που λένε " Το ριάλιτι που έβγαλε και έκανε γνωστή την Leona Lewis !" Wink

    Έλα όμως που εδώ δεν είναι Αμερική ούτε Αγγλία ... Είμαστε στην Ελλάδα και πρέπει να το πάρουμε όλοι χαμπάρι ... ότι ό,τι σχετίζεται με τηλεόραση και ανάδειξη ταλέντου γίνεται για λεφτά και φήμη ! Και όχι για τους διαγωνιζόμενους , σαν έσενα , αλλά για αυτούς που το παρουσιάζουν, για την "¨παραγωγή ", για τους διαφημιστές.Wink{#emotions_dlg.sad}

    Δεν θέλω να σε απογοητεύσω σε αυτό που πας να κάνεις ... {#emotions_dlg.crying}αλλά έχω μάθει να λέω την γνώμη μου πραγματική με γυμνά μάτια - όταν μου τη ζητάνε φυσικά.{#emotions_dlg.whistling}



    Σε γενικές γραμμές συμφωνώ άλλα έχουν αναδειχθεί και ταλέντα!


    freakhood
    05.09.2008, 13:53

    Ακόμα δεν τα βαρεθήκατε αυτά τα "Riallity" ???{#emotions_dlg.yawn}

    θα πω μια λέξη που δεν μου αρέσει - φράγκα ! {#emotions_dlg.yes}

    Συμφωνούμε μέχρι εδω Εμμανουέλα.

     

    Έλα όμως που εδώ δεν είναι Αμερική ούτε Αγγλία

    Εδώ διαφωνούμε όμως. Ενα ριάλιτυ παραμένει ριάλιτυ οπουδήποτε. Τα ίδια σκατά δηλαδή.


    nikolaosmarios
    06.09.2008, 07:28

    Διαβαζω τοσες μερες τα σχολια σχετικα με ριαλιτυ αλλα δεν απογοητευομαι

    και ο καθενας εχει την γνωμη του ..σε αλλους αρεσει σε αλλους οχι .αλλοι το πιστευουν αλλοι οχι.Παντως εγω μανατζερ και βλακειες δεν εχω(που να προλαβω αλλωστε ειμαι μονο 16 ασε που δεν νομιζω ν α υπαρχουν ελλαδα )

    Περασα στο προcasting τον Ιουνη Μετα παλι περασα στις 17 του Ιουλη και τωρα ειμαι σε αναμονη για το τι θα γινει αυτες τις μερες.ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ -ΟΣΟΥΣ ΟΣΕΣ-το πολεμανε ακομα{#emotions_dlg.clap}

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : nikolaosmarios στις 06-09-2008 07:30 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : nikolaosmarios στις 06-09-2008 07:54 ]


    nikolaosmarios
    14.09.2008, 14:41

    και ζησαν αυτοι καλα και "αυτοι καλυτερα"ΜΕ ΦΩΝΑΞΑΝ ΠΑΛΙ και ειπαν εχασαν τις αιτισεις και τις βαθμολογιες και περασα απο νεα φαση υστερα απο δυο μερες ταλαιπωρια( ταθελα και τα παθα)μου ειπαν "ευγενικοτατα"( βλεπε "Μουρατιδης")πως δεν κανω  για αυτο και με εστειλαν σπιτι μου

    Βεβαια εκοψαν ¨¨ΦΩΝΑΡΕΣ""στην κυριολεξια.και ξερω πολυ καλα πως νοιωθουν και ειλικρινα δεν 8α μπορουσα να τους συναγωνιστω..Η απορια μου ειναι αφου υπαρχουν τοσα νεα ατομα που εχουν ολο το πακετο γιατι εμεις βλεπουμε στην TV παντα αφωνους???????????????????

     


    konvoulis
    21.02.2009, 19:40

    Εγω το εβλεπω το x-factror και ειναι ενα ωραιο ριαλτι!!!


    rompa
    21.02.2009, 20:17

    ΟΚ να είσαι θεατής αλλά αλίμονο στα παιδιά που στηρίζονται στους "καλοθελητές" και στις δισκογραφικές που υπόσχονται διάφορα τα οποία μετά ξεφουσκώνουν .


    freak
    28.11.2016, 17:43

    Μετα το the voice ερχεται το rising star και το επιπεδο "ανεβαινει" κατακορυφα.

    Η προσωποποιηση της γελοιοτητας συνεχιζεται. Διαλεχτοι ολοι τους. 


    tallos
    28.11.2016, 18:19
    Μαυρο στα καναλια.